Uniwersytet Warszawski - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Analiza matematyczna I 2400-PP1AMI
Plan zajęć - Semestr zimowy 2018/19

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2018-11-26 - 2018-12-02  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.101
Ćwiczenia (s.Aula F bud.1341), Tomasz Tkaliński
8:00, gr.107
Ćwiczenia (s.B104 bud.1341), Joanna Tarka
8:00, gr.113
Ćwiczenia (s.Aula G bud.1341), Ewa Krych
8:00, gr.121
Ćwiczenia (s.B105 bud.1341), Sławomir Tomaszewski
8:00, gr.101
Ćwiczenia (s.Aula F bud.1341), Tomasz Tkaliński
8:00, gr.121
Ćwiczenia (s.B105 bud.1341), Sławomir Tomaszewski
8:00, gr.107
Ćwiczenia (s.B104 bud.1341), Joanna Tarka
9:00
9:45, gr.102
Ćwiczenia (s.Aula F bud.1341), Aleksander Pawlewicz
9:45, gr.108
Ćwiczenia (s.B104 bud.1341), Joanna Tarka
9:45, gr.122
Ćwiczenia (s.B105 bud.1341), Sławomir Tomaszewski
9:45, gr.102
Ćwiczenia (s.Aula F bud.1341), Aleksander Pawlewicz
9:45, gr.122
Ćwiczenia (s.B105 bud.1341), Sławomir Tomaszewski
9:45, gr.108
Ćwiczenia (s.B104 bud.1341), Joanna Tarka
10:00
11:00
11:30, gr.1
Wykład (s.Aula A.Mickiewicza bud.1104), Jacek Micał
11:30, gr.103
Ćwiczenia (s.Aula F bud.1341), Michał Barski
11:30, gr.109
Ćwiczenia (s.B104 bud.1341), Marta Przyborowska
11:30, gr.112
Ćwiczenia (s.Aula E bud.1341), Robert Śmiech
11:30, gr.123
Ćwiczenia (s.B105 bud.1341), Wojciech Górny
11:30, gr.103
Ćwiczenia (s.Aula F bud.1341), Michał Barski
11:30, gr.112
Ćwiczenia (s.Aula E bud.1341), Robert Śmiech
11:30, gr.113
Ćwiczenia (s.Aula G bud.1341), Ewa Krych
11:30, gr.123
Ćwiczenia (s.B105 bud.1341), Wojciech Górny
11:30, gr.109
Ćwiczenia (s.B104 bud.1341), Marta Przyborowska
12:00
13:00
13:15, gr.104
Ćwiczenia (s.Aula F bud.1341), Michał Barski
13:15, gr.110
Ćwiczenia (s.B104 bud.1341), Marta Przyborowska
13:15, gr.104
Ćwiczenia (s.Aula F bud.1341), Michał Barski
13:15, gr.110
Ćwiczenia (s.B104 bud.1341), Marta Przyborowska
14:00
15:0015:00, gr.2
Wykład (s.Aula A bud.1341), Tomasz Tkaliński
15:00, gr.105
Ćwiczenia (s.Aula F bud.1341), Mateusz Rapicki
15:00, gr.111
Ćwiczenia (s.B104 bud.1341), Marcin Kysiak
15:00, gr.105
Ćwiczenia (s.Aula F bud.1341), Mateusz Rapicki
15:00, gr.111
Ćwiczenia (s.B104 bud.1341), Marcin Kysiak
16:00
16:45, gr.106
Ćwiczenia (s.Aula F bud.1341), Mateusz Rapicki
16:45, gr.106
Ćwiczenia (s.Aula F bud.1341), Mateusz Rapicki
17:00
18:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: