Plan zajęć przedmiotu Warsztaty językowo-tłumaczeniowe B angielski poziom III [3201-1WJTBA3] Semestr letni 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Tomasz Konik, Agata Obłąkowska-Gwizda, Anna Rędzioch-Korkuz, Jolanta Śwital-Stein
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 01.080, budynek nr 1239
Wtorek
Środa
Czwartek
Tomasz Konik, Agata Obłąkowska-Gwizda, Anna Rędzioch-Korkuz, Jolanta Śwital-Stein
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 00.110, budynek nr 1239
Tomasz Konik, Agata Obłąkowska-Gwizda, Anna Rędzioch-Korkuz, Jolanta Śwital-Stein
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 00.110, budynek nr 1239
Tomasz Konik, Agata Obłąkowska-Gwizda, Anna Rędzioch-Korkuz, Jolanta Śwital-Stein
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 01.080, budynek nr 1239
Piątek
Tomasz Konik, Agata Obłąkowska-Gwizda, Anna Rędzioch-Korkuz, Jolanta Śwital-Stein
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 00.110, budynek nr 1239
Tomasz Konik, Agata Obłąkowska-Gwizda, Anna Rędzioch-Korkuz, Jolanta Śwital-Stein
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 00.110, budynek nr 1239
Tomasz Konik, Agata Obłąkowska-Gwizda, Anna Rędzioch-Korkuz, Jolanta Śwital-Stein
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 00.113, budynek nr 1239
Tomasz Konik, Agata Obłąkowska-Gwizda, Anna Rędzioch-Korkuz, Jolanta Śwital-Stein
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 00.112, budynek nr 1239
Tomasz Konik, Agata Obłąkowska-Gwizda, Anna Rędzioch-Korkuz, Jolanta Śwital-Stein
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 00.113, budynek nr 1239
Tomasz Konik, Agata Obłąkowska-Gwizda, Anna Rędzioch-Korkuz, Jolanta Śwital-Stein
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 00.112, budynek nr 1239
Tomasz Konik, Agata Obłąkowska-Gwizda, Anna Rędzioch-Korkuz, Jolanta Śwital-Stein
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 00.113, budynek nr 1239
Tomasz Konik, Agata Obłąkowska-Gwizda, Anna Rędzioch-Korkuz, Jolanta Śwital-Stein
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 00.113, budynek nr 1239
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Dydaktyczny - Dobra 55