Plan zajęć przedmiotu Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka B - włoski, poz.3 [3200-L2-KKKBW3] Rok akademicki 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco,
Sala 1.611, budynek nr 1239
Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco,
Sala 01.074, budynek nr 1239
Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco,
Sala 01.075, budynek nr 1239
Wtorek
Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco,
Sala 1.158, budynek nr 1239
Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco,
Sala 2.164, budynek nr 1239
Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco,
Sala 2.156, budynek nr 1239
Środa
Czwartek
Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco,
Sala 1.616, budynek nr 1239
Piątek
Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco,
Sala 1.610, budynek nr 1239
Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco,
Sala 2.156, budynek nr 1239
Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Alfonso De Paolini, Aleksandra Janczarska, Matteo Piccin, Aleksandra Piekarniak, Ewelina Walendziak-Genco,
Sala 1.163, budynek nr 1239
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Dydaktyczny - Dobra 55