Plan zajęć przedmiotu Wstęp do programowania (podejście funkcyjne) [1000-211bWPF] Semestr zimowy 2018/19
Ustawienia planu
Poniedziałek
Marcin Kubica
10:15
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 10:15 - 12:00
Sala 5440, budynek nr 3320
Jacek Chrząszcz
12:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 3230, budynek nr 3320
Wiktor Zuba
12:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 1770, budynek nr 3320
Jakub Pawlewicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 5070, budynek nr 3320
Marcin Kubica
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 3120, budynek nr 3320
Daria Walukiewicz-Chrząszcz
14:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00
Sala 3240, budynek nr 3320
Jacek Chrząszcz
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00
Sala 3220, budynek nr 3320
Wtorek
Środa
Marcin Kubica
10:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 10:15 - 12:00
Sala 5440, budynek nr 3320
Daria Walukiewicz-Chrząszcz
12:15
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 4060, budynek nr 3320
Jacek Chrząszcz
12:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 5820, budynek nr 3320
Wojciech Jaworski
12:15
Laboratorium, grupa 4
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 2043, budynek nr 3320
Jakub Pawlewicz
12:15
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 2044, budynek nr 3320
Michał Startek
12:15
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Marcin Kubica
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3120, budynek nr 3320
Maciej Zielenkiewicz
14:15
Laboratorium, grupa 6
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3042, budynek nr 3320
Mirosława Miłkowska
14:15
Laboratorium, grupa 5
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 2044, budynek nr 3320
Wiktor Zuba
14:15
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3140, budynek nr 3320
Jakub Pawlewicz
14:15
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3130, budynek nr 3320
Jacek Chrząszcz
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3120, budynek nr 3320
Wojciech Jaworski
14:15
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2