Uniwersytet Warszawski - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka B - niemiecki, poz.1 [3200-L1-0KKKBN1] Semestr zimowy 2023/24

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Katarzyna Malesa, Inga Probst, Stephanie Weismann, Róża Zielnik-Kołodzińska
9:45 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 01.073, budynek nr 1239
Katarzyna Malesa, Inga Probst, Stephanie Weismann, Róża Zielnik-Kołodzińska
11:30 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 01.061, budynek nr 1239
Anna Bonek, Anna Chałabiś-Nogalska, Anna Jędrzejczyk, Grzegorz Pawłowski, Stephanie Weismann
11:30 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 2.170, budynek nr 1239
Katarzyna Malesa, Inga Probst, Stephanie Weismann, Róża Zielnik-Kołodzińska
15:00 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 01.061, budynek nr 1239

Wtorek

Katarzyna Malesa, Inga Probst, Stephanie Weismann, Róża Zielnik-Kołodzińska
8:00 Ćwiczenia, grupa 2 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 01.079, budynek nr 1239
Katarzyna Malesa, Inga Probst, Stephanie Weismann, Róża Zielnik-Kołodzińska
9:45 Ćwiczenia, grupa 2 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 01.078, budynek nr 1239
Anna Bonek, Anna Chałabiś-Nogalska, Anna Jędrzejczyk, Grzegorz Pawłowski, Stephanie Weismann
13:15 Ćwiczenia, grupa 1 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala 3.120, budynek nr 1239

Środa

Katarzyna Malesa, Inga Probst, Stephanie Weismann, Róża Zielnik-Kołodzińska
13:15 Ćwiczenia, grupa 2 każda środa, 13:15 - 14:45 Sala 01.073, budynek nr 1239
Anna Bonek, Anna Chałabiś-Nogalska, Anna Jędrzejczyk, Grzegorz Pawłowski, Stephanie Weismann
15:00 Ćwiczenia, grupa 1 każda środa, 15:00 - 16:30 Sala 3.132, budynek nr 1239
Katarzyna Malesa, Inga Probst, Stephanie Weismann, Róża Zielnik-Kołodzińska
16:45 Ćwiczenia, grupa 2 każda środa, 16:45 - 18:15 Sala 01.082, budynek nr 1239
Katarzyna Malesa, Inga Probst, Stephanie Weismann, Róża Zielnik-Kołodzińska
18:30 Ćwiczenia, grupa 2 każda środa, 18:30 - 20:00 Sala 01.082, budynek nr 1239

Czwartek

Anna Bonek, Anna Chałabiś-Nogalska, Anna Jędrzejczyk, Grzegorz Pawłowski, Stephanie Weismann
15:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy czwartek, 15:00 - 16:45 Sala Z.210, budynek nr 1239

Piątek

Anna Bonek, Anna Chałabiś-Nogalska, Anna Jędrzejczyk, Grzegorz Pawłowski, Stephanie Weismann
9:45 Ćwiczenia, grupa 1 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 3.124, budynek nr 1239
Anna Bonek, Anna Chałabiś-Nogalska, Anna Jędrzejczyk, Grzegorz Pawłowski, Stephanie Weismann
11:30 Ćwiczenia, grupa 1 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala 3.124, budynek nr 1239
Anna Bonek, Anna Chałabiś-Nogalska, Anna Jędrzejczyk, Grzegorz Pawłowski, Stephanie Weismann
13:15 Ćwiczenia, grupa 1 każdy piątek, 13:15 - 14:45 Sala 3.120, budynek nr 1239
Anna Bonek, Anna Chałabiś-Nogalska, Anna Jędrzejczyk, Grzegorz Pawłowski, Stephanie Weismann
15:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy piątek, 15:00 - 16:30 Sala 3.120, budynek nr 1239

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Dydaktyczny - Dobra 55

Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
tel: +48 22 55 20 000 https://uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)