Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka włoskiego [3321-Z1S19PNJW] Rok akademicki 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Piotr Białecki, Lilia Formaggio, Jakub Łagoda, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 3.020, budynek nr 1239
Lilia Formaggio, Jakub Łagoda, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy, Patrycja Stasiak
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 1.016, budynek nr 1239
Piotr Białecki, Lilia Formaggio, Jakub Łagoda, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 1.020, budynek nr 1239
Piotr Białecki, Lilia Formaggio, Jakub Łagoda, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 1.016, budynek nr 1239
Piotr Białecki, Lilia Formaggio, Jakub Łagoda, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 311, budynek nr 1237
Lilia Formaggio, Antonina Jasnorzewska, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 1.020, budynek nr 1239
Wtorek
Lilia Formaggio, Antonina Jasnorzewska, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 1.016, budynek nr 1239
Lilia Formaggio, Jakub Łagoda, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy, Patrycja Stasiak
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3.020, budynek nr 1239
Lilia Formaggio, Antonina Jasnorzewska, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 1.016, budynek nr 1239
Piotr Białecki, Lilia Formaggio, Jakub Łagoda, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 121, budynek nr 1237
Piotr Białecki, Lilia Formaggio, Jakub Łagoda, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 121, budynek nr 1237
Lilia Formaggio, Jakub Łagoda, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy, Patrycja Stasiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 3.020, budynek nr 1239
Lilia Formaggio, Jakub Łagoda, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy, Patrycja Stasiak
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 1.016, budynek nr 1239
Środa
Patrycja Stasiak, Marco Zonch
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 311, budynek nr 1237
Patrycja Stasiak, Marco Zonch
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 1.020, budynek nr 1239
Lilia Formaggio, Antonina Jasnorzewska, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 1.016, budynek nr 1239
Piotr Białecki, Lilia Formaggio, Jakub Łagoda, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 1.016, budynek nr 1239
Piotr Białecki, Lilia Formaggio, Jakub Łagoda, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 3.020, budynek nr 1239
Piotr Białecki, Lilia Formaggio, Jakub Łagoda, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 3.020, budynek nr 1239
Czwartek
Patrycja Stasiak, Marco Zonch
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 1.016, budynek nr 1239
Piotr Białecki, Lilia Formaggio, Jakub Łagoda, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 3.020, budynek nr 1239
Lilia Formaggio, Jakub Łagoda, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy, Patrycja Stasiak
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 1.020, budynek nr 1239
Lilia Formaggio, Antonina Jasnorzewska, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 3.020, budynek nr 1239
Piotr Białecki, Lilia Formaggio, Jakub Łagoda, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 1.025, budynek nr 1239
Piątek
Patrycja Stasiak, Marco Zonch
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 3.020, budynek nr 1239
Piotr Białecki, Lilia Formaggio, Jakub Łagoda, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 1.020, budynek nr 1239
Lilia Formaggio, Jakub Łagoda, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy, Patrycja Stasiak
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 3.020, budynek nr 1239
Lilia Formaggio, Antonina Jasnorzewska, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 1.025, budynek nr 1239
Piotr Białecki, Lilia Formaggio, Jakub Łagoda, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 1.016, budynek nr 1239
Lilia Formaggio, Jakub Łagoda, Beata Newecka-Ernst, Agata Pachucy, Patrycja Stasiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 3.020, budynek nr 1239
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: