Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka niemieckiego [3302-PN1-L] Semestr letni 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Anna Jorroch, Nina Oborska, Dorota Sadowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 1.013, budynek nr 1239
Anna Jorroch, Ewa Majewska, Marta Torenc
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 1.017, budynek nr 1239
Marta Czyżewska, Ewa Majewska, Magdalena Mistewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 1.018, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Joanna Oleksiewicz-Kozicka, Agnieszka Zimmer
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 1.019, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Nina Oborska, Marta Torenc
11:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 1.013, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Ewa Majewska, Nina Oborska
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 1.017, budynek nr 1239
Anna Jagłowska, Ewelina Michta, Magdalena Mistewicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 1.018, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Joanna Oleksiewicz-Kozicka, Agnieszka Zimmer
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 1.019, budynek nr 1239
Wtorek
Anna Jorroch, Nina Oborska, Dorota Sadowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 1.009, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Nina Oborska, Marta Torenc
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 1.017, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Ewa Majewska, Nina Oborska
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 1.014, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Joanna Oleksiewicz-Kozicka, Agnieszka Zimmer
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 1.018, budynek nr 1239
Anna Jorroch, Ewa Majewska, Marta Torenc
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 1.012, budynek nr 1239
Anna Jagłowska, Ewelina Michta, Magdalena Mistewicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 1.017, budynek nr 1239
Marta Czyżewska, Ewa Majewska, Magdalena Mistewicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 1.022, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Joanna Oleksiewicz-Kozicka, Agnieszka Zimmer
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 1.018, budynek nr 1239
Środa
Anna Jorroch, Nina Oborska, Dorota Sadowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 1.018, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Nina Oborska, Marta Torenc
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 1.017, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Ewa Majewska, Nina Oborska
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 1.021, budynek nr 1239
Marta Czyżewska, Ewa Majewska, Magdalena Mistewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 1.011, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Joanna Oleksiewicz-Kozicka, Agnieszka Zimmer
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 1.009, budynek nr 1239
Anna Jorroch, Ewa Majewska, Marta Torenc
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 1.018, budynek nr 1239
Anna Jagłowska, Ewelina Michta, Magdalena Mistewicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 1.011, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Joanna Oleksiewicz-Kozicka, Agnieszka Zimmer
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 1.009, budynek nr 1239
Czwartek
Anna Jorroch, Nina Oborska, Dorota Sadowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 1.011, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Nina Oborska, Marta Torenc
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 1.022, budynek nr 1239
Marta Czyżewska, Ewa Majewska, Magdalena Mistewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 1.010, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Joanna Oleksiewicz-Kozicka, Agnieszka Zimmer
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 1.013, budynek nr 1239
Anna Jorroch, Ewa Majewska, Marta Torenc
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 1.011, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Ewa Majewska, Nina Oborska
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 1.017, budynek nr 1239
Anna Jagłowska, Ewelina Michta, Magdalena Mistewicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 1.010, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Joanna Oleksiewicz-Kozicka, Agnieszka Zimmer
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 1.013, budynek nr 1239
Piątek
Anna Jorroch, Nina Oborska, Dorota Sadowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 1.013, budynek nr 1239
Anna Jorroch, Ewa Majewska, Marta Torenc
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 1.014, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Joanna Oleksiewicz-Kozicka, Agnieszka Zimmer
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 1.019, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Nina Oborska, Marta Torenc
11:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 1.014, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Ewa Majewska, Nina Oborska
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 1.013, budynek nr 1239
Anna Jagłowska, Ewelina Michta, Magdalena Mistewicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 1.012, budynek nr 1239
Marta Czyżewska, Ewa Majewska, Magdalena Mistewicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 1.017, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Joanna Oleksiewicz-Kozicka, Agnieszka Zimmer
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 1.019, budynek nr 1239
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Dydaktyczny - Dobra 55