Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka włoskiego [3321-Z1S19PNJW] Rok akademicki 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Antonina Jasnorzewska, Izabela Napiórkowska, Agnieszka Rylukowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 311, budynek nr 1237
Piotr Białecki, Jakub Łagoda, Izabela Napiórkowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 1.016, budynek nr 1239
Jakub Łagoda, Izabela Napiórkowska, Aleksandra Pogońska-Baranowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 3.020, budynek nr 1239
Antonina Jasnorzewska, Izabela Napiórkowska, Agnieszka Rylukowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 1.020, budynek nr 1239
Piotr Białecki, Jakub Łagoda, Izabela Napiórkowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 3.020, budynek nr 1239
Jakub Łagoda, Izabela Napiórkowska, Aleksandra Pogońska-Baranowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 1.016, budynek nr 1239
Patrycja Stasiak, Marco Zonch
18:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 1.016, budynek nr 1239
Wtorek
Antonina Jasnorzewska, Izabela Napiórkowska, Agnieszka Rylukowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3.020, budynek nr 1239
Antonina Jasnorzewska, Izabela Napiórkowska, Agnieszka Rylukowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3.020, budynek nr 1239
Jakub Łagoda, Izabela Napiórkowska, Aleksandra Pogońska-Baranowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 1.016, budynek nr 1239
Lilia Formaggio, Izabela Napiórkowska, Agata Pachucy
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 1.020, budynek nr 1239
Jakub Łagoda, Izabela Napiórkowska, Aleksandra Pogońska-Baranowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 3.020, budynek nr 1239
Lilia Formaggio, Izabela Napiórkowska, Agata Pachucy
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 3.020, budynek nr 1239
Środa
Lilia Formaggio, Izabela Napiórkowska, Agata Pachucy
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 121, budynek nr 1237
Antonina Jasnorzewska, Izabela Napiórkowska, Agnieszka Rylukowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 3.020, budynek nr 1239
Piotr Białecki, Jakub Łagoda, Izabela Napiórkowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 3.020, budynek nr 1239
Jakub Łagoda, Izabela Napiórkowska, Aleksandra Pogońska-Baranowska
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 1.016, budynek nr 1239
Czwartek
Patrycja Stasiak, Marco Zonch
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 3.020, budynek nr 1239
Piątek
Lilia Formaggio, Izabela Napiórkowska, Agata Pachucy
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 1.025, budynek nr 1239
Patrycja Stasiak, Marco Zonch
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 3.020, budynek nr 1239
Lilia Formaggio, Izabela Napiórkowska, Agata Pachucy
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 1.025, budynek nr 1239
Piotr Białecki, Jakub Łagoda, Izabela Napiórkowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 1.016, budynek nr 1239
Piotr Białecki, Jakub Łagoda, Izabela Napiórkowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 1.016, budynek nr 1239
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: