Plan zajęć przedmiotu Nauka języka hiszpańskiego dla celów językoznawstwa I [3305-NJHdCJ1-11W] Semestr zimowy 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
Luis Miletti, Miguel Muñoz Muñoz, Sylwia Ramotowska, Zuly Usme Lopez
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 1.025, budynek nr 1239
Luis Miletti, Miguel Muñoz Muñoz, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Marta Piłat-Zuzankiewicz, Sylwia Ramotowska
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Luis Miletti, Miguel Muñoz Muñoz, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Marta Piłat-Zuzankiewicz, Sylwia Ramotowska,
Sala 1.021, budynek nr 1239
Luis Miletti, Miguel Muñoz Muñoz, Sylwia Ramotowska, Zuly Usme Lopez
16:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 1.025, budynek nr 1239
Wtorek
Luis Miletti, Miguel Muñoz Muñoz, Sylwia Ramotowska, Zuly Usme Lopez
16:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 1.021, budynek nr 1239
Luis Miletti, Miguel Muñoz Muñoz, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Marta Piłat-Zuzankiewicz, Sylwia Ramotowska
18:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Luis Miletti, Miguel Muñoz Muñoz, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Marta Piłat-Zuzankiewicz, Sylwia Ramotowska,
Sala 1.021, budynek nr 1239
Środa
Luis Miletti, Miguel Muñoz Muñoz, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Marta Piłat-Zuzankiewicz, Sylwia Ramotowska
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 15:00 - 16:30
Luis Miletti, Miguel Muñoz Muñoz, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Marta Piłat-Zuzankiewicz, Sylwia Ramotowska,
Sala 1.021, budynek nr 1239
Luis Miletti, Miguel Muñoz Muñoz, Sylwia Ramotowska, Zuly Usme Lopez
16:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 1.019, budynek nr 1239
Czwartek
Luis Miletti, Miguel Muñoz Muñoz, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Marta Piłat-Zuzankiewicz, Sylwia Ramotowska
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Luis Miletti, Miguel Muñoz Muñoz, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Marta Piłat-Zuzankiewicz, Sylwia Ramotowska,
Sala 1.019, budynek nr 1239
Piątek
Luis Miletti, Miguel Muñoz Muñoz, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Marta Piłat-Zuzankiewicz, Sylwia Ramotowska
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Luis Miletti, Miguel Muñoz Muñoz, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Marta Piłat-Zuzankiewicz, Sylwia Ramotowska,
Sala 1.023, budynek nr 1239
Luis Miletti, Miguel Muñoz Muñoz, Sylwia Ramotowska, Zuly Usme Lopez
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 1.018, budynek nr 1239
Luis Miletti, Miguel Muñoz Muñoz, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Marta Piłat-Zuzankiewicz, Sylwia Ramotowska
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Luis Miletti, Miguel Muñoz Muñoz, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Marta Piłat-Zuzankiewicz, Sylwia Ramotowska,
Sala 1.018, budynek nr 1239
Luis Miletti, Miguel Muñoz Muñoz, Sylwia Ramotowska, Zuly Usme Lopez
16:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala 1.017, budynek nr 1239
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Dydaktyczny - Dobra 55