Plan zajęć przedmiotu Analiza matematyczna II [2400-PP1AMII] Semestr letni 2018/19
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jacek Micał
8:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35
Sala Aula Siwińskiego, budynek nr 1356
Wtorek
Tomasz Mańdziuk
8:00
Ćwiczenia, grupa 121
każdy wtorek, 8:00 - 9:35
Sala B105, budynek nr 1355
Bartosz Źrałek
8:00
Ćwiczenia, grupa 107
każdy wtorek, 8:00 - 9:35
Sala B104, budynek nr 1355
Michał Lech
8:00
Ćwiczenia, grupa 101
każdy wtorek, 8:00 - 9:35
Sala Aula F, budynek nr 1356
Jakub Koncki
9:45
Ćwiczenia, grupa 122
każdy wtorek, 9:45 - 11:20
Sala B105, budynek nr 1355
Bartosz Źrałek
9:45
Ćwiczenia, grupa 108
każdy wtorek, 9:45 - 11:20
Sala B104, budynek nr 1355
Mirosław Sobolewski
9:45
Ćwiczenia, grupa 102
każdy wtorek, 9:45 - 11:20
Sala Aula F, budynek nr 1356
Jacek Micał
11:30
Ćwiczenia, grupa 123
każdy wtorek, 11:30 - 13:05
Sala A101, budynek nr 1354
Michał Barski
11:30
Ćwiczenia, grupa 112
każdy wtorek, 11:30 - 13:05
Sala Aula E, budynek nr 1356
Michał Jaworski
11:30
Ćwiczenia, grupa 109
każdy wtorek, 11:30 - 13:05
Sala B104, budynek nr 1355
Mirosław Sobolewski
11:30
Ćwiczenia, grupa 103
każdy wtorek, 11:30 - 13:05
Sala Aula F, budynek nr 1356
Daniel Hoffmann
13:15
Ćwiczenia, grupa 110
każdy wtorek, 13:15 - 14:50
Sala B104, budynek nr 1355
Michał Barski
13:15
Ćwiczenia, grupa 104
każdy wtorek, 13:15 - 14:50
Sala Aula F, budynek nr 1356
Marcin Kysiak
15:00
Ćwiczenia, grupa 111
każdy wtorek, 15:00 - 16:35
Sala B104, budynek nr 1355
Tomasz Gałązka
15:00
Ćwiczenia, grupa 105
każdy wtorek, 15:00 - 16:35
Sala Aula F, budynek nr 1356
Andrzej Strojnowski
16:45
Ćwiczenia, grupa 106
każdy wtorek, 16:45 - 18:20
Sala Aula F, budynek nr 1356
Środa
Tomasz Tkaliński
13:15
Wykład, grupa 2
każda środa, 13:15 - 14:50
Sala Aula Siwińskiego, budynek nr 1356
Czwartek
Tomasz Mańdziuk
8:00
Ćwiczenia, grupa 121
każdy czwartek, 8:00 - 9:35
Sala B105, budynek nr 1355
Michał Lech
8:00
Ćwiczenia, grupa 101
każdy czwartek, 8:00 - 9:35
Sala Aula F, budynek nr 1356
Jakub Koncki
9:45
Ćwiczenia, grupa 122
każdy czwartek, 9:45 - 11:20
Sala B105, budynek nr 1355
Mirosław Sobolewski
9:45
Ćwiczenia, grupa 102
każdy czwartek, 9:45 - 11:20
Sala Aula F, budynek nr 1356
Jacek Micał
11:30
Ćwiczenia, grupa 123
każdy czwartek, 11:30 - 13:05
Sala A101, budynek nr 1354
Michał Barski
11:30
Ćwiczenia, grupa 112
każdy czwartek, 11:30 - 13:05
Sala Aula E, budynek nr 1356
Mirosław Sobolewski
11:30
Ćwiczenia, grupa 103
każdy czwartek, 11:30 - 13:05
Sala Aula F, budynek nr 1356
Michał Barski
13:15
Ćwiczenia, grupa 104
każdy czwartek, 13:15 - 14:50
Sala Aula F, budynek nr 1356
Tomasz Gałązka
15:00
Ćwiczenia, grupa 105
każdy czwartek, 15:00 - 16:35
Sala Aula F, budynek nr 1356
Andrzej Strojnowski
16:45
Ćwiczenia, grupa 106
każdy czwartek, 16:45 - 18:20
Sala Aula F, budynek nr 1356
Piątek
Bartosz Źrałek
8:00
Ćwiczenia, grupa 107
każdy piątek, 8:00 - 9:35
Sala B104, budynek nr 1355
Bartosz Źrałek
9:45
Ćwiczenia, grupa 108
każdy piątek, 9:45 - 11:20
Sala B104, budynek nr 1355
Michał Jaworski
11:30
Ćwiczenia, grupa 109
każdy piątek, 11:30 - 13:05
Sala B104, budynek nr 1355
Daniel Hoffmann
13:15
Ćwiczenia, grupa 110
każdy piątek, 13:15 - 14:50
Sala B104, budynek nr 1355
Marcin Kysiak
15:00
Ćwiczenia, grupa 111
każdy piątek, 15:00 - 16:35
Sala B104, budynek nr 1355
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: