Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka hiszpańskiego II [3305-PNJH2-11] Semestr letni 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Dominika Jarzombkowska, Małgorzata Marzoch, Luis Miletti
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 2.015, budynek nr 1239
Renata Kugaczewska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak, Martin Testa
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 111, budynek nr 1237
Zuzanna Geremek, Luis Miletti, Jesus Pulido Ruiz, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 111, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Katarzyna Górna, Luis Miletti, Agata Muszyńska
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 114, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Katarzyna Górna, Luis Miletti, Agata Muszyńska
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 114, budynek nr 1237
Wtorek
Magdalena Brykczyńska, Katarzyna Górna, Luis Miletti, Agata Muszyńska
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 114, budynek nr 1237
Dominika Jarzombkowska, Małgorzata Marzoch, Luis Miletti
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala ALCAZAR, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Katarzyna Górna, Luis Miletti, Agata Muszyńska
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 114, budynek nr 1237
Renata Kugaczewska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak, Martin Testa
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala D, budynek nr 1104
Zuzanna Geremek, Luis Miletti, Jesus Pulido Ruiz, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 126, budynek nr 1237
Środa
Dominika Jarzombkowska, Małgorzata Marzoch, Luis Miletti
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 2.015, budynek nr 1239
Renata Kugaczewska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak, Martin Testa
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala Lab6, budynek nr 1237
Zuzanna Geremek, Luis Miletti, Jesus Pulido Ruiz, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 215, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Katarzyna Górna, Luis Miletti, Agata Muszyńska
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 2.015, budynek nr 1239
Magdalena Brykczyńska, Katarzyna Górna, Luis Miletti, Agata Muszyńska
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 3.023, budynek nr 1239
Czwartek
Magdalena Brykczyńska, Katarzyna Górna, Luis Miletti, Agata Muszyńska
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 215, budynek nr 1237
Dominika Jarzombkowska, Małgorzata Marzoch, Luis Miletti
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 114, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Katarzyna Górna, Luis Miletti, Agata Muszyńska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 215, budynek nr 1237
Renata Kugaczewska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak, Martin Testa
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 2.012, budynek nr 1239
Zuzanna Geremek, Luis Miletti, Jesus Pulido Ruiz, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
16:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 3.018, budynek nr 1239
Piątek
Zuzanna Geremek, Luis Miletti, Jesus Pulido Ruiz, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 215, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Katarzyna Górna, Luis Miletti, Agata Muszyńska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 221, budynek nr 1237
Dominika Jarzombkowska, Małgorzata Marzoch, Luis Miletti
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 114, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Katarzyna Górna, Luis Miletti, Agata Muszyńska
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 221, budynek nr 1237
Renata Kugaczewska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak, Martin Testa
14:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala 215, budynek nr 1237
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 1104 — Audytorium Maximum
- 1237 — Lokale w budynku Kupców - Oboźna 8
- 1239 — Budynek Dydaktyczny - Dobra 55