Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka włoskiego [3321-Z2S20PNJW] Rok akademicki 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Antonina Jasnorzewska, Agnieszka Kwapiszewska, Patrycja Stasiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 1.020, budynek nr 1239
Lilia Formaggio, Agnieszka Kwapiszewska, Patrycja Polanowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 121, budynek nr 1237
Lilia Formaggio, Agnieszka Kwapiszewska, Patrycja Polanowska, Tomasz Skocki
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 311, budynek nr 1237
Wtorek
Lilia Formaggio, Agnieszka Kwapiszewska, Patrycja Polanowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 1.016, budynek nr 1239
Lilia Formaggio, Agnieszka Kwapiszewska, Patrycja Polanowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 121, budynek nr 1237
Lilia Formaggio, Agnieszka Kwapiszewska, Patrycja Polanowska, Tomasz Skocki
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 1.016, budynek nr 1239
Środa
Antonina Jasnorzewska, Agnieszka Kwapiszewska, Patrycja Stasiak
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 8:00 - 9:45
Sala 311, budynek nr 1237
Antonina Jasnorzewska, Agnieszka Kwapiszewska, Patrycja Stasiak
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 311, budynek nr 1237
Lilia Formaggio, Agnieszka Kwapiszewska, Patrycja Polanowska, Tomasz Skocki
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 1.016, budynek nr 1239
Lilia Formaggio, Agnieszka Kwapiszewska, Patrycja Polanowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 3.020, budynek nr 1239
Lilia Formaggio, Agnieszka Kwapiszewska, Patrycja Polanowska, Tomasz Skocki
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 2.015, budynek nr 1239
Lilia Formaggio, Agnieszka Kwapiszewska, Patrycja Polanowska
16:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 1.016, budynek nr 1239
Czwartek
Antonina Jasnorzewska, Agnieszka Kwapiszewska, Patrycja Stasiak
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 1.016, budynek nr 1239
Lilia Formaggio, Agnieszka Kwapiszewska, Patrycja Polanowska, Tomasz Skocki
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 1.025, budynek nr 1239
Piątek
Antonina Jasnorzewska, Agnieszka Kwapiszewska, Patrycja Stasiak
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 3.020, budynek nr 1239
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: