Plan zajęć przedmiotu Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka C - niemiecki, poz.2 [3200-L1-0KKKCN2] Semestr letni 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Krzysztof Drużycki, Małgorzata Guławska-Gawkowska, Iwona Jacewicz, Lydia Moschinger, Heike Rohmann
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 01.079, budynek nr 1239
Anna Bonek, Anna Jędrzejczyk, Boris Schwencke, Alicja Sztuk
8:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 105, budynek nr 2029
Anna Bonek, Anna Jędrzejczyk, Boris Schwencke, Alicja Sztuk
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 209, budynek nr 2029
Krzysztof Drużycki, Małgorzata Guławska-Gawkowska, Iwona Jacewicz, Lydia Moschinger, Heike Rohmann
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 01.079, budynek nr 1239
Anna Bonek, Anna Jędrzejczyk, Boris Schwencke, Alicja Sztuk
10:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Sala 106, budynek nr 2029
Anna Bonek, Anna Jędrzejczyk, Boris Schwencke, Alicja Sztuk
13:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala 209, budynek nr 2029
Wtorek
Krzysztof Drużycki, Małgorzata Guławska-Gawkowska, Iwona Jacewicz, Lydia Moschinger, Heike Rohmann
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 01.075, budynek nr 1239
Krzysztof Drużycki, Małgorzata Guławska-Gawkowska, Iwona Jacewicz, Lydia Moschinger, Heike Rohmann
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 01.075, budynek nr 1239
Krzysztof Drużycki, Małgorzata Guławska-Gawkowska, Iwona Jacewicz, Lydia Moschinger, Heike Rohmann
16:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 01.077, budynek nr 1239
Środa
Czwartek
Anna Bonek, Anna Jędrzejczyk, Boris Schwencke, Alicja Sztuk
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala 217, budynek nr 2029
Anna Bonek, Anna Jędrzejczyk, Boris Schwencke, Alicja Sztuk
10:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala 217, budynek nr 2029
Anna Bonek, Anna Jędrzejczyk, Boris Schwencke, Alicja Sztuk
10:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala 207, budynek nr 2029
Anna Bonek, Anna Jędrzejczyk, Boris Schwencke, Alicja Sztuk
13:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Sala 207, budynek nr 2029
Krzysztof Drużycki, Małgorzata Guławska-Gawkowska, Iwona Jacewicz, Lydia Moschinger, Heike Rohmann
16:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 00.111, budynek nr 1239
Piątek
Krzysztof Drużycki, Małgorzata Guławska-Gawkowska, Iwona Jacewicz, Lydia Moschinger, Heike Rohmann
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 01.077, budynek nr 1239
Krzysztof Drużycki, Małgorzata Guławska-Gawkowska, Iwona Jacewicz, Lydia Moschinger, Heike Rohmann
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 01.082, budynek nr 1239
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: