Plan zajęć grupy przedmiotów
- Jednostka:
- Uniwersytet Warszawski
- Grupa przedmiotów:
- Przedmioty ogólnouniwersyteckie na Uniwersytecie Warszawskim
- Cykl dydaktyczny:
- Semestr letni 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8:00 | 8:00, gr.1 /codziennie/ Antropogeniczne przekształcenia rzeźby terenu - dobrodziejstwo czy zagrożenie? - Wykład (sala nieznana), Irena Tsermegas | 8:00, gr.3 /jednokrotnie/ Wygraj swoją przyszłość - Warsztaty (sala nieznana), Adam Chmielewski, Michał Mijal | 8:00, gr.1 Stary Testament w kulturze dawnej. Literatura – teologia – ikonografia - Konwersatorium (05 bud.1233), Paweł Stępień | 8:00, gr.1 Organizacje pozarządowe w UE - Konwersatorium (314 bud.1136), Jarosław Czub | 8:00, gr.4 /jednokrotnie/ Wygraj swoją przyszłość - Warsztaty (sala nieznana), Adam Chmielewski, Michał Mijal | 8:00, gr.1 /codziennie/ Antropogeniczne przekształcenia rzeźby terenu - dobrodziejstwo czy zagrożenie? - Wykład (sala nieznana), Irena Tsermegas | 8:00, gr.4 /jednokrotnie/ Wygraj swoją przyszłość - Warsztaty (sala nieznana), Adam Chmielewski, Michał Mijal | 8:00, gr.2 /jednokrotnie/ Wygraj swoją przyszłość - Warsztaty (sala nieznana), Adam Chmielewski, Michał Mijal | 8:00, gr.1 Socjolingwistyka - Konwersatorium (211 bud.2029), Svitlana Romaniuk | 8:00, gr.1 Praktyczna nauka języka rosyjskiego (B1) - Ćwiczenia (216 bud.2029), Anna Antoniuk | 8:00, gr.1 Praktyczna nauka języka rosyjskiego (B1+) - Ćwiczenia (215 bud.2029), Julia Roguska | 8:00, gr.1 Wstęp do etnolingwistyki - Konwersatorium (209 bud.2029), Anna Siwirska | 8:00, gr.1 /codziennie/ Antropogeniczne przekształcenia rzeźby terenu - dobrodziejstwo czy zagrożenie? - Wykład (sala nieznana), Irena Tsermegas | 8:00, gr.1 /jednokrotnie/ Wygraj swoją przyszłość - Warsztaty (sala nieznana), Adam Chmielewski, Michał Mijal | 8:00, gr.1 Nauka języka ukraińskiego (C2) - Ćwiczenia (211 bud.2029), Oksana Przybysz, Marta Saniewska | 8:00, gr.1 Język i kultura Turcji - Konwersatorium (sala nieznana), Agnieszka Lesiczka | 8:00, gr.1 Rzeźba terenu a człowiek w środowiskach ekstremalnych - Wykład (sala nieznana), Maciej Dłużewski, Elżbieta Rojan | 8:00, gr.1 Różne oblicza starości we współczesnej literaturze i książce dziecięcej - Seminarium (1.018 bud.1239), Dorota Sadowska | 8:00, gr.1 /codziennie/ Antropogeniczne przekształcenia rzeźby terenu - dobrodziejstwo czy zagrożenie? - Wykład (sala nieznana), Irena Tsermegas | 8:00, gr.10 Kryminalistyka - ćwiczenia - Ćwiczenia (sala nieznana), Paweł Waszkiewicz | 8:00, gr.3 /jednokrotnie/ Wygraj swoją przyszłość - Warsztaty (sala nieznana), Adam Chmielewski, Michał Mijal | 8:00, gr.1 Praktyczna nauka języka rosyjskiego (A2+) - Ćwiczenia (211 bud.2029), Julia Roguska | 8:00, gr.1 Praktyczna nauka języka angielskiego - język biznesu - Ćwiczenia (215 bud.2029), Piotr Nagórka | 8:00, gr.1 Historia odkryć geograficznych II - Wykład (sala nieznana), Maria Korotaj-Kokoszczyńska | 8:00, gr.1 Praktyczna nauka jezyka rosyjskiego (A2) - Ćwiczenia (218 bud.2029), Anna Antoniuk | 8:00, gr.1 Co student powinien wiedzieć o zdrowiu fizycznym, psychicznym, seksualnym? - Wykład (sala nieznana), Józef Haczyński | 8:00, gr.1 Białoruskojęzyczna literatura w Polsce - Konwersatorium (209 bud.2029), Katarzyna Drozd-Urbańska | 8:00, gr.1 /codziennie/ Antropogeniczne przekształcenia rzeźby terenu - dobrodziejstwo czy zagrożenie? - Wykład (sala nieznana), Irena Tsermegas | 8:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Wstęp do literaturoznawstwa - Konwersatorium (28 bud.1224), Maria Kalinowska, Michał Mizera | 8:00, gr.1 Język niemiecki – rozwój wybranych sprawności językowych na poziomie zaawansowanym (C1) - Seminarium (1.017 bud.1239), Norbert Karczmarczyk | 8:00, gr.1 Wojny i konflikty we współczesnej literaturze i książce dziecięcej - Seminarium (1.018 bud.1239), Dorota Sadowska | 8:00, gr.1 Współczesny język Czyngis-chana, czyli praktycznie o dziejach i kulturze Mongołów - Konwersatorium (143-JAP bud.1224), Jan Rogala | 8:00, gr.1 /codziennie/ Antropogeniczne przekształcenia rzeźby terenu - dobrodziejstwo czy zagrożenie? - Wykład (sala nieznana), Irena Tsermegas | 8:00, gr.1 /codziennie/ Antropogeniczne przekształcenia rzeźby terenu - dobrodziejstwo czy zagrożenie? - Wykład (sala nieznana), Irena Tsermegas | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Kino kontrkultury II - Konwersatorium (sala nieznana), Piotr Zańko | 8:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Seksualność osób niepełnosprawnych intelektualnie - Wykład konwersatoryjny (sala nieznana), Remigiusz Kijak | 8:15, gr.1 Paleontologia II - Wykład (sala nieznana), Krzysztof Bińka, Michał Ginter | 8:15, gr.1 Surowce mineralne oceanu światowego - Wykład (sala nieznana), Krzysztof Szamałek | 8:15, gr.1 Edukacja post-covid - warsztat umiejętności e-learningowych - Warsztaty (sala nieznana), Marek Smulczyk | 8:15, gr.1 Monitoring organizmów genetycznie zmodyfikowanych - Wykład (102B bud.3109), Danuta Antosiewicz, Klaudia Dębiec-Andrzejewska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Krytyczne pedagogie performansu - Konwersatorium (sala nieznana), Dorota Mackenzie, Piotr Zańko | 8:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Zalety charakteru jako podstawa przedsiębiorczości - Warsztaty (406 bud.1342), Małgorzata Styśko-Kunkowska | 8:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Komunikacja interpersonalna jako podstawa przedsiębiorczości - Warsztaty (sala nieznana), Małgorzata Styśko-Kunkowska | 8:30, gr.1 Analiza danych w praktyce - Konwersatorium (sala nieznana), Iwona Kowalska | 8:30, gr.1 Design thinking - Konwersatorium (sala nieznana), Maria Schulders | 8:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Social media marketing - Wykład (sala nieznana), Anna Bianchi | 8:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Komunikacja nie wprost w teorii i praktyce - Konwersatorium (sala nieznana), Agnieszka Piskorska | 8:30, gr.1 Analiza danych w praktyce - Konwersatorium (sala nieznana), Iwona Kowalska | 8:30, gr.1 Design thinking - Konwersatorium (sala nieznana), Maria Schulders | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8:45, gr.1 Geography of the World - Konwersatorium (sala nieznana), Anna Dudek, Ada Górna, Krzysztof Górny, Anna Grzegorczyk, Barbara Jaczewska, Maciej Kałaska, Katarzyna Podhorodecka | 8:45, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Współczesne kino światowe - Wykład konwersatoryjny (sala nieznana), Elżbieta Durys | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9:00 | 9:00, gr.1 Biologia zapylania roślin w praktyce - Ćwiczenia (s.im. Hryniewieckiego bud.1345), Małgorzata Stpiczyńska, Marcin Zych | 9:00, gr.1 Argumentacja w przestrzeni publicznej - Konwersatorium (sala nieznana), Daniel Ziembicki | 9:00, gr.1 Zakaukazie w okresie sowieckim i postsowieckim - Wykład (sala nieznana), David Kolbaia | 9:00, gr.2 SkillsBox: Poznaj kompetencje biznesowe - Ćwiczenia (sala nieznana) | 9:00, gr.1 Linguistic innovations in Polish - Konwersatorium (sala nieznana), Monika Jabłońska | 9:00, gr.1 Zakaukazie w okresie sowieckim i postsowieckim - Wykład (sala nieznana), David Kolbaia | 9:00, gr.1 Fizyka w doświadczeniach - Wykład (0.03 bud.3113), Piotr Fabrykiewicz, Krzysztof Korona, Wojciech Mech | 9:00, gr.1 Argumentacja w przestrzeni publicznej - Konwersatorium (sala nieznana), Daniel Ziembicki | 9:00, gr.1 Ornitologia - Ćwiczenia (232D bud.3109), Anna Bajer, Tomasz Gortat, Alicja Gryczyńska | 9:00, gr.1 Linguistic innovations in Polish - Konwersatorium (sala nieznana), Monika Jabłońska | 9:00, gr.1 Zakaukazie w okresie sowieckim i postsowieckim - Wykład (sala nieznana), David Kolbaia | 9:00, gr.1 Sobota z geologią - Praktikum (sala nieznana), Maciej Bąbel, Jakub Kotowski, Danuta Olszewska-Nejbert, Tomasz Segit | 9:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Od Estów do Prusów - Wykład (2.09 bud.1109), Wojciech Wróblewski | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9:15, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Zalety charakteru jako podstawa przedsiębiorczości - Warsztaty (312 bud.1342), Małgorzata Styśko-Kunkowska | 9:15, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Komunikacja interpersonalna jako podstawa przedsiębiorczości - Warsztaty (sala nieznana), Małgorzata Styśko-Kunkowska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9:30, gr.2 Przedsiębiorczość - Otwórz Głowę! - Ćwiczenia (sala nieznana), Aleksandra Woźniak | 9:30, gr.4 Przedsiębiorczość - Otwórz Głowę! - Ćwiczenia (sala nieznana), Marzena Szczęsna | 9:30, gr.6 Przedsiębiorczość - Otwórz Głowę! - Ćwiczenia (sala nieznana), Marzena Szczęsna | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9:45, gr.1 Europa - Rosja. Stosunki geopolityczne z perspektywy historycznej - Wykład (sala nieznana), Aliaksandr Krautsevich | 9:45, gr.1 Bóg a naród. O wzajemnych stosunkach Kościoła i nacjonalistów - Wykład (sala nieznana), Konrad Majka | 9:45, gr.1 Political Comics and Graphic Novels - Wykład (4 bud.1223), Wojciech Lewandowski | 9:45, gr.1 Szczypta (al)chemii i nauk pokrewnych dla humanistów 2 - Konwersatorium (1 - konferencyjna bud.1233), Wojciech Grochala | 9:45, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Gender equality in Europe: mission accomplished or rather mission impossible? - Konwersatorium (sala nieznana), Renata Mieńkowska-Norkiene | 9:45, gr.1 Seminarium tematyczne - Spotkanie z Innym. Wprowadzenie do literatury podróżniczej (3.018 bud.1239) - Dorota Szeliga | 9:45, gr.1 Wiedza o kulturze białoruskiego obszaru językowego - Konwersatorium (209 bud.2029), Katarzyna Drozd-Urbańska | 9:45, gr.1 Nowy Testament w kulturze dawnej. Literatura - teologia - ikonografia - Konwersatorium (05 bud.1233), Paweł Stępień | 9:45, gr.1 Sytuacja kobiet w Azji Środkowej, Afganistanie i Iranie - Wykład (sala nieznana), Ludwika Włodek | 9:45, gr.1 Media a celebryci - Wykład (sala nieznana), Katarzyna Gajlewicz-Korab | 9:45, gr.1 Język i kultura Indii wedyjskich - Konwersatorium (119 bud.4010), Krzysztof Gutowski | 9:45, gr.1 Multimodalność w rosyjskim Internecie - Konwersatorium (206 bud.2029), Michał Kozdra | 9:45, gr.1 Konwersatorium francuskie: Strategie narracyjne we współczesnej francuskiej prozie autobiograficznej (25 bud.1224) - Anna Dubois | 9:45, gr.1 Rozwój regionalny w perspektywie globalnej, europejskiej i krajowej - Wykład (sala nieznana), Grzegorz Gorzelak | 9:45, gr.1 Miejsce państwa w gospodarce. Różne koncepcje od Locke'a do nordyckiego państwa dobrobytu - Wykład (17 bud.1108), Grażyna Szelągowska | 9:45, gr.1 Greek federal states - Wykład (s.A bud.1108), Jacek Rzepka | 9:45, gr.1 Historia kultury europejskiego średniowiecza - Wykład (28 bud.1224), Paweł Stępień | 9:45, gr.1 SF w PRL. Przegląd polskiej literatury fantastyczno-naukowej w latach 1950-1990 - Konwersatorium (11 bud.1233), Przemysław Kordos | 9:45, gr.1 Praktyczna nauka języka rosyjskiego (B2+) - Ćwiczenia (215 bud.2029), Julia Roguska | 9:45, gr.1 Wstęp do przekładoznawstwa - Konwersatorium (209 bud.2029), Volha Tratsiak | 9:45, gr.1 Klasyczna filozofia polityki - Konwersatorium (103 bud.1225), Cyprian Mielczarski | 9:45, gr.1 Socjologia lokalności - Wykład (18 bud.1227), Jerzy Bartkowski | 9:45, gr.1 Muzułmanie w Europie Zachodniej - Konwersatorium (178 bud.1224), Marta Widy-Behiesse | 9:45, gr.1 Poland 101: Beginner’s Guide to Polish Culture, History and Society - Wykład (5 bud.1120), Marcin Napiórkowski | 9:45, gr.1 Seminarium tematyczne - Salony - O romantycznej syntezie sztuk - Aberracje form -Święto rewolucyjne - Wandea-Tratwa Meduzy (3.015 bud.1239) - Remigiusz Forycki, Zofia Litwinowicz-Krutnik | 9:45, gr.1 Mechanizmy współpracy gospodarczej na Bliskim Wschodzie i w Afryce - Konwersatorium (313 bud.1136), Adam Kułach | 9:45, gr.1 Praktyczna nauka języka rosyjskiego (B2) - Ćwiczenia (216 bud.2029), Anna Antoniuk | 9:45, gr.1 Vilnius/Wilno. One City and many Histories - Wykład (sala nieznana), Hubert Łaszkiewicz | 9:45, gr.1 Język i kultura galisyjska A2 - Ćwiczenia (sala nieznana), Tamara Lamela Varela | 9:45, gr.1 Zajęcia fakultatywne. Rozwój i modernizacja miast na obszarze dawnego Królestwa kongresowego w okresie II Rzeczypospolitej - Konwersatorium (10 bud.1108), Jakub Frejtag | 9:45, gr.1 Praktyczna nauka języka angielskiego (B2) - Ćwiczenia (211 bud.2029), Renata Botwina | 9:45, gr.1 Avanti popolo! Włoska teoria, polska praktyka - Konwersatorium (312 bud.1235), Stefan Bieńkowski, Piotr Laskowski | 9:45, gr.1 Pogranicza kulturowe - specyfika, różnorodność, tożsamość mieszkańców - Wykład (sala nieznana), Alina Awramiuk-Godun | 9:45, gr.1 Język i kultura baskijska A2 - Ćwiczenia (sala nieznana), Aitor Arruza Zuazo | 9:45, gr.1 Gospodarka średniowieczna i jej społeczno-kulturowe uwarunkowania (XII-XV w.) - Wykład (17 bud.1108), Grzegorz Myśliwski | 9:45, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Romantyzm a kultura dawnej Europy cz. II (średniowiecze - sarmatyzm – romantyzm) - Seminarium (9 bud.1233), Maciej Abramowicz, Hieronim Grala, Maria Kalinowska, Alina Nowicka-Jeż | 9:45, gr.1 Praktyczna nauka języka angielskiego (B1) - Ćwiczenia (218 bud.2029), Anna Kizińska | 9:45, gr.1 Theories and histories of architecture in Early Modern Europe 1600-1800 - Wykład (108 bud.1108A), Barbara Arciszewska | 9:45, gr.1 Dane zastane: badanie tekstów - od wyrażenia do narracji - Warsztaty (216 bud.1224), Mateusz Jeżowski, Bogna Kietlińska | 9:45, gr.1 Wprowadzenie do komunikacji międzykulturowej - Konwersatorium (28 bud.1224), Katarzyna Król | 9:45, gr.1 Gry strategiczne jako narzędzie zarządzania - Wykład (sala nieznana), Michał Mijal | 9:45, gr.1 Nie daj się podsłuchać lub zhakować - warsztaty cyberbezpieczeństwa dla humanistów (sala nieznana) - Daniel Mider | 9:45, gr.1 Sztuka polska przełomu XIX i XX wieku w kontekście sztuki europejskiej - Konwersatorium (50 bud.1102), Grzegorz Bąbiak | 9:45, gr.1 Od Aten do Brukseli: procesy integracyjne w Europie - Wykład (sala nieznana), Olga Barburska | 9:45, gr.1 Etniczność i religie: Żydzi w epoce hellenistycznej i rzymskiej - Wykład (s.B1 bud.1108), Krystyna Stebnicka | 9:45, gr.1 Mass media w starożytnym Rzymie - Wykład (2.06 bud.1109), Renata Ciołek | 9:45, gr.1 Pamięć w cieniu katastrofy. Nowe podejścia do dziedzictwa i upamiętniania w dobie kryzysów - Konwersatorium (05 bud.1233), Aleksandra Brylska, Monika Stobiecka | 9:45, gr.1 Nowa muzyka i jej filozoficzne konteksty - Konwersatorium (11 bud.1233), Marcin Rychter | 9:45, gr.1 English for Academic Purposes - Konwersatorium (08 bud.1233), Paweł Wojtas | 9:45, gr.1 Życie codzienne w cieniu Wezuwiusza - Wykład (2.12 bud.1109), Marzena Łuszczewska | 9:45, gr.1 Sztuka i Estetyka Indii 2 - Wykład (143-JAP bud.1224), Bożena Śliwczyńska | 9:45, gr.1 Baltic Sea environment and its protection - Wykład (sala nieznana), Artur Magnuszewski | 9:45, gr.1 The Dilemmas of Criminal Policy - Konwersatorium (304 bud.1227), Anna Kiersztyn, Viktoriia Sovpenchuk | 9:45, gr.1 Człowiek i geny - Konwersatorium (06 bud.1233), Ewa Bartnik, Paweł Golik | 9:45, gr.1 Język a kultura - Konwersatorium (108 bud.2029), Magdalena Kuratczyk | 9:45, gr.1 Główne zjawiska w gospodarce średniowiecznej i nowożytnej Europy (XII-XVI w.)(blok: Historia gospodarcza) - Ćwiczenia (2 bud.1108), Grzegorz Myśliwski | 9:45, gr.1 Kościół późnego antyku wobec państwa i władzy - Wykład (s.aula - parter bud.1224), Karolina Kochańczyk-Bonińska | 9:45, gr.1 Psycholingwistyka - Konwersatorium (215 bud.2029), Iryna Kononenko | 9:45, gr.1 Procesy ludnościowe - Wykład (205 bud.1227), Marta Kiełkowska | 9:45, gr.1 Nauka języka łacińskiego (2) z wykorzystaniem elementów językoznawstwa - Ćwiczenia (28 bud.1224), Ilona Szewczyk | 9:45, gr.1 Historia literatury litewskiej - Konwersatorium (02 bud.1102), Inesa Szulska | 9:45, gr.1 Kuszenie wolnością: historia i władza w obiektywie kina sowieckiego - Wykład (sala nieznana), Andrei Charniakevich | 9:45, gr.1 Społeczeństwo obywatelskie - Wykład (216 bud.1224), Marek Rymsza | 9:45, gr.1 Na dworze perskiego króla. Życie dworskie i ideologia władzy królewskiej w starożytnym Iranie - Wykład (2.12 bud.1109), Barbara Kaim | 9:45, gr.1 Role społeczne kobiet w islamie - Konwersatorium (149 bud.1224), Marta Widy-Behiesse | 9:45, gr.1 Język niemiecki – rozwój wybranych sprawności językowych na poziomie średniozaawansowanym (B2) - Seminarium (1.009 bud.1239), Norbert Karczmarczyk | 9:45, gr.1 Strategia antydemokratycznego działania w ramach demokracji. Przykład Polski - Seminarium (204 A bud.1227), Ireneusz Krzemiński | 9:45, gr.1 Argumentacja w przestrzeni publicznej - Konwersatorium (2.012 bud.1239), Daniel Ziembicki | 9:45, gr.1 Altered States of Being: Psychedelic Culture in the United States - Konwersatorium (311 bud.4004), Jędrzej Burszta | 9:45, gr.1 Język i kultura galisyjska A2 - Ćwiczenia (sala nieznana), Tamara Lamela Varela | 9:45, gr.1 Praktyczna nauka jezyka rosyjskiego (A2) - Ćwiczenia (218 bud.2029), Anna Antoniuk | 9:45, gr.1 Język i kultura baskijska A2 - Ćwiczenia (sala nieznana), Aitor Arruza Zuazo | 9:45, gr.1 Dzieje tańca w polskim kanonie kultury - Wykład (3, kl.C-C26 bud.1221), Tomasz Nowak | 9:45, gr.1 Praktyczna nauka języka rosyjskiego (A2+) - Ćwiczenia (211 bud.2029), Julia Roguska | 9:45, gr.1 Tłumaczenia konferencyjne angielsko-polskie: biznes, kultura, polityka - Warsztaty (215 bud.2029), Piotr Nagórka | 9:45, gr.1 Prawo rzymskie – co z tego mamy? - Konwersatorium (23 bud.1224), Stanisław Kordasiewicz | 9:45, gr.1 Organizacja wymiaru sprawiedliwości w Rzeczypospolitej szlacheckiej i na ziemiach polskich w XIX i XX wieku - Konwersatorium (sala nieznana), Adam Moniuszko, Piotr Pomianowski | 9:45, gr.1 Przeobrażenia ekonomiczne na ziemiach polskich w XIX wieku. Uwarunkowania społeczne, polityczne i gospodarcze - Konwersatorium (s.A bud.1108), Grażyna Szelągowska | 9:45, gr.1 Dawny ustrój i rewolucje. Francuskie państwo i społeczeństwo od końca XVII do zamachu 18 brumaire’a 1799 r. (blok: Historia społeczna XIX i XX wiek) K1 - Wykład (17 bud.1108), Małgorzata Karpińska | 9:45, gr.1 Średniowieczny projekt zjednoczenia Europy: wizje i praktyka - Wykład (sala nieznana), Adam Talarowski | 9:45, gr.1 Krytyka prawa w tradycji rosyjskiej - Wykład specjalizacyjny (sala nieznana), Zbigniew Cywiński | 9:45, gr.2 Konwersatorium literaturoznawcze IIp - Stendhal życie i twórczość (3.015 bud.1239) - Remigiusz Forycki | 9:45, gr.1 Komunikacja sponsoringowa - Wykład (sala nieznana), Jarosław Kończak | 9:45, gr.1 Ameryka Łacińska i Karaiby w gospodarce światowej - Konwersatorium (sala nieznana), Joanna Gocłowska-Bolek | 9:45, gr.1 Komunikacja interpersonalna - Wykład (304 bud.1227), Sławomir Mandes | 9:45, gr.1 Sztuka i estetyka Mongolii - Wykład (149 bud.1224), Jan Rogala | 9:45, gr.1 Książki naszych rodziców, czyli klasyka polskiej literatury dziecięcej - Seminarium (1.018 bud.1239), Dorota Sadowska | 9:45, gr.1 Ortografia i interpunkcja w tekstach polszczyzny XXI wieku - Wykład (17 bud.1102), Tomasz Karpowicz | 9:45, gr.1 Kaukaskie konflikty - przyczyny, przebieg i skutki - Wykład (sala nieznana), David Kolbaia | 9:45, gr.1 Introduction to Social and Political Philosophy - Konwersatorium (06 bud.1233), Oleksandra Iwaniuk | 9:45, gr.1 Film dokumentalny. Teoria i praktyka - Konwersatorium (1 - konferencyjna bud.1233), Andrzej Titkow | 9:45, gr.1 The USA and World War II (Stany Zjednoczone i II Wojna Światowa) - Konwersatorium (105 bud.4004), Zbigniew Kwiecień | 9:45, gr.1 Prawa językowe i inne narzędzia ochrony mniejszości, społeczności rdzennych oraz różnorodności kulturowej - Konwersatorium (11 bud.1233), Stanisław Kordasiewicz | 9:45, gr.1 Kultura i historia krajów francuskojęzycznych dla nauczycieli języka - Konwersatorium (19 bud.4004), Eric Vauthier | 9:45, gr.1 Polityka zagraniczna Izraela - Konwersatorium (5 bud.1223), Anna Solarz | 9:45, gr.1 Religie w Rosji, Ukrainie i Białorusi; przeszłość i współczesność - Wykład (sala nieznana), Henadzi Semianchuk | 9:45, gr.4 Kryminalistyka - ćwiczenia - Ćwiczenia (sala nieznana), Kacper Choromański | 9:45, gr.1 Historia filozofii polskiej II - Wykład monograficzny (109 K. Ajdukiewicza bud.1226), Anna Dziedzic | 9:45, gr.1 Historia społeczno-polityczna współczesnej Polski (1989-2020) - Wykład (s.aula - parter bud.1224), Tomasz Żukowski | 9:45, gr.1 Władcy, dyplomaci i szpiedzy – z dziejów stosunków międzynarodowych w czasach Hammurabiego - Wykład (125 bud.1108), Marek Stępień | 9:45, gr.1 Rzeczy i ludzie - Konwersatorium (8 bud.1120), Agata Zborowska | 9:45, gr.1 Geografia ekonomiczna1-wykład (sala nieznana) - Roman Szul | 9:45, gr.3 Argumentacja w przestrzeni publicznej - Konwersatorium (2.012 bud.1239), Daniel Ziembicki | 9:45, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Emisja głosu - Konwersatorium (sala nieznana), Małgorzata Pietrzak | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00 | 10:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Problemy seksuologiczne wieku rozwojowego - Konwersatorium (sala nieznana), Zbigniew Izdebski | 10:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Kino kontrkultury II - Konwersatorium (sala nieznana), Piotr Zańko | 10:00, gr.1 Kobieta w świecie postsowieckim - Wykład (sala nieznana), Anton Saifullayeu | 10:00, gr.1 Prawo w tekstach kultury - Konwersatorium (222 bud.Business Centre), Anna Rosner | 10:00, gr.1 Academic Skills 2 - Wykład (sala nieznana), Stephen Davies | 10:00, gr.1 Kobieta w świecie postsowieckim - Wykład (sala nieznana), Anton Saifullayeu | 10:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Seksualność osób niepełnosprawnych intelektualnie - Wykład konwersatoryjny (sala nieznana), Remigiusz Kijak | 10:00, gr.1 Kultura popularna: konteksty polityczne - Seminarium (sala nieznana), Mirosław Pęczak | 10:00, gr.1 Kobieta w świecie postsowieckim - Wykład (sala nieznana), Anton Saifullayeu | 10:00, gr.1 Kobieta w świecie postsowieckim - Wykład (sala nieznana), Anton Saifullayeu | 10:00, gr.1 Tabu w sztuce - Wykład konwersatoryjny (sala nieznana), Barbara Kwiatkowska-Tybulewicz | 10:00, gr.1 Prawa kobiet na ziemiach polskich w XIX - XXI w. Historia i współczesność. - Konwersatorium (222 bud.Business Centre), Anna Rosner | 10:00, gr.1 Historia dzieciństwa - Wykład konwersatoryjny (sala nieznana), Adam Fijałkowski | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Wszechświat cząstek elementarnych dla humanistów - Wykład (sala nieznana), Aleksander Żarnecki | 10:15, gr.1 Warsztaty autoprezentacji (sala nieznana) - Katarzyna Rychlicka-Maraszek | 10:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Visual storytelling - Warsztaty (sala nieznana), Aleksandra Spik | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Współczesne kino światowe - Wykład konwersatoryjny (sala nieznana), Elżbieta Durys | 10:30, gr.1 /jednokrotnie/ Education toward Moral Decision-Making Maturity: Antigone and the Hermeneutic Conflict of Interpretation - Wykład konwersatoryjny (sala nieznana), Andrzej Wierciński | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00 | 11:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Zagadkowa dusza rosyjska (Загадочная русская душа) - Konwersatorium (sala nieznana), Józef Dobrowolski | 11:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Zagadkowa dusza rosyjska (Загадочная русская душа) - Konwersatorium (sala nieznana), Józef Dobrowolski | 11:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Zagadkowa dusza rosyjska (Загадочная русская душа) - Konwersatorium (sala nieznana), Józef Dobrowolski | 11:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Zagadkowa dusza rosyjska (Загадочная русская душа) - Konwersatorium (sala nieznana), Józef Dobrowolski | 11:00, gr.1 Chemia wokół nas – zajęcia laboratoryjne - Laboratorium (220R bud.3101), Anna Makowska, Agnieszka Siporska | 11:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Zagadkowa dusza rosyjska (Загадочная русская душа) - Konwersatorium (sala nieznana), Józef Dobrowolski | 11:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Jak komunikować się stanowczo i łagodnie? - asertywność w organizacji - Konwersatorium (sala nieznana), Aleksandra Wąsowska | 11:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Wolności, prawa i obowiązki obywateli RP - Wykład (sala nieznana), Jacek Kiryło | 11:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Jak komunikować się stanowczo i łagodnie? - asertywność w organizacji - Konwersatorium (sala nieznana), Aleksandra Wąsowska | 11:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Adaptacje filmowe literatury amerykańskiej - Konwersatorium (sala nieznana), Joanna Ziarkowska-Ciechanowska | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Introduction to global climate change - Wykład (sala nieznana), Aleksandra Kardaś | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30, gr.1 Environmental change - from Ice Age to global warming - Ćwiczenia (sala nieznana), Piotr Szwarczewski | 11:30, gr.1 Historia Rosji 1825-1991 - Wykład (4 bud.2029), Piotr Głuszkowski | 11:30, gr.1 International Law in International Relations - Wykład (sala nieznana), Władysław Czapliński | 11:30, gr.1 Propaganda w filmie - Wykład (s.A bud.1108), Maciej Wojtyński | 11:30, gr.1 Socjologia emocji - Wykład (1 im. Podgóreckiego bud.1223), Wojciech Pawlik | 11:30, gr.1 Literatura powszechna - Konwersatorium (209 bud.2029), Jadwiga Gracla | 11:30, gr.1 Etyka słowa - Wykład (4 bud.1102), Anna Cegieła | 11:30, gr.1 Klucz do internetu - praktyczne i prawne aspekty dostępu do internetu i korzystania z usług internetowych - Wykład (sala nieznana), Andrzej Nałęcz | 11:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Warsztaty: "Dyskurs feminizmu muzułmańskiego" (sala nieznana) - Marta Widy-Behiesse | 11:30, gr.1 Socjologia rodziny - Ćwiczenia (203 bud.1224), Magdalena Rosochacka-Gmitrzak | 11:30, gr.1 Introduction to the sociology of knowledge - Konwersatorium (18 bud.1227), Jarosław Kilias | 11:30, gr.1 Etnopolityka w państwach Bliskiego Wschodu - Konwersatorium (313 bud.1136), Paulina Warsza | 11:30, gr.1 O zdrowiu i chorobie w niemieckojęzycznych rękopisach z okresu średniowiecz i wczesnych czsów nowożytnych - Seminarium (1.012 bud.1239), Anna Just | 11:30, gr.1 Sztuki wizualne w ujęciu strukturalnym - Konwersatorium (216 bud.1224), Paweł Możdżyński, Magdalena Pasternak-Zabielska | 11:30, gr.1 Rosyjskie kino historyczne: XX i XXI wiek - Wykład (sala nieznana), Hubert Łaszkiewicz | 11:30, gr.1 Ukraina - tradycja i współczesność - Konwersatorium (417 bud.2029), Marta Zambrzycka | 11:30, gr.1 Współczesna kultura opowiadania, czyli opowiadanie jako lustro kultury współczesnej - Konwersatorium (11 bud.1233), Agata Zalewska | 11:30, gr.1 Legal Aspects of Migration in the European Union - ZIP - Wykład konwersatoryjny (sala nieznana), Solange Maslowski | 11:30, gr.1 Wielonarodowe Imperium - wybrane zgadnienia etniczne, religijne, kulturowe: Kozacy w Imperium (blok: Historia Rosji) K1 - Konwersatorium (21 bud.1108), Piotr Kroll | 11:30, gr.1 Historia kultury litewskiej po 1918 roku - Konwersatorium (sala nieznana), Joanna Kozłowska | 11:30, gr.1 Savoir-vivre w jęz. azerbejdżańskim. Język i obyczajowość Azerbejdżanów. - Konwersatorium (s.A - lok. 5 bud.8090), Shahla Kazimova | 11:30, gr.1 Karaimi polsko-litewscy: wyznanie i etnos - Konwersatorium (012 bud.4010), Anna Sulimowicz-Keruth | 11:30, gr.1 Kemalizm w systemie partyjnym i politycznym współczesnej Turcji - Wykład (012 bud.4010), Agnieszka Zastawna-Templin | 11:30, gr.1 Historia kultury białoruskiej po 1918 roku - Konwersatorium (sala nieznana), Viachaslau Shved | 11:30, gr.1 Praktyczna nauka języka angielskiego (B1) - Ćwiczenia (215 bud.2029), Renata Botwina | 11:30, gr.1 Onomastyka ukraińska i polska - Konwersatorium (211 bud.2029), Irena Mytnik | 11:30, gr.1 Białoruś pomiędzy Europą a Rosją. Problem wyboru cywilizacyjnego - Wykład (sala nieznana), Aliaksandr Krautsevich | 11:30, gr.1 Design thinking - step by step (online course) - Wykład (sala nieznana), Maria Schulders | 11:30, gr.1 Drugs and power: from prohibition to reform? - Konwersatorium (403 bud.1227), Adam Ostolski | 11:30, gr.1 Praktyczna nauka języka rosyjskiego (B2) - Ćwiczenia (216 bud.2029), Anna Antoniuk | 11:30, gr.1 Analiza francuskiego dyskursu ekologicznego: podejście semantyczne i pragmatyczne - Konwersatorium (01.081 bud.1239), Christine Martinez | 11:30, gr.1 Media i kultura masowa w Azji i Afryce (konwersatorium) (143-JAP bud.1224) - Iwona Kordzińska-Nawrocka | 11:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Warsztaty: "Dyskurs feminizmu muzułmańskiego" (sala nieznana) - Marta Widy-Behiesse | 11:30, gr.1 Twitter poetycki - Wykład (01.082 bud.1239), Józefina Piątkowska-Brzezińska | 11:30, gr.1 Fundamenty demokratycznego państwa prawnego - Konwersatorium (222 bud.Business Centre), Krzysztof Kaleta | 11:30, gr.1 Sztuka nowoczesna - Konwersatorium (11 bud.1233), Maria Poprzęcka | 11:30, gr.1 Praktyczna nauka języka rosyjskiego (B2+) - Ćwiczenia (215 bud.2029), Julia Roguska | 11:30, gr.1 Czy Kaukaz Południowy to obszar postkolonialny? Bilans trzech dekad budowania państwowości - Wykład (sala nieznana), David Kolbaia | 11:30, gr.1 Człowiek w przestrzeni: wprowadzenie do geografii ludności i osadnictwa - Wykład (sala nieznana), Dorota Celińska-Janowicz | 11:30, gr.1 Marginalizm, marginesowość, człowiek marginesu w literaturze (od 2 połowy XIX wieku do współczesności) - Konwersatorium (11 bud.1233), Agata Zalewska | 11:30, gr.1 Regionalny system bezpieczeństwa w Afryce - Konwersatorium (313 bud.1136), Wiesław Lizak | 11:30, gr.1 Socjologia narodu. Kontekst środkowo-europejski - Wykład (sala nieznana), Kazimierz Jurczak | 11:30, gr.1 Język i kultura baskijska B2 - Ćwiczenia (sala nieznana), Aitor Arruza Zuazo | 11:30, gr.1 Nauka prawa w Warszawie i na ziemiach polskich - Wykład specjalizacyjny (sala nieznana), Grażyna Bałtruszajtys-Piotrowska | 11:30, gr.1 Podstawy historii gospodarczej - Konwersatorium (21 bud.1108), Grzegorz Myśliwski | 11:30, gr.1 Praktyczna Nauka języka angielskiego - język turystyki (B2) - Ćwiczenia (218 bud.2029), Anna Kizińska | 11:30, gr.1 Polityka zagraniczna USA - Konwersatorium (sala nieznana), Aleksandra Jarczewska | 11:30, gr.1 Praktyczna nauka języka angielskiego - język turystyki (B1) - Ćwiczenia (218 bud.2029), Anna Kizińska | 11:30, gr.1 Władza-kościoły-polityka - Wykład (312 bud.1235), Elżbieta Ciżewska-Martyńska | 11:30, gr.1 Konwersatorium historyczno-kulturowe - Paryż pisarzy i artystów IIp (3.015 bud.1239) - Remigiusz Forycki, Zofia Litwinowicz-Krutnik | 11:30, gr.1 Łacińskie paremie w europejskiej kulturze prawnej - Wykład specjalizacyjny (sala nieznana), Zuzanna Benincasa, Agnieszka Stępkowska | 11:30, gr.1 Prawa człowieka 1 - Wykład (206 bud.1224), Iwona Jakubowska-Branicka | 11:30, gr.1 Kultura religijna i artystyczna Tatarów polsko-litewskich (II) - Wykład (149 bud.1224), Andrzej Drozd | 11:30, gr.1 Teoria fikcji: Rozważania na granicach filozofii i literatury - Konwersatorium (08 bud.1233), Andrzej Frelek, Paweł Wojtas | 11:30, gr.1 Książka obrazkowa: tendencje – metody badań – modele lektury - Konwersatorium (13 bud.1233), Krzysztof Rybak, Karolina Stępień | 11:30, gr.1 Socjologia kampanii wyborczej - Wykład (18 bud.1227), Wojciech Rafałowski | 11:30, gr.1 Konflikt Kultur 1 - Wykład (312 bud.1235), Małgorzata Fuszara | 11:30, gr.1 Czechosłowacja od powstania do rozpadu. Historia-kultura-społeczeństwo - Wykład (sala nieznana), Irena Bilińska | 11:30, gr.1 Democratization process practiced in Taiwan and Poland: comparative case analysis - Konwersatorium (s.S. Czarnowskiego bud.1226), Łukasz Zamęcki | 11:30, gr.1 Małe (dramatyczne) co nieco dla każdego, czyli 10-minute plays. Wybrane trendy we współczesnym dramacie amerykańskim. ( The Other American Drama - 10-minute plays) - Konwersatorium (33 bud.1119), Elżbieta Grzyb | 11:30, gr.1 Historia XX-wiecznej popkultury - Wykład (50 bud.1102), Sławomir Buryła | 11:30, gr.1 Prawosławie II - Konwersatorium (05 bud.1233), Konrad Kuczara | 11:30, gr.1 Wybrane problemy kultury i praktycznej stylistyki języka polskiego - Konwersatorium (2.012 bud.1239), Magdalena Danielewicz | 11:30, gr.1 Problemy współczesnego językoznawstwa - Konwersatorium (209 bud.2029), Anna Siwirska | 11:30, gr.1 Międzynarodowe i porównawcze prawo zrównoważonego rozwoju w zapobieganiu degradacji środowiska i zmianie klimatu - Wykład konwersatoryjny (315 bud.1136) | 11:30, gr.1 Seminarium tematyczne - Subiektywność i aksjologia w języku (3.024 bud.1239) - Ewa Pilecka | 11:30, gr.1 Jak działa Warszawa? Praktyczne warsztaty z ulepszania miasta (sala nieznana) - Katarzyna Wojnar | 11:30, gr.1 Dyskursy transhumanizmu i sztucznej inteligencji - Konwersatorium (13 bud.1233), Agnieszka Pawlak, Sebastian Szymański | 11:30, gr.1 Screenwriting for Beginners: Short Film - Ćwiczenia (1.019 bud.1239), Johann Wendel | 11:30, gr.1 International Financial Markets - Konwersatorium (5 bud.1223), Karina Jędrzejowska | 11:30, gr.1 Polskie kresy: literackie i artystycznie (Białoruś) - Konwersatorium (sala nieznana), Viachaslau Shved | 11:30, gr.2 Konwersatorium literaturoznawcze Iz - Panorama literatury francuskiej XVII w (3.021 bud.1239) - Monika Kulesza | 11:30, gr.1 Maski kapitalizmu 2 - Seminarium (109 K. Ajdukiewicza bud.1226), Katarzyna Bielińska, Magdalena Środa | 11:30, gr.1 Historia niemieckiej polityki zagranicznej 1914-1945 - Wykład (s.aula - parter bud.1224), Jacek Kosiarski | 11:30, gr.1 Literatura niepełnosprawności - Konwersatorium (11 bud.1233), Monika Dubiel, Paweł Wojtas | 11:30, gr.1 Polityka zagraniczna Chin - Konwersatorium (sala nieznana), Marian Haliżak | 11:30, gr.1 LUDZIE I EKONI czyli Ekonomia i finanse dla humanistów - Konwersatorium (11 bud.1233), Maria Pasło-Wiśniewska | 11:30, gr.1 Gospodarka, społeczeństwo, przestrzeń. Seminarium EUROREG-OGUN2 - Ćwiczenia (sala nieznana), Dorota Celińska-Janowicz, Grzegorz Gorzelak, Agnieszka Olechnicka | 11:30, gr.1 Współczesna literatura białoruska II - Konwersatorium (209 bud.2029), Katarzyna Drozd-Urbańska | 11:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Postkolonializm - Konwersatorium (sala nieznana), Jacek Kochanowski | 11:30, gr.1 Mitologiczne źródła fantastyki XX i XXI wieku - Konwersatorium (19 bud.1102), Michał Friedrich | 11:30, gr.1 Kolonializm i dekolonizacja w kontekście muzeum - Konwersatorium (05 bud.1233), Magdalena Wróblewska | 11:30, gr.1 Język rosyjski w biznesie - wprowadzenie (B2+) - Ćwiczenia (216 bud.2029), Anna Antoniuk | 11:30, gr.1 Epidemia koronawirusa jako wydarzenie społeczne i polityczne - Seminarium (204 A bud.1227), Ireneusz Krzemiński | 11:30, gr.1 Global problems in the contemporary world - Wykład (sala nieznana), Alina Awramiuk-Godun, Anna Dudek, Barbara Jaczewska, Katarzyna Podhorodecka, Magdalena Skorupska | 11:30, gr.1 Dziedzictwo Wielkiego Księstwa Litewskiego a polityka pamięci krajów Europy Wschodniej - Wykład (sala nieznana), Henadz Sahanovich | 11:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Kultura i historia Stanów Zjednoczonych dla nauczycieli języka - Konwersatorium (217 bud.4004), Agnieszka Plater-Zyberk | 11:30, gr.1 American Elections: A Day After (Wybory amerykańskie: Dzień po) - Konwersatorium (117 bud.4004), Ryszard Schnepf | 11:30, gr.1 Żydzi pod zaborami - Wykład (s.A bud.1108), Artur Markowski | 11:30, gr.1 Dzieje unii polsko-saskiej - cz. 1 - Wykład (125 bud.1108), Urszula Kosińska | 11:30, gr.1 Język i kultura baskijska B2 - Ćwiczenia (sala nieznana), Aitor Arruza Zuazo | 11:30, gr.2 Argumentacja w przestrzeni publicznej - Konwersatorium (2.012 bud.1239), Daniel Ziembicki | 11:30, gr.1 Nauczanie społeczne Koscioła a europejskie instytucje prawne i ustrojowe - Konwersatorium (sala nieznana), Aleksander Stępkowski | 11:30, gr.1 Stoicyzm wczoraj a zwłaszcza dziś - Konwersatorium (23 bud.1224), Piotr Stankiewicz | 11:30, gr.2 Kryminalistyka - Wykład (sala nieznana), Tadeusz Tomaszewski | 11:30, gr.3 Konwersatorium literaturoznawcze I/II p - Romantyzm, Realizm, Symbolizm - najważniejsze utwory XIX w. w literaturze francuskiej (3.018 bud.1239) - Judyta Zbierska-Mościcka | 11:30, gr.1 Polsko-litewskie związki literackie i kulturalne w latach 1864-1939 - Konwersatorium (02 bud.1102), Inesa Szulska | 11:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Warsztaty - Wystąpienia publiczne i autoprezentacja w środowisku międzykulturowym - ZIP (8A - klatka E bud.1222) - Malwina Bakalarska | 11:30, gr.1 Historia kultury rosyjskiej - Konwersatorium (215 bud.2029), Julia Roguska | 11:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Warsztaty - Czynniki komunikacji: biżuteria jako nośnik kultury/strój jako element komunikacji w życiu zawodowym i poza nim - ZIP (8A - klatka E bud.1222) - Magdalena Rodziewicz | 11:30, gr.1 Psychologia polityki - Wykład (203 bud.1224), Iwona Jakubowska-Branicka | 11:30, gr.1 Wprowadzenie do teorii wyboru społecznego: decyzje, kooperacja, konkurencja, sprawiedliwość. - Wykład (403 bud.1227), Jacek Haman | 11:30, gr.1 Cultural Heritage in International Relations. Political and Legal Challenges - Wykład (sala nieznana), Hanna Schreiber | 11:30, gr.1 Polityka historyczna państw postsowieckich (Rosja, Ukraina, Białoruś) - Wykład (sala nieznana), Henadzi Semianchuk | 11:30, gr.1 Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie - aspekty prawne i psychologiczne - Konwersatorium (sala nieznana), Mariola Kordas-Surowiec | 11:30, gr.1 Książka i prasa w kulturze XIX wieku - Konwersatorium (203a bud.1230), Marta Kacprzak | 11:30, gr.1 Cywilizacje Amerykańskie - Wykład (s.aula - parter bud.1224), Marcin Gawrycki | 11:30, gr.1 Polish-Ukrainian relations - Wykład (s.aula - parter bud.1224), Andrzej Szeptycki | 11:30, gr.1 Sztuka i estetyka Tybetu - Wykład (149 bud.1224), Agata Bareja-Starzyńska | 11:30, gr.1 Społeczno-kulturowe uwarunkowania gospodarki przestrzennej - Ćwiczenia (sala nieznana), Janusz Hryniewicz | 11:30, gr.1 Józef Piłsudski a problem kształtowania Państwa Białoruskiego - Wykład (sala nieznana), Joanna Gierowska-Kałłaur | 11:30, gr.1 Nostalgia i NRD w niemieckim filmie po 1989 roku - Konwersatorium (sala nieznana), Marta Brzezińska-Pająk | 11:30, gr.1 The Vietnam War (Wojna Wietnamska) - Konwersatorium (105 bud.4004), Zbigniew Kwiecień | 11:30, gr.1 Historia sztuki starożytnej - Wykład (1.09 bud.1109), Jerzy Żelazowski | 11:30, gr.1 Ćwiczenia z widzenia - Konwersatorium (13 bud.1233), Maria Poprzęcka | 11:30, gr.1 Environmental ethics - Seminarium (s.Aula im.M.Ossowskiej bud.1226), Joanna Górnicka-Kalinowska | 11:30, gr.1 Czytanie teolożek żydowskich. Biblijne żony i matki, córki i siostry
- Konwersatorium (06 bud.1233), Katarzyna Szafranowska | 11:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Pedagogika młodzieży i elementy andragogiki - Wykład (109 - ogólna bud.4004), Renata Nowakowska-Siuta | 11:30, gr.1 Nauka języka ukraińskiego (C2) - Ćwiczenia (417 bud.2029), Oksana Przybysz, Marta Saniewska | 11:30, gr.1 Język nahuatl (2) z elementami językoznawstwa i kulturoznawstwa – poziom średnio zaawansowany - Konwersatorium (9A bud.1233), Katarzyna Granicka, Szymon Gruda, John Sullivan | 11:30, gr.1 Cywilizacja i kultura katalońska II - Konwersatorium (sala nieznana), Irene Tetteh Morcilo | 11:30, gr.1 Dlaczego Rzym? Antyczne i nowożytne rozważania nad przyczynami rzymskim sukcesów, II sem - Wykład (17 bud.1108), Adam Ziółkowski | 11:30, gr.1 Antropologia czasu wolnego (Leisure Worlds) - Wykład konwersatoryjny (104 bud.1235), Anna Horolets | 11:30, gr.1 Śmiech a płacz. Komizm we współczesnej kulturze - Seminarium (1.022 bud.1239), Małgorzata Filipowicz | 11:30, gr.1 Europa północna w dobie Wikingów - Wykład (2.12 bud.1109), Wojciech Wróblewski | 11:30, gr.1 Przemiany społeczno-ideologiczne w Azerbejdżanie na przestrzeni XIX-XX w - Wykład (sala nieznana), Shahla Kazimova | 11:30, gr.1 Dynastia Jagiellonów na tronie polskim w tradycji i kulturze - Konwersatorium (sala nieznana), Joanna Kozłowska | 11:30, gr.4 Argumentacja w przestrzeni publicznej - Konwersatorium (2.012 bud.1239), Daniel Ziembicki | 11:30, gr.1 Język angielski - poziom zaawansowany (C1) - kurs konwersacyjny - Ćwiczenia (415 bud.2029), Wioletta Mela-Cullen | 11:30, gr.1 /jednokrotnie/ Warsztaty - Savoir vivre w ujęciu międzykulturowym – ZIP (8A - klatka E bud.1222) - Jan Rogala | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Problemy seksuologiczne wieku rozwojowego - Konwersatorium (sala nieznana), Zbigniew Izdebski | 11:45, gr.1 Bioremediacja środowiska - Wykład (9B bud.3109), Danuta Antosiewicz, Łukasz Drewniak | 11:45, gr.1 Wprowadzenie do programowania w naukach przyrodniczych - Wykład (141 bud.3212), Dominik Gront | 11:45, gr.1 Po co nam państwo? Tradycja i mit państwowości w historii Polski XIX – XXI wiek. - Konwersatorium (222 bud.Business Centre), Anna Rosner | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00 | 12:00, gr.1 Psychologia zdrowia - Wykład (s.aula-23 bud.1342), Urszula Barańczuk, Kamilla Bargiel-Matusiewicz, Agnieszka Burnos, Małgorzata Dragan, Rafał Dziurla, Joanna Kowalska, Piotr Tomaszewski, Andrzej Wiśniewski | 12:00, gr.3 Psychologia zdrowia - Wykład (s.aula-23 bud.1342), Urszula Barańczuk, Kamilla Bargiel-Matusiewicz, Agnieszka Burnos, Małgorzata Dragan, Rafał Dziurla, Joanna Kowalska, Piotr Tomaszewski, Andrzej Wiśniewski | 12:00, gr.1 Klinika kariery - Warsztaty (sala nieznana), Karolina Lignar-Paczocha, Monika Niepiekło | 12:00, gr.1 Czytając zwierzęta: Zwierzęta w teorii i literaturze amerykańskiej - Ćwiczenia (sala nieznana), Justyna Włodarczyk | 12:00, gr.1 Społeczeństwo 2.0 – nowe technologie a procesy społeczne - Seminarium (417sala seminar.ISS bud.1342), Agnieszka Rychwalska | 12:00, gr.1 Psycholingwistyka - Wykład (94 bud.1342), Barbara Bokus | 12:00, gr.1 Psychologia społeczna - Wykład (s.aula-23 bud.1342), Maciej Bieńkowski, Michał Bilewicz | 12:00, gr.1 Układy złożone w naukach społecznych - Seminarium (417sala seminar.ISS bud.1342), Agnieszka Rychwalska | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:15, gr.1 Ekologia z ochroną środowiska - Wykład (103B bud.3109), Joanna Pijanowska | 12:15, gr.1 Geologiczny zapis katastrof przyrodniczych - Wykład monograficzny (sala nieznana), Piotr Łuczyński | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45, gr.2 Chemia wokół nas – zajęcia laboratoryjne - Laboratorium (220R bud.3101), Anna Makowska, Agnieszka Siporska | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00 | 13:00, gr.1 Język japoński dla poczatkujących - Konwersatorium (8A - klatka E bud.1222), Marta Trojanowska | 13:00, gr.1 /jednokrotnie/ Education toward Moral Decision-Making Maturity: Antigone and the Hermeneutic Conflict of Interpretation - Konsultacje obowiązkowe (sala nieznana), Andrzej Wierciński | 13:00, gr.1 /jednokrotnie/ Education toward Moral Decision-Making Maturity: Antigone and the Hermeneutic Conflict of Interpretation - Konsultacje obowiązkowe (sala nieznana), Andrzej Wierciński | 13:00, gr.1 /jednokrotnie/ Education toward Moral Decision-Making Maturity: Antigone and the Hermeneutic Conflict of Interpretation - Konsultacje obowiązkowe (sala nieznana), Andrzej Wierciński | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15, gr.1 Świat poza-ludzki: sprawczość zwierząt, roślin, duchów i krajobrazu - Konwersatorium (13 bud.1233), Wojciech Cendrowski, Maria Wodzińska | 13:15, gr.1 Nineteenth and Twentieth Century China - Wykład (s.A bud.1108), Igor Chabrowski | 13:15, gr.1 Etnopolityka w państwach Bliskiego Wschodu - Konwersatorium (313 bud.1136), Paulina Warsza | 13:15, gr.1 Konflikty narodowe i religijne w Europie Środkowo-Wschodniej - Wykład (sala nieznana), Aliaksandr Krautsevich | 13:15, gr.1 Ideowe fundamenty Europy - Wykład (sala nieznana), Paweł Kozłowski | 13:15, gr.1 Human Rights Protection in Europe - Konwersatorium (sala nieznana), Marcin Mrowicki | 13:15, gr.1 Historia kościołów chrześcijańskich - Wykład (17 bud.1108), Paweł Skibiński | 13:15, gr.1 Globalne problemy środowiskowe - wybrane zagadnienia - Wykład (sala nieznana), Jerzy Makowski | 13:15, gr.1 Archeoastronomia czyli dawna wiedza o niebie - Wykład (2.12 bud.1109), Mariusz Ziółkowski | 13:15, gr.1 Moral, amoral and immoral Panics. Understanding Contemporary Societies - Konwersatorium (406 bud.1227), Michał Łuczewski | 13:15, gr.1 Język niemiecki w medycynie i weterynarii - Seminarium (1.018 bud.1239), Ewa Majewska | 13:15, gr.1 Krytyczna lektura prasy japońskiej - Konwersatorium (2.012 bud.1239), Jan Wiślicki | 13:15, gr.1 Społeczne problemy współczesnego więzienia - Konwersatorium (s.Aula Baszkiewicza bud.1136), Zbigniew Lasocik | 13:15, gr.1 Konwersatorium literaturoznawcze-Iz - Motywy antyczne we francuskiej literaturze renesansowej (3.018 bud.1239) - Dorota Szeliga | 13:15, gr.1 Nauka języka łacińskiego z wykorzystaniem elementów językoznawstwa - Ćwiczenia (28 bud.1224), Ilona Szewczyk | 13:15, gr.1 Polityka zagraniczna Indii - Konwersatorium (sala nieznana), Tomasz Łukaszuk, Jakub Zajączkowski | 13:15, gr.1 Kościół wschodni w Europie Południowo-Wschodniej - Konwersatorium (05 bud.1233), Konrad Kuczara | 13:15, gr.1 Cywilizacja i kultura baskijska II - Konwersatorium (sala nieznana), Aitor Arruza Zuazo | 13:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Komiks polski po 1989 roku - Konwersatorium (11 bud.1233), Przemysław Zawrotny | 13:15, gr.1 Human Rights Protection in Europe - Konwersatorium (sala nieznana), Marcin Mrowicki | 13:15, gr.1 Kontrkultura – anatomia zjawiska - Konwersatorium (204 A bud.1227), Tomasz Maślanka | 13:15, gr.1 Dzieje chrześcijaństwa na Litwie - Konwersatorium (sala nieznana), Joanna Kozłowska | 13:15, gr.1 U.S. Presidential Elections: Workshop - Warsztaty (223 bud.1136), Seweryn Dmowski | 13:15, gr.2 Socjologia rodziny - Ćwiczenia (203 bud.1224), Magdalena Rosochacka-Gmitrzak | 13:15, gr.6 /jednokrotnie/ Wygraj swoją przyszłość - Warsztaty (sala nieznana), Adam Chmielewski, Michał Mijal | 13:15, gr.1 Praktyczna nauka języka rosyjskiego - język turystyki (B1+) - Ćwiczenia (215 bud.2029), Anna Antoniuk | 13:15, gr.1 Podmiot i suweren - filozofia polityczności - Ćwiczenia (s.Aula bud.1235), Piotr Laskowski | 13:15, gr.1 Etyka prawnicza - dylematy i zasady wykonywania zawodu - Konwersatorium (sala nieznana), Paweł Skuczyński | 13:15, gr.1 Political campaigning on the Internet - Konwersatorium (305 A bud.1227), Wojciech Rafałowski | 13:15, gr.1 Elementy kultury baroku - Konwersatorium (103 bud.1225), Bartłomiej Czarski | 13:15, gr.1 Programowanie mikrokontrolerów - Laboratorium (s.B1.42 - laboratorium bud.3113), Paweł Klimczewski | 13:15, gr.1 Onomastyka ukraińska i polska - Konwersatorium (211 bud.2029), Irena Mytnik | 13:15, gr.1 Leadership Development Program (online course) - Konwersatorium (sala nieznana), Maria Schulders | 13:15, gr.1 Systemy konstytucyjne państw euroazjatyckich - Wykład (312 bud.1136), Jacek Zaleśny | 13:15, gr.1 Etyka społeczna i polityczna - Konwersatorium (sala nieznana), Magdalena Środa | 13:15, gr.1 Kolonializm, postkolonializm, neokolonializm - Wykład (sala nieznana), Krzysztof Górny | 13:15, gr.1 Historia sztuki renesansowej i barokowej - Konwersatorium (25 bud.1224), Michał Janocha | 13:15, gr.1 Regionalizmy i ruchy separatystyczne/niepodległościowe w Europie - Wykład (sala nieznana), Roman Szul | 13:15, gr.1 Prawo handlowe i gospodarcze państwa polskiego w XX w. - Wykład specjalizacyjny (sala nieznana), Robert Jastrzębski | 13:15, gr.1 Historia języka greckiego - Konwersatorium (203 bud.1224), Robert Sucharski | 13:15, gr.1 Polityka zagraniczna Brazylii - Konwersatorium (5 bud.1223), Anita Oberda-Monkiewicz | 13:15, gr.1 Film fabularny i literatura piękna w warsztacie historyka - Konwersatorium (s.A bud.1108), Grażyna Szelągowska | 13:15, gr.6 /jednokrotnie/ Wygraj swoją przyszłość - Warsztaty (sala nieznana), Adam Chmielewski, Michał Mijal | 13:15, gr.5 /jednokrotnie/ Wygraj swoją przyszłość - Warsztaty (sala nieznana), Adam Chmielewski, Michał Mijal | 13:15, gr.1 Tradycja spisana i ustna judaizmu - Wykład (178 bud.1224), Roman Marcinkowski | 13:15, gr.1 Współczesny rosyjski slang - Konwersatorium (s.A - lok. 5 bud.8090), Oksana Velyka | 13:15, gr.1 Współczesna literatura litewska - Konwersatorium (02 bud.1102), Joanna Tabor-Książyk | 13:15, gr.1 Gender w mediach - Ćwiczenia (312 bud.1235), Małgorzata Fuszara, Zuzanna Rokita | 13:15, gr.1 Narody na pograniczu na przykładzie Spisza - Wykład (sala nieznana), Ludwika Włodek | 13:15, gr.1 Konwersatorium literaturoznawcze I/IIp - Dzieło, autor, publiczność (Średniowiecze - Renesans) (3.022 bud.1239) - Dorota Szeliga | 13:15, gr.1 (pl) Jak czytać ciekawą literaturę polską (nową i dawniejszą)? - Wykład (s.Szatnia bud.1221), Andrzej Zieniewicz | 13:15, gr.1 Piśmiennictwo Tatarów polsko-litewskich - Wykład (149 bud.1224), Andrzej Drozd | 13:15, gr.1 Comparative Tort Law - Konwersatorium (sala nieznana), Witold Borysiak | 13:15, gr.1 Konwersatorium włoskie: sztuka pisania (poziom językowyB2+) (23 bud.1224) - Ivan Dimitrijević, Stefano Redaelli, Chiara Taraborrelli | 13:15, gr.1 Rozpad Jugosławii - przyczyny, przebieg, konsekwencje - Wykład (sala nieznana), Rigels Halili | 13:15, gr.1 Cywilizacja i kultura galisyjska II - Konwersatorium (sala nieznana), Tamara Lamela Varela | 13:15, gr.1 Praktyczna nauka języka angielskiego (B1+) - Ćwiczenia (215 bud.2029), Renata Botwina | 13:15, gr.1 Global Families, Glocal Problems - Seminarium (108 bud.1224), Magdalena Rosochacka-Gmitrzak | 13:15, gr.1 Antropologia polityczna Kaukazu po 1991 r. - Wykład (sala nieznana), David Kolbaia | 13:15, gr.1 Język i kultura katalońska A2 - Ćwiczenia (sala nieznana), Irene Tetteh Morcilo | 13:15, gr.1 Kultura i historia krajów niemieckojęzycznych dla nauczycieli języka - Konwersatorium (14 bud.4004), Agnieszka Sochal | 13:15, gr.1 Miłość, seks i roboty. Technoantropologia intymności - Konwersatorium (13 bud.1233), Agnieszka Pawlak, Sebastian Szymański | 13:15, gr.1 "Inny" w ujęciu socjologicznym - Konwersatorium (113 bud.1224), Mustafa Switat | 13:15, gr.1 Wielkie rozczarowanie. Geneza Rewolucji Solidarności. - Wykład (s.A bud.1108), Marcin Zaremba | 13:15, gr.1 Dysydenci, obrońcy praw człowieka, opozycjoniści. Ludzie wolni przeciwko autorytaryzmowi w ZSRR. Od Odwilży do pierestrojki - Wykład (sala nieznana), Marek Radziwon | 13:15, gr.1 Prawo farmaceutyczne - Wykład (sala nieznana), Małgorzata Modrzejewska | 13:15, gr.1 LEGAL SKILLS: NEGOTIATING, ADVISING & INTERACTING IN THE BUSINESS CONTEXT - Konwersatorium (24 bud.1119), Sylwia Kossakowska-Pisarek | 13:15, gr.1 Socjologia przestępczości: spory wokół polityki karania - Wykład (304 bud.1227), Anna Kiersztyn | 13:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Trends and Challenges in International Security - Warsztaty (sala nieznana), Beata Górka-Winter | 13:15, gr.1 Introduction to automatic database generalization - Ćwiczenia (sala nieznana), Izabela Karsznia, Karolina Wereszczyńska | 13:15, gr.1 Oblicza makiawelizmu - Wykład (sala nieznana), Mirosław Karwat | 13:15, gr.1 Rosyjska obyczajowość w świetle internetowych materiałów audiowizualnych. Kultura popularna a kultura wysoka w Federacji Rosyjskiej - Wykład (sala nieznana), Leszek Zasztowt | 13:15, gr.1 Konwersatorium his. Współczesna Hiszpania. Polityka (28 bud.1224) - Cristina Gonzalez Caizan | 13:15, gr.1 Metodologia pracy naukowej - Konwersatorium (sala nieznana), Monika Stobiecka | 13:15, gr.1 Historia filozofii nowożytnej II (wykład) - Wykład monograficzny (112 bud.1226), Bartosz Działoszyński | 13:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Polski romantyzm w kontekście europejskim cz.II - Konwersatorium (06 bud.1233), Jerzy Axer, Jerzy Borowczyk, Małgorzata Borowska, Max Cegielski, Milena Chilińska, Maciej Falski, Maria Kalinowska, Przemysław Kaniecki, Roman Koropecky, Krzysztof Korotkich, Michał Mizera, Katarzyna Sadkowska, Jolanta Sujecka | 13:15, gr.1 Język nahuatl z elementami językoznawstwa i kulturoznawstwa – poziom podstawowy - Konwersatorium (9 bud.1233), Katarzyna Granicka, Szymon Gruda | 13:15, gr.1 Wprowadzenie do literatury i historii biblijnej – Pięcioksiąg (Tora) - Wykład (178 bud.1224), Marek Baraniak | 13:15, gr.1 Urban Lab: investigating contemporary city - Konwersatorium (sala nieznana), Katarzyna Wojnar | 13:15, gr.1 Socjologia obyczajów (wykład) (312 bud.1235) - Jacek Kurczewski | 13:15, gr.1 Leksyka i słowotwórstwo jezyka ukraińskiego - Konwersatorium (421 bud.2029), Iryna Kononenko | 13:15, gr.1 Nowoczesne źródła totalitaryzmów - Wykład (s.S. Czarnowskiego bud.1226), Tomasz Herbich | 13:15, gr.1 Paleobiologia - Wykład (sala nieznana), Mikołaj Zapalski | 13:15, gr.1 Laboratorium kryminologiczne - Warsztaty (sala nieznana), Łukasz Wieczorek | 13:15, gr.1 Literatura i media (ukraińskie) - Konwersatorium (211 bud.2029), Paulina Olechowska | 13:15, gr.1 Polski ruch oporu na Wileńszczyźnie w czasie II wojny światowej - Konwersatorium (sala nieznana), Joanna Kozłowska | 13:15, gr.1 Myśl polityczna Wschodu - Konwersatorium (05 bud.1136), Leszek Nowak | 13:15, gr.1 Hieroglify egipskie - Wykład (149 bud.1224), Kamil Kuraszkiewicz | 13:15, gr.1 Strategic Gaming in Conflict Stabilisation - Warsztaty (sala nieznana), Agata Dziewulska | 13:15, gr.1 Anthropology of Money - Konwersatorium (11 bud.1233), Kamil Wielecki | 13:15, gr.1 Katolicki Wschód. Kościoły zjednoczone z Rzymem - Konwersatorium (05 bud.1233), Konrad Kuczara | 13:15, gr.1 Narzędzia antropologiczne - Konwersatorium (3 bud.1120), Marta Zimniak-Hałajko | 13:15, gr.1 (pl) Polska i Polacy - od początków państwa do współczesności - Wykład (s.Szatnia bud.1221), Piotr Garncarek | 13:15, gr.1 Literatura starobiałoruska - Konwersatorium (120 bud.2029), Iryna Aheyeva | 13:15, gr.1 Zagłada (holocaust) Żydów europejskich w latach drugiej wojny światowej - Wykład (sala nieznana), Andrzej Żbikowski | 13:15, gr.1 Many Faces of Religious Fundamentalism in the Americas (Różne oblicza fundamentalizmu religijnego w Amerykach) - Konwersatorium (311 bud.4004), Stanisław Obirek | 13:15, gr.1 Literatura galisyjska i tłumaczenia II - Konwersatorium (sala nieznana), Tamara Lamela Varela | 13:15, gr.1 Katastrofa klimatyczna: (nie)wiedza o klimacie i jej społeczne konsekwencje - Seminarium (205 bud.1227), Jakub Motrenko | 13:15, gr.1 Marksizm i krytyka kultury - Seminarium (304 bud.1227), Krzysztof Świrek | 13:15, gr.1 Formowanie cywilizacji miejskiej w Europie Wschodniej (na przykładzie Białorusi) - Wykład (sala nieznana), Ina Sorkina | 13:15, gr.1 Natural environment of Poland - Wykład (sala nieznana), Maciej Dąbski, Alina Gerlée, Andrzej Harasimiuk, Maciej Lenartowicz, Kamil Leziak, Artur Magnuszewski, Andrzej Richling, Iwona Szumacher | 13:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Północne kraje i kultury - Konwersatorium (4 bud.1233), Kyunney Takasaeva | 13:15, gr.1 Przemyśleć slow Cinema - Konwersatorium (06 bud.1233), Adam Cichoń | 13:15, gr.1 Historia Azji Środkowej i Mongolii (cz.1) (L) - Wykład (149 bud.1224), Agata Bareja-Starzyńska | 13:15, gr.1 Doskonalenie umiejętności interpersonalnych - Konwersatorium (sala nieznana), Regina Pilipavičiūtė-Gugała | 13:15, gr.1 Czego nie mówią muzea? Polityka i narracje wystawiennicze w Polsce - Konwersatorium (08 bud.1233), Monika Stobiecka | 13:15, gr.1 Introduction to East African History (K1) - Wykład (s.A bud.1108), Marek Pawełczak | 13:15, gr.1 Dzieje i kultura Hiszpanii muzułmańskiej i Afryki Północnej, 1031-1492 - Wykład (17 bud.1108), Mateusz Wilk | 13:15, gr.1 Prawo wyznaniowe państw europejskich - Konwersatorium (sala nieznana), Paweł Borecki | 13:15, gr.13 Kryminalistyka - ćwiczenia - Ćwiczenia (sala nieznana), Kacper Gradoń, Emilia Jasińska | 13:15, gr.5 /jednokrotnie/ Wygraj swoją przyszłość - Warsztaty (sala nieznana), Adam Chmielewski, Michał Mijal | 13:15, gr.3 Konwersatorium historyczno-kulturowe IIp - Architektura, sztuka i muzyka we Francji od XIX w. do dzisiaj (3.016 bud.1239) - Wiesław Kroker | 13:15, gr.1 Łacina od podstaw - kontynuacja - Ćwiczenia (sala nieznana), Inga Kotańska | 13:15, gr.1 Tragedia polityki. O związkach religii i polityki według starożytnych Greków - Wykład (1 bud.1226), Dariusz Karłowicz | 13:15, gr.1 Socjologia płci - Wykład (303 bud.1227), Julia Kubisa | 13:15, gr.1 Medieval History of Azerbaijan - Wykład (153-LAB bud.1224), Nargiz Akhundova | 13:15, gr.1 Technologie wyobraźni – science fiction i
dyskursy współczesności
- Konwersatorium (9 bud.1233), Paweł Frelik | 13:15, gr.1 Społeczna i prawna sytuacja dziecka - Wykład (1 im. Podgóreckiego bud.1223), Anna Krajewska | 13:15, gr.1 Postkolonializm - Konwersatorium (206 bud.1224), Jacek Kochanowski | 13:15, gr.1 Historia najnowsza Ameryk - Wykład (s.aula - parter bud.1224), Marcin Gawrycki | 13:15, gr.1 Materialne prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne - Wykład specjalizacyjny (sala nieznana), Jerzy Modrzejewski | 13:15, gr.1 Lektura tekstu naukowego: Krótka historia profanacji życia - Konwersatorium (05 bud.1233), Szymon Wróbel | 13:15, gr.1 Językowy obraz świata - Konwersatorium (02 bud.1102), Paweł Brudzyński | 13:15, gr.1 Historia wojskowości: XIX-XX w. (K1) - Wykład (17 bud.1108), Konrad Bobiatyński, Jarosław Czubaty, Michał Leśniewski, Michał Mydłowski, Piotr Szlanta, Romuald Turkowski | 13:15, gr.1 Niemiecki język prawa z elementami porównania polskiego i niemieckiego systemu prawa II - Seminarium (1.017 bud.1239), Norbert Karczmarczyk | 13:15, gr.1 Kulisy autorytaryzmu w Europie Wschodniej - Wykład (sala nieznana), Henadzi Semianchuk | 13:15, gr.1 Historia teatru włoskiego II - Konwersatorium (121 bud.1237), Jolanta Dygul | 13:15, gr.1 Praktyczna nauka języka rosyjskiego (B2+) - Ćwiczenia (415 bud.2029), Wioletta Mela-Cullen | 13:15, gr.1 Contacts between Islam and Christendom in the Early Modern Period - Wykład (125 bud.1108), Natalia Królikowska-Jedlińska | 13:15, gr.1 Rozwiązywanie problemów alkoholowych - Konwersatorium (108 bud.1224), Beata Hoffmann | 13:15, gr.1 Czechosłowaccy dysydenci w okresie komunistycznym - Wykład (sala nieznana), Irena Bilińska | 13:15, gr.1 Język i kultura katalońska A2 - Ćwiczenia (sala nieznana), Irene Tetteh Morcilo | 13:15, gr.1 Europa północna w dobie Wikingów - Wykład (2.12 bud.1109), Wojciech Wróblewski | 13:15, gr.1 Podróż jako zjawisko kulturowe - Seminarium (1.022 bud.1239), Małgorzata Filipowicz | 13:15, gr.1 Modernizacja administracji - Konwersatorium (sala nieznana), Grzegorz Rydlewski | 13:15, gr.1 Sztuka w mieście - Konwersatorium (203 bud.1224), Paweł Możdżyński | 13:15, gr.1 Gospodarcze i polityczne problemy Polski i świata - Wykład (sala nieznana), Roman Szul | 13:15, gr.1 Czytanie feministek żydowskich. Ciało - Konwersatorium (05 bud.1233), Katarzyna Szafranowska | 13:15, gr.15 Kryminalistyka - ćwiczenia - Ćwiczenia (sala nieznana), Emilia Jasińska | 13:15, gr.1 Łacina dla początkujących (II rok nauki) - Ćwiczenia (sala nieznana), Inga Kotańska | 13:15, gr.1 Subiektywność w przyrodzie. Stany świadomości w perspektywie nieantropocentrycznej - Konwersatorium (06 bud.1233), Alexandre Bruni, Joanna Pijanowska | 13:15, gr.2 Język nahuatl z elementami językoznawstwa i kulturoznawstwa – poziom podstawowy - Konwersatorium (sala nieznana), Katarzyna Granicka | 13:15, gr.1 Azerbaijan in Russian Empire and under the Soviet rule - Wykład (143-JAP bud.1224), Nargiz Akhundova | 13:15, gr.1 Nauka języka ukraińskiego (C2) - Ćwiczenia (417 bud.2029), Oksana Przybysz, Marta Saniewska | 13:15, gr.1 Antropologia przestrzeni bliskich: miasta i życie w mieście - Konwersatorium (108 bud.1235), Sławomir Sikora | 13:15, gr.1 Protection of fundamental rights in the EU - ZIP - Konwersatorium (s.aula - parter bud.1224), Solange Maslowski | 13:15, gr.1 Duchamp i filozofia sztuki - z pola możliwości - Wykład monograficzny (s.Aula im.M.Ossowskiej bud.1226), Piotr Schollenberger | 13:15, gr.1 Nauka języka łacińskiego z wykorzystaniem elementów językoznawstwa - Ćwiczenia (25 bud.1224), Ilona Szewczyk | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30, gr.1 Władza i przemoc – kontekst filozoficzno-kulturowy - Wykład konwersatoryjny (sala nieznana), Paulina Sosnowska | 13:30, gr.1 Genetyka z inżynierią genetyczną - Wykład (102B bud.3109), Ewa Borsuk, Piotr Borsuk, Rafał Milanowski | 13:30, gr.1 Energia jądrowa i promieniotwórczość - Wykład (s.Aula bud.3212), Maciej Chotkowski | 13:30, gr.1 Bioetyka dla biologów - Wykład (s.E bud.8068) | 13:30, gr.1 Bioetyka - Wykład (s.E bud.8068), Dorota Hoffman-Zacharska, Paweł Łuków, Piotr Stępień | 13:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Współczesne społeczeństwo francuskie w literaturze - Konwersatorium (10 bud.1108), Marcin Darmas, Małgorzata Jacyno | 13:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Kultura przedsiębiorczości: wczoraj, dziś, jutro - Wykład (sala nieznana), Sławomir Magala | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45, gr.1 Historia myśli psychologicznej - Wykład (s.aula-23 bud.1342), Michał Chruszczewski | 13:45, gr.1 Psychologia rozwoju człowieka II - Wykład (408 bud.1342), Anna Cierpka, Grażyna Katra, Katarzyna Lubiewska | 13:45, gr.1 Psychologia procesów poznawczych I - Wykład (s.aula-23 bud.1342), Maciej Haman | 13:45, gr.2 Psycholingwistyka - Wykład (94 bud.1342), Barbara Bokus | 13:45, gr.1 Biologiczne mechanizmy zachowania II - Wykład (s.aula-23 bud.1342), Wojciech Dragan, Jerzy Osiński | 13:45, gr.1 Psychologia kliniczna - Wykład (408 bud.1342), Małgorzata Dragan, Małgorzata Gambin, Aleksandra Juszczyk-Kalina, Grażyna Kmita, Magdalena Linke-Jankowska, Agnieszka Maryniak, Joanna Radoszewska, Katarzyna Schier, Rafał Styła, Małgorzata Święcicka | 13:45, gr.1 Psychologiczne podstawy myślenia zbiorowego: Wprowadzenie - Wykład (312 bud.1342), Maciej Bieńkowski, Mirosław Kofta | 13:45, gr.1 /jednokrotnie/ Design thinking - Konwersatorium (sala nieznana), Maria Schulders | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:00 | 14:00, gr.1 Biznesplan - Wykład (sala nieznana), Jacek Pasieczny | 14:00, gr.1 Przedsiębiorczość - Konwersatorium (sala nieznana), Joanna Chlebiej | 14:00, gr.1 Przedsiębiorczość społeczna - Konwersatorium (sala nieznana), Marzena Starnawska | 14:00, gr.1 Od średniowiecznego rękopisu do edycji cyfrowej - Ćwiczenia (sala nieznana), Monika Opalińska | 14:00, gr.1 Environmental problems in the United States and in Latin American countries - Wykład (sala nieznana), Bogumiła Lisocka-Jaegermann | 14:00, gr.1 Prawne aspekty zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej - Wykład (sala nieznana), Mateusz Kabut, Kamil Mieszkowski | 14:00, gr.1 Budowanie pozycji rynkowej małej firmy - Wykład (sala nieznana), Sebastian Bajon, Joanna Chlebiej, Kamil Mieszkowski | 14:00, gr.1 Transformacja roślin - Ćwiczenia (103B bud.3109), Danuta Antosiewicz, Anna Barabasz | 14:00, gr.1 Eko-epidemiologia chorób pasożytniczych - Wykład (9B bud.3109), Anna Bajer | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15, gr.1 Ewolucja i tryb życia rekinów - Wykład monograficzny (sala nieznana), Michał Ginter | 14:15, gr.1 Historia Ziemi, życia i klimatu - Wykład monograficzny (sala nieznana), Piotr Łuczyński | 14:15, gr.1 Współczesna Ukraina. Ludzie i kraj/Сучасна Україна. Люди та держава - Konwersatorium (08 bud.1233), Bartłomiej Chromik | 14:15, gr.1 Paleoekologia środowisk kopalnych - Konwersatorium (sala nieznana), Ewa Głowniak | 14:15, gr.1 Pochodzenie i ewolucja człowieka - Proseminarium (sala nieznana), Michał Ginter | 14:15, gr.1 Hydrogeologiczne podstawy lecznictwa uzdrowiskowego w Polsce - Wykład (sala nieznana), Włodzimierz Humnicki | 14:15, gr.1 Słynne stanowiska paleontologiczne - Proseminarium (sala nieznana), Ewa Durska | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00 | 15:00, gr.1 Policy Lab - projektowanie i ewaluacja interwencji publicznych - Ćwiczenia (sala nieznana), Tomasz Kupiec | 15:00, gr.1 Wstęp do współczesnej analizy francuskiego dyskursu medialnego - Konwersatorium (01.074 bud.1239), Christine Martinez | 15:00, gr.1 Przestępstwa "białych kołnierzyków" (white collar crimes) - Wykład (s.A201 bud.1354), Piotr Zapadka | 15:00, gr.1 Akceptacja i zmiana - Konwersatorium (s.A101 bud.1354), Włodzimierz Włodarski | 15:00, gr.1 Geografia wyborcza Europy Środkowo-Wschodniej - Wykład (sala nieznana), Mariusz Kowalski | 15:00, gr.1 Śladami Argonautów. Zarys archeologii Kolchidy - Wykład (2.09 bud.1109), Piotr Jaworski | 15:00, gr.1 Ład światowy po pandemii - Wykład (sala nieznana), Bogdan Góralczyk | 15:00, gr.1 Contemporary migration - social and economic consequences - Wykład (sala nieznana), Barbara Jaczewska | 15:00, gr.1 Dylematy tożsamości kulturowej na Bliskim Wschodzie i w Afryce - Konwersatorium (313 bud.1136), Paulina Warsza | 15:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Information warfare, fake news, deep fake - modern threats to security - Warsztaty (sala nieznana), Beata Górka-Winter | 15:00, gr.1 Socjologia moralności - Wykład (206 bud.1224), Wojciech Pawlik | 15:00, gr.1 Wybrane zagadniena z literatury powszechnej - Konwersatorium (304 bud.2029), Jadwiga Gracla | 15:00, gr.1 Antropologia życia codziennego Galicji (1772-1918) - Konwersatorium (sala nieznana), Kamil Dwornik | 15:00, gr.1 Public Speaking in English - Konwersatorium (22 bud.1224), Bożena Górska-Poręcka | 15:00, gr.1 Eutopie i dystopie w kulturze - Konwersatorium (13 bud.1233), Krzysztof Maj | 15:00, gr.1 Geografia miast i regionów metropolitalnych1 - Wykład (sala nieznana), Maciej Smętkowski | 15:00, gr.1 Islamic Art and Architecture - Wykład (153-LAB bud.1224), Magdalena Pinker | 15:00, gr.1 Rozwój osobisty i radzenie sobie ze stresem - Ćwiczenia (sala nieznana), Regina Pilipavičiūtė-Gugała | 15:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Etyka końca życia - Seminarium (209 T.Kotarbińskiego bud.1226), Anna Alichniewicz | 15:00, gr.1 Kulturowo-etniczne aspekty polityki społecznej - Wykład (sala nieznana), Cezary Żołędowski | 15:00, gr.1 Państwo i prawo Polski Ludowej oraz początków III RP w dziełach sztuki filmowej - Konwersatorium (sala nieznana), Jarosław Kuisz | 15:00, gr.1 Historia kultury krajów niemieckiego obszaru językowego od XX wieku - Seminarium (1.011 bud.1239), Maciej Jędrzejewski | 15:00, gr.1 Kultura czy kultury. Pułapki dualizacji - Seminarium (1.013 bud.1239), Bożenna Chołuj | 15:00, gr.1 Kobieta w literaturze i kulturze rosyjskiej - Konwersatorium (sala nieznana), Iwona Krycka-Michnowska | 15:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Europeistyka muzyczna - Wykład (1, kl.C-C7 bud.1221), Piotr Dahlig | 15:00, gr.1 (en) Współczesne społeczeństwo polskie w świetle literatury i filmu - Wykład (s.Czytelnia I, kl.B bud.1221), Justyna Zych | 15:00, gr.1 Europa Środkowo-Wschodnia - koncepcja regionu - Konwersatorium (sala nieznana), Joanna Kozłowska | 15:00, gr.1 Chemia i biologia życia codziennego, czyli jak najprościej wytłumaczyć zjawiska zachodzące wokół nas - Laboratorium (220R bud.3101), Marcin Chrzanowski, Agnieszka Siporska | 15:00, gr.1 Wizje przeszłości: Ruś-Wielkie Księstwo Moskiewskie-wielonarodowe Imperium Rosyjskie (blok: Historia Rosji) K1 - Konwersatorium (s.A bud.1108), Katarzyna Błachowska | 15:00, gr.1 Polityka zagraniczna RPA i Nigerii - Konwersatorium (5 bud.1223), Wiesław Lizak | 15:00, gr.1 Jak postępować słusznie? - Konwersatorium (335 bud.1225), Jarosław Szczepański | 15:00, gr.1 Architecture and Art 1900–2000 - Wykład (sala nieznana), Gabriela Świtek | 15:00, gr.1 /jednokrotnie/ Z dziejów pisma: Odręczne pismo niemieckie XVIII-XX wieku (deutsche Schreibschrift) - teoria i praktyka czytania i pisania - Kurs internetowy (sala nieznana), Anna Just | 15:00, gr.1 Nauka języka starogreckiego z elemetami kulturoznawstwa - Ćwiczenia (28 bud.1224), Ilona Szewczyk | 15:00, gr.1 Wielojęzyczność i kontakty językowe - Konwersatorium (4 bud.2029), Adam Jaskólski | 15:00, gr.1 Nauka języka starogreckiego (2) z elementami kulturoznawstwa- średniozaawansowana - Ćwiczenia (28 bud.1224), Ilona Szewczyk | 15:00, gr.1 Co mówią o polszczyźnie niemieckojęzyczne podręczniki do nauki języka poskiego jako obcego z XVII i XVIII wieku - Seminarium (1.012 bud.1239), Anna Just | 15:00, gr.1 Między Konstantynopolem, Rzymem i Moskwą
(Historia Kościoła ukraińskiego) - Konwersatorium (05 bud.1233), Konrad Kuczara | 15:00, gr.1 Żółw i chryzantema – wulgaryzmy w chińskim systemie językowym2 - Konwersatorium (s.Narożna, C10/A19,klC bud.1221), Olgierd Uziembło | 15:00, gr.1 Poszukiwanie przez Policję osób zaginionych - aspekty teoretyczne i praktyczne - Konwersatorium (1 bud.1226), Tomasz Godlewski | 15:00, gr.1 Muzyka starożytnej Grecji - Konwersatorium (103 bud.1225), Łukasz Szypkowski | 15:00, gr.1 Zarządzanie - Wykład (sala nieznana), Renata Gabryelczyk, Jarosław Górski, Krzysztof Opolski | 15:00, gr.1 Polityka zagraniczna Japonii i Rep. Korei - Konwersatorium (313 bud.1136), Barbara Kratiuk | 15:00, gr.1 Military Anthropology - American perspective - Konwersatorium (sala nieznana), Robert Boroch | 15:00, gr.1 Kontakty polszczyzny z językami romańskimi (historia i współczesność) - Konwersatorium (29 bud.1102), Izabela Stąpor | 15:00, gr.1 Język i kultura Udmurtów - Konwersatorium (2.018 bud.1239), Szymon Pawlas | 15:00, gr.1 Polityka historyczna - Konwersatorium (05 bud.1136), Rafał Chwedoruk | 15:00, gr.1 Transformacja polityczna w państwach euroazjatyckich - Konwersatorium (312 bud.1136), Jacek Zaleśny | 15:00, gr.1 Pierwsze stulecie Jagiellonów w Polsce. Cz. II - Wykład (17 bud.1108), Wojciech Fałkowski | 15:00, gr.1 Interpretacje z literatury rzymskiej - Ćwiczenia (203 bud.1224), Robert Sucharski | 15:00, gr.1 GIS - funkcjonalność i zastosowania - Ćwiczenia (sala nieznana), Izabela Gołębiowska, Jerzy Lechnio, Maciej Lenartowicz | 15:00, gr.1 Bawarskie lwy i polskie orły - o związkach Bawarii z Polską cz. I - Seminarium (1.009 bud.1239), Grażyna Strzelecka | 15:00, gr.1 Antropologia wizualna - Wykład (400 bud.1227), Barbara Bossak-Herbst | 15:00, gr.1 Apokryfy Nowego Testamentu - Konwersatorium (6 bud.1225), Marek Starowieyski | 15:00, gr.1 O pożytkach z opowiadania baśni, czyli dzieło J.R.R. Tolkiena z perspektywy antropologicznej - Konwersatorium (sala nieznana), Marcin Niemojewski | 15:00, gr.1 /jednokrotnie/ Z dziejów pisma: Odręczne pismo niemieckie XVIII-XX wieku (deutsche Schreibschrift) - teoria i praktyka czytania i pisania - Kurs internetowy (sala nieznana), Anna Just | 15:00, gr.1 Etniczność i religie (historia starożytnego Izraela) - Wykład (17 bud.1108), Łukasz Niesiołowski-Spano | 15:00, gr.1 Konwersatorium włoskie: szaleństwo w literaturze (La Follia nella letteratura italiana) - poziom językowy B2+ (23 bud.1224) - Ivan Dimitrijević, Stefano Redaelli | 15:00, gr.1 Kodyfikacja i unifikacja prawa prywatnego w Polsce XX w. - Konwersatorium (sala nieznana), Robert Jastrzębski | 15:00, gr.1 (pl) Polityczny język polski - Wykład (s.Szatnia bud.1221), Andrzej Zieniewicz | 15:00, gr.1 Niepodległa Szkocja – Literatura, Dzieje, Kultura - Wykład (sala nieznana), Krzysztof Fordoński | 15:00, gr.1 Sztuka, epigrafika i numizmatyka muzułmańska - Wykład (149 bud.1224), Andrzej Drozd | 15:00, gr.1 The Making of US Foreign Policy: From Reagan to Biden - Wykład (sala nieznana), John Micgiel | 15:00, gr.1 Mixed Jurisdictions Worldwide - Konwersatorium (sala nieznana), Jan Rudnicki | 15:00, gr.1 Człowiek i środowisko - wybrane zagadnienia - Wykład (sala nieznana), Bożena Kicińska | 15:00, gr.1 Archeologia jako fenomen kulturowy - Wykład (sala nieznana), Jerzy Miziołek | 15:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Geopolitical Tuesdays II - Wykład (2 bud.1226), Tomasz Łukaszuk, Nicolas Masłowski, Kinga Torbicka | 15:00, gr.1 Disaster bioethics - Seminarium (4 W. Tatarkiewicza bud.1226), Joanna Różyńska | 15:00, gr.1 Nauka języka łacińskiego (2) z wykorzystaniem elementów językoznawstwa - Ćwiczenia (28 bud.1224), Ilona Szewczyk | 15:00, gr.1 Kultura umysłowa późnośredniowiecznej Polski - Wykład (s.A bud.1108), Agnieszka Bartoszewicz | 15:00, gr.1 Apokalipsy Szekspira - Konwersatorium (13 bud.1233), Małgorzata Grzegorzewska | 15:00, gr.1 Myśl polityczna w Europie Środkowo-Wschodniej - Konwersatorium (317 bud.1136), Leszek Nowak | 15:00, gr.1 Żywot Buddy i początki buddyzmu w Indiach - Wykład (s.P.St.Buddyzm/m89/Vp. bud.8090), Katarzyna Marciniak | 15:00, gr.1 Konflikty pamięci na obszarze poradzieckim (Białoruś-Rosja-Ukraina) - Wykład (sala nieznana), Henadz Sahanovich | 15:00, gr.1 Etnopolityka w państwach poradzieckich - Konwersatorium (05 bud.1136), Andrzej Wierzbicki | 15:00, gr.1 Od katastrofy klimatycznej do pandemii. Ulrich Beck i koncepcja społeczeństwa światowego ryzyka - Konwersatorium (11 bud.1233), Jacek Kołtan | 15:00, gr.1 Szachy – grupa początkująca - Warsztaty (sala nieznana), Marcel Kanarek | 15:00, gr.1 Państwo współczesne w perspektywie socjologa - Wykład (205 bud.1227), Jacek Raciborski | 15:00, gr.1 Religijna mozaika Śródziemnomorza (religie, sekty i herezje) - Proseminarium (05 bud.1233), Konrad Kuczara | 15:00, gr.1 Introduction to functionality and applications of Geographic Information Systems - Ćwiczenia (sala nieznana), Izabela Gołębiowska, Jerzy Lechnio, Maciej Lenartowicz | 15:00, gr.1 Prawo reklamy - Wykład specjalizacyjny (sala nieznana), Małgorzata Modrzejewska | 15:00, gr.1 Muzycy i muzyka popularna w krajach niemieckojęzycznych - Seminarium (1.013 bud.1239), Anna Jorroch | 15:00, gr.1 /jednokrotnie/ Z dziejów pisma: Odręczne pismo niemieckie XVIII-XX wieku (deutsche Schreibschrift) - teoria i praktyka czytania i pisania - Kurs internetowy (sala nieznana), Anna Just | 15:00, gr.1 International trade system of WTO - Konwersatorium (5 bud.1223), Łukasz Gołota | 15:00, gr.1 Problems in the US-Cuban Relations (Problem kontaktów USA z Kubą) - Konwersatorium (107 bud.4004), Zbigniew Kwiecień | 15:00, gr.1 Geografia turystyczna krajów arabskich - Wykład (sala nieznana), Anna Dudek | 15:00, gr.1 Miasto na Bałkanach - Konwersatorium (13 bud.1233), Marzena Maciulewicz | 15:00, gr.1 Advanced translation and research seminar in older and modern Nahuatl. Zaawansowane translatorium badawcze z zakresu dawnego i współczesnego języka nahuatl - Konwersatorium (9A bud.1233), Justyna Olko, John Sullivan | 15:00, gr.1 COMMUNICATION SKILLS FOR ACCOUNTING - Konwersatorium (24 bud.1119), Sylwia Kossakowska-Pisarek | 15:00, gr.1 Wprowadzenie do marksistowskiej krytyki ekonomii politycznej - Konwersatorium (08 bud.1233), Tomasz Wiśniewski | 15:00, gr.1 Demografia, technologia, kultura a przestrzeń - Wykład (sala nieznana), Roman Szul | 15:00, gr.1 The European Reformations - Wykład (125 bud.1108), Bryan Kozik | 15:00, gr.1 Socjologia mediów masowych - Wykład (304 bud.1227), Mikołaj Lewicki | 15:00, gr.1 Warsztaty kreatywnego myślenia (sala nieznana) - Agnieszka Rothert | 15:00, gr.1 Management of cold environments - Wykład (sala nieznana), Maciej Dąbski | 15:00, gr.1 Zarządzanie - Wykład (sala nieznana), Renata Gabryelczyk, Jarosław Górski, Krzysztof Opolski | 15:00, gr.1 Human Nature: Past, Present and Future - Konwersatorium (9 bud.1233), Jan Miernowski, Krzysztof Skonieczny | 15:00, gr.1 Współpraca w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego Unii Europejskiej - Konwersatorium (105 bud.1136), Piotr Sosnowski | 15:00, gr.1 Państwo Izrael - Wykład (s.A bud.1108), Magdalena Kozłowska | 15:00, gr.1 Pomiędzy Bizancjum a Afryką. Sztuka Nubii VI-XIV w. - Wykład (2.12 bud.1109), Dobrochna Zielińska | 15:00, gr.1 Dzieje filozofii - Wykład fakultatywny (sala nieznana), Anna Kryniecka-Piotrak | 15:00, gr.1 Historia kultury ukraińskiej po 1918 roku - Konwersatorium (sala nieznana), Kamil Dwornik | 15:00, gr.1 'Słowo Buddy': kanon buddyjski, jego powstanie i rozwój. Zagadnienia wybrane. - Wykład (s.P.St.Buddyzm/m89/Vp. bud.8090), Marek Mejor | 15:00, gr.1 Socjologia fantastyki - Konwersatorium (06 bud.1233), Stanisław Krawczyk | 15:00, gr.1 Religie Mongolii - Wykład (149 bud.1224), Agata Bareja-Starzyńska | 15:00, gr.1 Finanse i organizacja ochrony środowiska - Kurs internetowy (s.Aula C bud.1356), Jerzy Śleszyński | 15:00, gr.1 Analiza medialnych przekazów informacyjnych - Warsztaty (108 bud.1224), Marek Kłosiński | 15:00, gr.1 Historia stosunków państwo - kościół - Konwersatorium (sala nieznana), Romuald Kraczkowski | 15:00, gr.1 Polska i Belgia. Dialog kultur, literatur i historii - Konwersatorium (50 bud.1102), Dariusz Dziurzyński | 15:00, gr.1 Socjologia rodziny - Wykład (1 im. Podgóreckiego bud.1223), Anna Kwak | 15:00, gr.1 Historia starożytnego Rzymu - Wykład (17 bud.1108), Adam Ziółkowski | 15:00, gr.1 Komunikacja interpersonalna i praca w zespole - Wykład (sala nieznana), Anna Pawłowska | 15:00, gr.7 Przedsiębiorczość - Otwórz Głowę! - Ćwiczenia (sala nieznana) | 15:00, gr.3 Konwersatorium literaturoznawcze Iz - Główne prądy w literaturze francuskiej XX i XXI w (3.016 bud.1239) - Wiesław Kroker | 15:00, gr.1 (en) Polskie hity filmowe - Wykład (s.Czytelnia I, kl.B bud.1221), Małgorzata Malinowska | 15:00, gr.1 Komunikacja naukowa, kontakty z mediami oraz prowadzenie spotkań - Konwersatorium (05 bud.1233), Stanisław Kordasiewicz | 15:00, gr.14 Kryminalistyka - ćwiczenia - Ćwiczenia (sala nieznana), Paweł Waszkiewicz | 15:00, gr.1 Foreign Policy of Azerbaijan - Wykład (143-JAP bud.1224), Nargiz Akhundova | 15:00, gr.1 (pl) Piszę doskonale - od życzeń do eseju - Konwersatorium (s.Szatnia bud.1221), Maria Kuc | 15:00, gr.1 Od Rusi Kijowskiej do nowoczesnych narodów wschodniosłowiańskich - Wykład (sala nieznana), Henadz Sahanovich | 15:00, gr.1 Historia i polityka. Dyskurs o przeszłości w Europie Wschodniej i Rosji. (История и политика. Дискурс о прошлом в Восточной Европе и России.) - Wykład (sala nieznana), Anton Saifullayeu | 15:00, gr.1 Zarządzanie różnorodnością - Wykład (sala nieznana), Elwira Gross-Gołacka | 15:00, gr.1 Totalitaryzm w ZSRR - życie łagrowe, życie codzienne. Świadectwa doświadczeń indywidualnych (wspomnienia, dzienniki, listy) - Wykład (sala nieznana), Marek Radziwon | 15:00, gr.1 Etnografia regionalna Polski - Wykład (104 bud.1235), Katarzyna Waszczyńska | 15:00, gr.1 Filozofia średniowieczna - Wykład monograficzny (102 A. Tarskiego bud.1226), Krystyna Krauze-Błachowicz | 15:00, gr.1 Współczesne kino rosyjskie ( Contemporary Russian Cinema) - Konwersatorium (12 bud.1119), Justyna Deczewska | 15:00, gr.1 Warsztaty tłumaczeniowe polsko-rosyjskie (218 bud.2029) - Wioletta Mela-Cullen | 15:00, gr.1 Migracje i uchodźstwo – problem społeczeństw współczesnej Europy? - Konwersatorium (222 bud.Business Centre), Elżbieta Mikos-Skuza | 15:00, gr.1 Wybrane problemy historii społecznej XX w. Fotografia w XX w. - ewolucja i zastosowanie (blok: Historia społeczna XIX i XX wiek) (K2) - Konwersatorium (10 bud.1108), Błażej Brzostek | 15:00, gr.1 EU Economic Law - Konwersatorium (sala nieznana), Szymon Kardaś | 15:00, gr.1 Russia’s Relations with the Post Soviet States. Main Tendencies and Problems (1991-2017). - Wykład (sala nieznana), Witold Rodkiewicz | 15:00, gr.1 System naczelnych organów państwowych w RP - Konwersatorium (15 bud.4004), Tomasz Słomka | 15:00, gr.1 Szwajcaria i Liechtenstein - Seminarium (1.023 bud.1239), Maciej Jędrzejewski | 15:00, gr.1 Politics of regional and global development-OGUN - Wykład (sala nieznana), Piotr Dutkiewicz | 15:00, gr.1 Nowe teorie feministyczne - Konwersatorium (9 bud.1120), Barbara Dynda | 15:00, gr.1 History of Azerbaijan from Ancient Times till Seljuk Invasion - Wykład (143-JAP bud.1224), Nargiz Akhundova | 15:00, gr.1 Lingwistyka. Wprowadzenie metodologiczne - Wykład (2.012 bud.1239), Andrzej Bogusławski | 15:00, gr.3 SkillsBox: Poznaj kompetencje marketingowe - Ćwiczenia (sala nieznana) | 15:00, gr.3 Chemia wokół nas – zajęcia laboratoryjne - Laboratorium (220R bud.3101), Anna Makowska, Agnieszka Siporska | 15:00, gr.1 Kryzysy demograficzne w historii w perspektywie interdyscyplinarnej - Konwersatorium (06 bud.1233), Piotr Guzowski | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15, gr.1 Receptory GPCR - struktury, działanie, leki - Wykład (s.SB bud.3212), Sławomir Filipek | 15:15, gr.1 Skąd się biorą dzieci? Podstawy biologii rozrodu ssaków - Wykład (9B bud.3109), Anna Ajduk | 15:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Marine Microplastics: from the anthropogenic litter to the plastisphere - Wykład (sala nieznana), Agnieszka Dąbrowska | 15:15, gr.1 Reading basic works of quantum physics - Wykład (2.23 bud.3113), Stanisław Głazek | 15:15, gr.1 Akademia filmu dokumentalnego Docs Against Gravity cz. 2 ONLINE - Wykład (sala nieznana), Klaudia Gniady, Kaja Klimek, Jacek Wasilewski | 15:15, gr.1 Synteza radionuklidów i ich zastosowanie w medycynie jądrowej - Wykład (107 bud.3101), Katarzyna Pałka | 15:15, gr.1 Ochrona ekosystemów bagiennych - Wykład (102B bud.3109), Wiktor Kotowski, Łukasz Kozub | 15:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Marine Microplastics: from the anthropogenic litter to the plastisphere - Wykład (sala nieznana), Agnieszka Dąbrowska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30, gr.1 /jednokrotnie/ Education toward Moral Decision-Making Maturity: Antigone and the Hermeneutic Conflict of Interpretation - Wykład konwersatoryjny (sala nieznana), Andrzej Wierciński | 15:30, gr.1 Teorie feminizmu - Konwersatorium (sala nieznana), Katarzyna Szumlewicz | 15:30, gr.1 Warsztaty rozwijania postaw równościowych wśród studentek i studentów UW (sala nieznana) - Marta Pietrusińska | 15:30, gr.1 Śmierć i umieranie we współczesnym świecie - Konwersatorium (35 bud.4005), Mirosław Górecki | 15:30, gr.1 /jednokrotnie/ Education toward Moral Decision-Making Maturity: Antigone and the Hermeneutic Conflict of Interpretation - Wykład konwersatoryjny (sala nieznana), Andrzej Wierciński | 15:30, gr.1 Przedsiębiorczość technologiczna i komercjalizacja wiedzy: teoria i praktyka - Konwersatorium (sala nieznana), Robert Dwiliński, Paweł Kłobukowski | 15:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Service learning - usługi oparte na innowacjach (społecznych, edukacyjnych oraz z zakresu ekonomii współdzielenia) - Konwersatorium (sala nieznana), Bohdan Skrzypczak | 15:30, gr.1 /jednokrotnie/ Education toward Moral Decision-Making Maturity: Antigone and the Hermeneutic Conflict of Interpretation - Wykład konwersatoryjny (sala nieznana), Andrzej Wierciński | 15:30, gr.1 Podstawy prezentacji naukowej - Wykład (2A bud.3109), Jarosław Słoń | 15:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Sieci kobiet dla kobiet - Konwersatorium (sala nieznana), Ewa Stachowska | 15:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Antropologia miasta. Edukacyjne spacery po Warszawie - Konwersatorium (sala nieznana), Anna Jawor | 15:30, gr.2 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Antropologia miasta. Edukacyjne spacery po Warszawie - Konwersatorium (sala nieznana) | 15:30, gr.1 /jednokrotnie/ Education toward Moral Decision-Making Maturity: Antigone and the Hermeneutic Conflict of Interpretation - Wykład konwersatoryjny (sala nieznana), Andrzej Wierciński | 15:30, gr.1 /jednokrotnie/ Education toward Moral Decision-Making Maturity: Antigone and the Hermeneutic Conflict of Interpretation - Konsultacje obowiązkowe (sala nieznana), Andrzej Wierciński | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:45, gr.1 Rośliny i ludzie – zarys historii wzajemnych relacji - Wykład (9B bud.3109), Halina Galera | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00 | 16:00, gr.2 Historia myśli psychologicznej - Wykład (s.aula-23 bud.1342), Michał Chruszczewski | 16:00, gr.1 Przedsiębiorczość - Otwórz Głowę! - Ćwiczenia (sala nieznana), Michał Borowy | 16:00, gr.1 SkillsBox: Poznaj kompetencje biznesowe - Ćwiczenia (sala nieznana) | 16:00, gr.1 SkillsBox: Poznaj kompetencje miękkie - Ćwiczenia (sala nieznana) | 16:00, gr.2 Psychologia zdrowia - Wykład (408 bud.1342), Urszula Barańczuk, Kamilla Bargiel-Matusiewicz, Agnieszka Burnos, Małgorzata Dragan, Rafał Dziurla, Joanna Kowalska, Piotr Tomaszewski, Andrzej Wiśniewski | 16:00, gr.2 SkillsBox: Poznaj kompetencje miękkie - Ćwiczenia (sala nieznana) | 16:00, gr.1 Od ankiety do raportu – badanie ankietowe krok po kroku - Kurs internetowy (sala nieznana), Bartłomiej Michałowicz | 16:00, gr.1 Ryzyko i odpowiedzialność w europejskiej tradycji prawnej - Konwersatorium (sala nieznana), Stanisław Kordasiewicz | 16:00, gr.1 SkillsBox: Poznaj kompetencje marketingowe - Ćwiczenia (sala nieznana) | 16:00, gr.2 Psychologia procesów poznawczych I - Wykład (s.aula-23 bud.1342), Maciej Haman | 16:00, gr.2 Psychologia rozwoju człowieka II - Wykład (408 bud.1342), Anna Cierpka, Grażyna Katra, Katarzyna Lubiewska | 16:00, gr.1 Biologia storczyków - Wykład (103B bud.3109), Małgorzata Stpiczyńska, Marta Wrzosek, Marcin Zych | 16:00, gr.1 Wymiary wolności w kinowych kadrach - Wykład (sala nieznana), Klaudia Gniady, Kaja Klimek, Jacek Wasilewski | 16:00, gr.1 SkillsBox: Poznaj kompetencje lidera - Ćwiczenia (sala nieznana) | 16:00, gr.1 Etyka i filozofia ochrony przyrody - Wykład (102B bud.3109), Paweł Koperski | 16:00, gr.2 Biologiczne mechanizmy zachowania II - Wykład (s.aula-23 bud.1342), Wojciech Dragan, Jerzy Osiński | 16:00, gr.2 Psychologia społeczna - Wykład (408 bud.1342), Anna Szuster-Kowalewicz | 16:00, gr.2 SkillsBox: Poznaj kompetencje marketingowe - Ćwiczenia (sala nieznana) | 16:00, gr.1 Rozwój zrównoważony w teorii i praktyce - Wykład (sala nieznana), Aneta Afelt, Anna Batorczak, Magdalena Budziszewska, Aleksandra Kardaś, Maria Kenig-Witkowska, Jakub Rok, Robert Rybski, Jacek Wasilewski | 16:00, gr.1 Ryzyko i odpowiedzialność w europejskiej tradycji prawnej - Konwersatorium (sala nieznana), Stanisław Kordasiewicz | 16:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Słuchając wielu głosów - organizacja włączająca - Wykład (sala nieznana), Agnieszka Brzozowska, Aleksandra Wąsowska | 16:00, gr.1 Zarządzanie współpracą w biznesie - Wykład (sala nieznana), Filip Tużnik | 16:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Historia konsumpcji w USA - Konwersatorium (sala nieznana), Mirosław Miernik | 16:00, gr.3 SkillsBox: Poznaj kompetencje kreatywne - Ćwiczenia (sala nieznana) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15, gr.1 Surowce skalne i mineralne w przestrzeni publicznej - Konwersatorium (sala nieznana), Agnieszka Marcinowska | 16:15, gr.1 Filozofia nauk ścisłych i matematyki od XIX w. - Wykład (5440 bud.3320), Zbigniew Semadeni | 16:15, gr.1 Historia matematyki II - Wykład (3180 bud.3320), Marek Kordos | 16:15, gr.1 Gemmologia II - Wykład (sala nieznana), Jan Parafiniuk | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30, gr.2 Biznesplan - Wykład (sala nieznana), Jacek Pasieczny | 16:30, gr.1 Brydż Sportowy - grupa początkująca – kurs intensywny - Ćwiczenia (sala nieznana), Piotr Dybicz, Anna Sztyber | 16:30, gr.2 Przedsiębiorczość społeczna - Konwersatorium (sala nieznana), Marzena Starnawska | 16:30, gr.1 Państwa i narody Kaukazu. Historia i kultura - Wykład (sala nieznana), David Kolbaia | 16:30, gr.2 Przedsiębiorczość - Konwersatorium (sala nieznana), Joanna Chlebiej | 16:30, gr.4 Brydż Sportowy - grupa początkująca - Ćwiczenia (sala nieznana), Piotr Dybicz | 16:30, gr.3 Przedsiębiorczość - Otwórz Głowę! - Ćwiczenia (sala nieznana), Adrian Migoń | 16:30, gr.1 Spin Off Academy - Ćwiczenia (sala nieznana), Michał Borowy | 16:30, gr.1 Państwa i narody Kaukazu. Historia i kultura - Wykład (sala nieznana), David Kolbaia | 16:30, gr.1 Szachy – grupa średnio-zaawansowana - Warsztaty (sala nieznana), Marcel Kanarek | 16:30, gr.2 Programy i instrumenty wspierania działalności gospodarczej - Konwersatorium (sala nieznana), Maciej Gajewski | 16:30, gr.5 Przedsiębiorczość - Otwórz Głowę! - Ćwiczenia (sala nieznana), Zuzanna Roszak | 16:30, gr.5 Brydż Sportowy - grupa początkująca - Ćwiczenia (sala nieznana), Piotr Dybicz, Anna Sztyber | 16:30, gr.1 Państwa i narody Kaukazu. Historia i kultura - Wykład (sala nieznana), David Kolbaia | 16:30, gr.2 Budowanie pozycji rynkowej małej firmy - Wykład (sala nieznana), Sebastian Bajon, Joanna Chlebiej, Kamil Mieszkowski | 16:30, gr.2 Prawne aspekty zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej - Wykład (sala nieznana), Mateusz Kabut, Kamil Mieszkowski | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45, gr.1 Kompetencje przedsiębiorcze dla nieekonomistów - Konwersatorium (sala nieznana), Marcin Dwórznik, Krzysztof Opolski | 16:45, gr.1 Seminarium tematyczne - Wyzwania interkulturowości w nauczaniu języka obcego (3.018 bud.1239) - Krystyna Szymankiewicz | 16:45, gr.1 Jak (nie)działa amerykańska demokracja - Konwersatorium (335 bud.1225), Bohdan Szklarski | 16:45, gr.1 Klasyczny język nahuatl w świetle źródeł kolonialnych II - Konwersatorium (sala nieznana), Agnieszka Brylak | 16:45, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Etyka końca życia - Seminarium (209 T.Kotarbińskiego bud.1226), Anna Alichniewicz | 16:45, gr.1 Moc samodyscypliny - Wykład (s.A101 bud.1354), Włodzimierz Włodarski | 16:45, gr.1 Culture Security - Konwersatorium (sala nieznana), Robert Boroch | 16:45, gr.1 Wetlands - biodiversity and change - Wykład (sala nieznana), Dariusz Woronko | 16:45, gr.1 Umowy cywilnoprawne - zagadnienia praktyczne - Wykład (s.A201 bud.1354), Piotr Zapadka | 16:45, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Europejski kanon filmowy. Kinematografia na tle dziejów kultury - Konwersatorium (sala nieznana), Mirella Kurkowska | 16:45, gr.1 Zabójstwo i polityka. Studia przypadków - Konwersatorium (312 bud.1235), Łukasz Mikołajewski | 16:45, gr.1 Biblioteki i archiwa cyfrowe: budowa i użytkowanie - Konwersatorium (sala nieznana), Kamil Dwornik | 16:45, gr.1 Pozatekstowe środki komunikacji (konwersatorium) (149 bud.1224) - Joanna Jurewicz | 16:45, gr.1 Zakaukazie w okresie sowieckim i postsowieckim - Wykład (sala nieznana), David Kolbaia | 16:45, gr.1 Academic Public Speaking in English - Konwersatorium (22 bud.1224), Bożena Górska-Poręcka | 16:45, gr.1 Historia Rewolucji Francuskiej - Wykład (s.A bud.1108), Piotr Ugniewski | 16:45, gr.1 Armia faraonów - Wykład (2.09 bud.1109), Sławomir Rzepka | 16:45, gr.1 /jednokrotnie/ Z dziejów pisma: Odręczne pismo niemieckie XVIII-XX wieku (deutsche Schreibschrift) - teoria i praktyka czytania i pisania - Kurs internetowy (sala nieznana), Anna Just | 16:45, gr.1 Ochrona litosfery - Wykład (sala nieznana), Ewa Smolska | 16:45, gr.1 Modernizm wiedeński - Seminarium (1.011 bud.1239), Maciej Jędrzejewski | 16:45, gr.1 Wprowadzenie do filozofii hermeneutycznej. Teoria i praktyka - Konwersatorium (4 W. Tatarkiewicza bud.1226), Aleksander Krzyżanek | 16:45, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Totalitaryzm. Ujęcie filozoficzne - Konwersatorium (05 bud.1233), Piotr Nowak | 16:45, gr.1 Ślady kultury niemieckiej na terenie Polski - Seminarium (1.009 bud.1239), Jadwiga Pecko | 16:45, gr.1 Islam w państwach postsowieckich - Wykład (178 bud.1224), Konrad Zasztowt | 16:45, gr.1 Wielkie procesy sądowe i ich społeczne znaczenie - Konwersatorium (sala nieznana), Marek Wąsowicz | 16:45, gr.1 Dylematy tożsamości kulturowej na Bliskim Wschodzie i w Afryce - Konwersatorium (313 bud.1136), Paulina Warsza | 16:45, gr.1 Zagadkowa dusza rosyjska (Загадочная русская душа) - Konwersatorium (11 bud.1119), Józef Dobrowolski | 16:45, gr.2 Chemia i biologia życia codziennego, czyli jak najprościej wytłumaczyć zjawiska zachodzące wokół nas - Laboratorium (220R bud.3101), Marcin Chrzanowski, Agnieszka Siporska | 16:45, gr.3 Socjologia rodziny - Ćwiczenia (206 bud.1224), Mateusz Glinowiecki, Magdalena Rosochacka-Gmitrzak | 16:45, gr.1 Filozoficzne problemy nauk prawnych - Konwersatorium (108 J. Łukasiewicza bud.1226), Wojciech Graboń, Konrad Wyszkowski | 16:45, gr.1 Pogoda a transport - Wykład (sala nieznana), Monika Lisowska | 16:45, gr.1 Przyroda Mazowsza i jej antropogeniczne przekształcenia - Wykład (sala nieznana), Tomasz Grabowski, Andrzej Harasimiuk, Bożena Kicińska, Maria Korotaj-Kokoszczyńska, Ewa Malinowska, Jarosław Suchożebrski | 16:45, gr.1 Skazani na sąsiedztwo ( Приговорены к соседству ) - Konwersatorium (11 bud.1119), Józef Dobrowolski | 16:45, gr.1 The Age of Social Media and E-commerce: How Digital Technologies Impact International Politics - Wykład (223 bud.1136), Piotr Zalewski | 16:45, gr.1 Kontrola i audyt wewnętrzny - Wykład (303 bud.1136), Artur Chełstowski | 16:45, gr.1 Literatura chrześcijańska łacińska - Konwersatorium (6 bud.1225), Marek Starowieyski | 16:45, gr.1 Kryminalistyka - Wykład (sala nieznana), Piotr Girdwoyń | 16:45, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Akademickie spojrzenia: konwersatorium actualité critique (sala nieznana) - Nicolas Masłowski, Jadwiga Nadolska, Marcin Rychter, Kinga Torbicka | 16:45, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Izrael-Polska. Żydzi-Polacy - Wykład (s.Aula Baszkiewicza bud.1136), Elżbieta Kossewska, Shewach Weiss | 16:45, gr.1 Podstawowe pytania bioetyki II - Wykład monograficzny (109 K. Ajdukiewicza bud.1226), Anna Alichniewicz, Emilia Kaczmarek, Katarzyna Korbacz, Paweł Łuków, Magdalena Radkowska-Walkowicz, Joanna Różyńska, Magdalena Środa, Agnieszka Wołowicz, Joanna Wysocka-Andrusiewicz, Maciej Zając, Jakub Zawiła-Niedźwiecki | 16:45, gr.1 Czy istnieje tożsamość postsowiecka? (Существует ли постсоветская идентичность? ) - Wykład (sala nieznana), Anton Saifullayeu | 16:45, gr.1 Zwierzęta i nowoczesność - Konwersatorium (08 bud.1233), Gabriela Jarzębowska-Lipińska | 16:45, gr.1 Badania terenowe – warsztat badacza - Warsztaty (05 bud.1233), Marzena Maciulewicz | 16:45, gr.1 Polityka i zabezpieczenie społeczne - Konwersatorium (315 bud.1136), Michał Szczegielniak | 16:45, gr.1 Od średniowiecznych mistrzów do Elfriede Jelinek. Austria-Polska: związki artystyczne na przestrzeni dziejów - Seminarium (1.019 bud.1239), Tadeusz Skwara | 16:45, gr.1 Antropologia etniczności i nacjonalizmu(L) - Wykład (178 bud.1224), Konrad Zasztowt | 16:45, gr.1 Rosyjski muzyczny romantyzm - Wykład (1, kl.C-C7 bud.1221), Viktoryia Antonchyk | 16:45, gr.1 /jednokrotnie/ Z dziejów pisma: Odręczne pismo niemieckie XVIII-XX wieku (deutsche Schreibschrift) - teoria i praktyka czytania i pisania - Kurs internetowy (sala nieznana), Anna Just | 16:45, gr.1 Inteligencja Emocjonalna - praktyka i teoria - Konwersatorium (sala nieznana), Piotr Sokołowski | 16:45, gr.1 Język niemiecki dla obcokrajowców A1/4 (German in English A1/part 4) - Seminarium (1.019 bud.1239), Magdalena Daroch | 16:45, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Sytuacje graniczne w ujęciu filmowym – kino i ludzka autodestrukcja - Konwersatorium (05 bud.1233), Michał Oleszczyk, Halszka Witkowska-Nowak | 16:45, gr.1 Historia dyplomacji 1914-2014 - Konwersatorium (2 bud.1108), Włodzimierz Borodziej | 16:45, gr.1 Prawne uwarunkowania pozyskiwania kapitału przez przedsiębiorstwa - Wykład (s.A201 bud.1354), Piotr Zapadka | 16:45, gr.1 Archeologia kognitywna, czyli co oni sobie myśleli - Wykład (1.18 bud.1109), Janusz Wołoszyn | 16:45, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Forma życia i dobro wspólne. Wprowadzenie do współczesnej włoskiej filozofii politycznej - Konwersatorium (05 bud.1233), Mikołaj Ratajczak | 16:45, gr.1 /jednokrotnie/ Z dziejów pisma: Odręczne pismo niemieckie XVIII-XX wieku (deutsche Schreibschrift) - teoria i praktyka czytania i pisania - Kurs internetowy (sala nieznana), Anna Just | 16:45, gr.1 Człowiek w przyrodzie - Konwersatorium (13 bud.1233), Mikołaj Golachowski | 16:45, gr.1 Kon. hiszpańskie. Z Napoleonem w Hiszpanii. Udział Polaków w hiszpańskiej Wojnie o Niepodległość (1808-1813) - Konwersatorium (23 bud.1224), Cristina Gonzalez Caizan | 16:45, gr.1 Krótkie i krótsze - short stories. Świat w miniaturze (literackiej) - Seminarium (1.017 bud.1239), Krzysztof Tkaczyk | 16:45, gr.1 Bałkańskie miejsca pamięci - Konwersatorium (4 bud.1233), Jolanta Sujecka | 16:45, gr.1 Kontrrewolucja u bram. Polska i kryzys demokracji liberalnej - Konwersatorium (11 bud.1233), Jacek Kołtan | 16:45, gr.1 Dzieciństwo trwa wiecznie... Dziecko we współczesnej kulturze niemieckiej, polskiej i angielskiej - próba porównania - Seminarium (1.022 bud.1239), Małgorzata Filipowicz | 16:45, gr.1 Alternatywy ekonomiczne - Konwersatorium (3 bud.1120), Marta Zimniak-Hałajko | 16:45, gr.1 Proseminarium - Bałkańskie miejsca pamięci (4 bud.1233) - Jolanta Sujecka | 16:45, gr.1 Kościół a człowiek, polityka, wojny i władza - Wykład (sala nieznana), Cezary Smuniewski | 16:45, gr.1 Antropologia polityki: Kaukaz i Azja Centralna - Wykład (149 bud.1224), Konrad Zasztowt | 16:45, gr.1 Wybrane modele ustrojowe współczesnego świata I - Konwersatorium (sala nieznana), Andrzej Bielecki, Krzysztof Koźmiński, Jan Rudnicki | 16:45, gr.1 Antropologia jazzu - teoria i praktyka muzyczna - Konwersatorium (9 bud.1120), Wojciech Michera | 16:45, gr.1 "Przestrzenie literatury" dla studiów licencjackich i magisterskich - Seminarium (1.009 bud.1239), Agnieszka Jezierska-Wiśniewska | 16:45, gr.1 Łacina od podstaw - Ćwiczenia (sala nieznana), Inga Kotańska | 16:45, gr.1 Use of i-Tree tools in urban greenery management - Konwersatorium (sala nieznana), Zbigniew Szkop | 16:45, gr.1 Polacy i Ukraińcy à rebours. Próby porozumień polsko-ukraińskich od XVII wieku - Wykład (sala nieznana), Dariusz Maciak | 16:45, gr.1 Prawo gospodarcze i handlowe Indii i Chin - Wykład (s.aula - parter bud.1224), Bogusław Lackoroński | 16:45, gr.1 Młodzi, gniewni, inni we współczesnym teatrze europejskim - Seminarium (1.021 bud.1239), Krzysztof Tkaczyk | 16:45, gr.1 Jak pisać historię LGBT+? - Konwersatorium (312 bud.1235), Piotr Laskowski, Łukasz Mikołajewski, Michał Sobczak | 16:45, gr.1 Głupota - dar czy przekleństwo - Kurs internetowy (sala nieznana), Piotr Sokołowski | 16:45, gr.1 Kaukaz i Azja Centralna – polityka, religia, etniczność - Wykład (178 bud.1224), Konrad Zasztowt | 16:45, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Zdrowie a idea równości 2 - Seminarium (102 A. Tarskiego bud.1226), Katarzyna Bielińska, Anna Chowaniec, Paweł Łuków | 16:45, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Republika Sacha (Jakucja) terytorium skrzyżowania cywilizacji - Konwersatorium (4 bud.1233), Kyunney Takasaeva | 16:45, gr.1 Amerykańskie Parki Narodowe i miasta: Stany Zjednoczone Ameryki - Wykład (sala nieznana), Dorota Rucińska | 16:45, gr.1 Język niemiecki dla obcokrajowców A1/2 (German in English A1/part 2) - Seminarium (1.017 bud.1239), Magdalena Daroch | 16:45, gr.1 Ziemia i Życie - Wykład (23 bud.1224), Marcin Ryszkiewicz | 16:45, gr.4 Konwersatorium literaturoznawcze I/II p - Człowiek, kultura i władza we współczesnej prozie frankofońskiej (3.021 bud.1239) - Michał Obszyński | 16:45, gr.2 Łacina od podstaw - Ćwiczenia (sala nieznana), Inga Kotańska | 16:45, gr.1 Podstawowe zagadnienia z badań nad transpłciowością - Konwersatorium (8 bud.1120), Jan Szpilka | 16:45, gr.1 INACZEJ NIŻ BYĆ. Metafizyka Dobra jako alternatywa ontoteologii. Heidegger, Levinas, Tischner. - Wykład konwersatoryjny (9 bud.1233), Karol Tarnowski | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00 | 17:00, gr.1 Język nauki ze szczególnym uwzględnieniem chemii - Wykład (141 bud.3212), Janusz Cukras | 17:00, gr.1 Akademia Filmowa - Wykład (s.kinowa bud.8133), Tadeusz Szczepański, Mateusz Werner | 17:00, gr.1 SkillsBox: Poznaj kompetencje kreatywne - Ćwiczenia (sala nieznana) | 17:00, gr.1 Język nauki ze szczególnym uwzględnieniem chemii - Wykład (141 bud.3212), Janusz Cukras | 17:00, gr.1 Buddyzm na Jedwabnym Szlaku - Wykład (s.P.St.Buddyzm/m89/Vp. bud.8090), Katarzyna Marciniak | 17:00, gr.2 SkillsBox: Poznaj kompetencje kreatywne - Ćwiczenia (sala nieznana) | 17:00, gr.1 Akademia Polskiego Filmu FABUŁA IV semestr - Wykład (sala nieznana), Justyna Jaworska, Klaudia Rachubińska | 17:00, gr.1 Święte miejsca buddyzmu - Wykład (s.P.St.Buddyzm/m89/Vp. bud.8090), Katarzyna Marciniak | 17:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Eurokonwersatoria - rozmów o Europie ciąg dalszy - Konwersatorium (s.Sala Konferencyjna bud.8054), Joanna Różycka-Thiriet | 17:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Seminar of French social sciences and humanities / Séminaire français de Sciences Humaines et Sociales - Seminarium (sala nieznana), Nicolas Masłowski, Kinga Torbicka | 17:00, gr.1 Akademia filmu awangardowego 2 - Konwersatorium (sala nieznana), Gabriela Sitek | 17:00, gr.2 SkillsBox: Poznaj kompetencje lidera - Ćwiczenia (sala nieznana) | 17:00, gr.1 Szachy – grupa początkująca – kurs intensywny - Warsztaty (4070 bud.3320), Arkadiusz Leniart | 17:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Laboratorium współczesnych Niemiec (sala nieznana) - Marcin Górecki | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15, gr.1 Brydż Sportowy - Grupa Średniozaawansowana - Ćwiczenia (sala nieznana), Piotr Dybicz, Anna Sztyber | 17:15, gr.1 Ujawnianie niepewności statystycznych ukrytych w wynikach badań - Ćwiczenia (201A bud.3109), Łukasz Banasiak, Tomasz Wyszomirski | 17:15, gr.1 Transformacja roślin - Ćwiczenia (21D bud.3109), Danuta Antosiewicz, Anna Barabasz | 17:15, gr.2 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Antropologia miasta. Edukacyjne spacery po Warszawie - Konwersatorium (sala nieznana) | 17:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Antropologia miasta. Edukacyjne spacery po Warszawie - Konwersatorium (sala nieznana), Anna Jawor | 17:15, gr.1 Fizyka dnia codziennego - Wykład (0.03 bud.3113), Ryszard Kutner | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:30, gr.1 Żydowski Uniwersytet Otwarty - Wykład (sala nieznana), Joanna Ostrowska | 17:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Problemy rodziny w świetle dzieł sztuki polskiej na przestrzeni wieków - Konwersatorium (sala nieznana), Bogusława Filipowicz | 17:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Śmierć i umieranie we współczesnym świecie - Konwersatorium (sala nieznana), Mirosław Górecki | 17:30, gr.1 Chór Wydziału Biologii II - Warsztaty (102A bud.3109), Agnieszka Mostowska, Marta Szeliga | 17:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Śmierć i umieranie we współczesnym świecie - Konwersatorium (sala nieznana), Mirosław Górecki | 17:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Problemy rodziny w świetle dzieł sztuki polskiej na przestrzeni wieków - Konwersatorium (sala nieznana), Bogusława Filipowicz | 17:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Warsztaty autoprezentacji - Konwersatorium (sala nieznana), Katarzyna Rychlicka-Maraszek | 17:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Warsztaty autoprezentacji - Konwersatorium (sala nieznana), Katarzyna Rychlicka-Maraszek | 17:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Antropologia kulturowa - Wykład (sala nieznana), Ayur Zhanaev | 17:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Antropologia kulturowa - Wykład (sala nieznana), Ayur Zhanaev | 17:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Biblia - wzory kulturowe - Konwersatorium (sala nieznana), Bogusława Filipowicz | 17:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Teorie feminizmu - Konwersatorium (sala nieznana), Katarzyna Szumlewicz | 17:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Biblia - wzory kulturowe - Konwersatorium (sala nieznana), Bogusława Filipowicz | 17:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Teorie feminizmu - Konwersatorium (sala nieznana), Katarzyna Szumlewicz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45, gr.2 Psychologia kliniczna - Wykład (408 bud.1342), Małgorzata Dragan, Małgorzata Gambin, Aleksandra Juszczyk-Kalina, Grażyna Kmita, Magdalena Linke-Jankowska, Agnieszka Maryniak, Joanna Radoszewska, Katarzyna Schier, Rafał Styła, Małgorzata Święcicka | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00 | 18:00, gr.1 Emisja głosu - Warsztaty (sala nieznana), Małgorzata Pietrzak | 18:00, gr.1 Wprowadzenie do fizyki złożoności. Fizyka statystyczna sieci złożonych - Wykład (1.01 bud.3113), Ryszard Kutner | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15, gr.1 Matematyczna wizja świata - Wykład (5440 bud.3320), Mirosław Lachowicz | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30, gr.1 Musica practica 2 - Warsztaty (3, kl.C-C26 bud.1221), Iwona Januszkiewicz-Rębowska | 18:30, gr.1 Musica practica 4 - Warsztaty (3, kl.C-C26 bud.1221), Iwona Januszkiewicz-Rębowska | 18:30, gr.1 Podatek od towarów i usług - Konwersatorium (sala nieznana), Beata Rogowska-Rajda | 18:30, gr.1 Od tekstu do tekstu naukowego. Warsztaty pisania - Konwersatorium (11 bud.1233), Max Cegielski | 18:30, gr.1 Znani i nieznani niemieckiego obszaru językowego - Seminarium (1.009 bud.1239), Jadwiga Pecko | 18:30, gr.1 Karol Darwin. Interpretacje - Konwersatorium (06 bud.1233), Milena Chilińska | 18:30, gr.1 Korpusy tekstowe w uczeniu się języków przez całe życie - Wykład (sala nieznana), Elżbieta Gajek | 18:30, gr.1 Muzyka Chóralna - Ćwiczenia (sala nieznana), Irina Bogdanovich | 18:30, gr.1 Shinto and Buddhism in Japan - Wykład (03.09 bud.Business Centre), Agnieszka Kozyra | 18:30, gr.8 Kryminalistyka - ćwiczenia - Ćwiczenia (sala nieznana), Martyna Grądziel | 18:30, gr.2 Konwersatorium historyczno-kulturowe - Kulturalny Paryż (XIX-XX w.) (3.015 bud.1239) - Dariusz Krawczyk | 18:30, gr.1 Między Hitlerem a Stalinem. Sztuka, polityka i codzienność w twórczości niemieckojęzycznych pisarzy emigracyjnych (1933-1945) - Seminarium (1.019 bud.1239), Tadeusz Skwara | 18:30, gr.1 Migration movement and integration of immigrants - Wykład (sala nieznana), Beata Samoraj-Charitonow | 18:30, gr.1 Wynalazczość i innowacyjność w dziejach gospodarczych: między determinizmem technicznym, społecznym tworzeniem rzeczywistości i path dependence - Wykład (17 bud.1108), Michał Kopczyński | 18:30, gr.1 Białoruś 2020 - Wykład (sala nieznana), Jan Malicki, Maxim Rust, Anton Saifullayeu | 18:30, gr.1 Instytucje międzynarodowe w praktyce - Wykład (sala nieznana), Ryszard Kokoszczyński, Jan Michałek | 18:30, gr.1 Madryt - historia i współczesność - Konwersatorium (01.074 bud.1239), Maria Rombel-Kuśmierska | 18:30, gr.2 Inteligencja Emocjonalna - praktyka i teoria - Konwersatorium (sala nieznana), Piotr Sokołowski | 18:30, gr.1 Wybrane modele ustrojowe współczesnego świata II - Konwersatorium (sala nieznana), Adam Moniuszko, Piotr Pomianowski | 18:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Wykład o Unii Europejskiej (sala nieznana) - Krzysztof Ignatowicz, Kamil Zajączkowski | 18:30, gr.1 Historia kina włoskiego II - Konwersatorium (3.014 bud.1239), Anna Osmólska-Mętrak | 18:30, gr.1 Klasyka kina hiszpańskiego. Obraz społeczeństwa Hiszpanii w kinematografii lat 50-60. XX wieku - Konwersatorium (23 bud.1224), Cristina Gonzalez Caizan | 18:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Pedagogika szkolna i metody pracy wychowawczej z uczniem ze SPE - Wykład (sala nieznana), Renata Nowakowska-Siuta | 18:30, gr.2 Głupota - dar czy przekleństwo - Kurs internetowy (sala nieznana), Piotr Sokołowski | 18:30, gr.1 Mario Vargas Llosa II - Konwersatorium (sala nieznana), Urszula Ługowska | 18:30, gr.1 Witold Pruszkowski - artysta przełomu wieków. Warsztaty pracy z tekstem rękopiśmiennym - Konwersatorium (06 bud.1233), Milena Chilińska | 18:30, gr.1 Białoruś 2020 - suplement - Konwersatorium (sala nieznana), Maxim Rust | 18:30, gr.1 Panopticum ciała - Konwersatorium (05 bud.1233), Karolina Rychter, Joanna Szumańska | 18:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Zdrowie a idea równości 2 - Seminarium (102 A. Tarskiego bud.1226), Katarzyna Bielińska, Anna Chowaniec, Paweł Łuków | 18:30, gr.1 Muzyka Chóralna - Ćwiczenia (sala nieznana), Irina Bogdanovich | 18:30, gr.1 Szachy – grupa średnio-zaawansowana – kurs intensywny - Warsztaty (4070 bud.3320), Arkadiusz Leniart | 18:30, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Kultura przedsiębiorczości: wczoraj, dziś, jutro - Wykład (sala nieznana), Sławomir Magala | 18:30, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Social media marketing - Wykład (sala nieznana), Anna Bianchi | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00 | 19:00, gr.3 Brydż Sportowy - grupa początkująca - Ćwiczenia (sala nieznana), Piotr Dybicz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20:00 | 20:00, gr.1 Taniec i śpiew - folklor różnych regionów Polski - Ćwiczenia (sala nieznana), Jan Łosakiewicz, Anna Teperek | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.
Zajęcia bez konkretnego terminu:
- Membership in the EU and the Problems of Democracy and Human Rights Protection (kurs internetowy) (sala nieznana) - Wojciech Sadurski, Maciej Tauber
- Głupota - dar czy przekleństwo - Kurs internetowy (sala nieznana), Piotr Sokołowski
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 1102 — Budynek Wydziału Polonistyki
- 1108 — Budynek Pomuzealny
- 1108A — Budynek Dyd-Admin. z Biblioteką WH
- 1109 — Budynek Szkoły Głównej
- 1119 — Budynek Szkoły Języków Obcych
- 1120 — Szpital Św. Rocha - Polonistyka
- 1136 — Gmach Audytoryjny
- 1221 — Pałac Tyszkiewiczów-Potockich
- 1222 — Oficyna Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich
- 1223 — Pałac Zamojskich - Nowy Świat 67
- 1224 — Pałac Zamojskich - Nowy Świat 69
- 1225 — Budynek dydaktyczny - Krakowskie Przedmieście 1
- 1226 — Budynek dydaktyczny - Krakowskie Przedmieście 3
- 1227 — Budynek Dydaktyczny - Karowa 18
- 1230 — BUW - Dobra 56/66
- 1233 — Budynek Dydaktyczny - Dobra 72
- 1235 — Budynek Dydaktyczny - Żurawia 4
- 1237 — Lokale w budynku Kupców - Oboźna 8
- 1239 — Budynek Dydaktyczny - Dobra 55
- 1342 — Budynek Dydaktyczny - Stawki 5/7
- 1345 — Pawilon Zachodni-Centrum Edukacyjno-Kulturowe Ogrodu Botanicznego
- 1354 — Budynek Dydaktyczny A - Długa 44/50
- 1356 — Budynek Dydaktyczny C - Długa 44/50
- 2029 — Budynek Dydaktyczny - Szturmowa 4
- 3101 — Budynek Radiochemii - Żwirki i Wigury 101
- 3109 — Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1
- 3113 — W.Fizyki budynek A i B CeNT II - Pasteura 5
- 3212 — Gmach Wydziału Chemii - Pasteura 1
- 3320 — Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2
- 4004 — Budynek Dydaktyczny "Ksawerów" - Niepodległości 22
- 4005 — Budynek Dydaktyczny - Podchorążych 20
- 4010 — Budynek dydaktyczny - Tyniecka 15/17
- 8054 — Polska Fundacja im. R. Schumana
- 8068 — Budynek IBB PAN (Pawińskiego)
- 8090 — Lokale Oboźna 7
- 8133 — Kino "Elektronik"
- Business Centre — Lokale - Prosta 69