Plan zajęć przedmiotu Wstęp do programowania (podejście funkcyjne) [1000-211bWPF] Semestr zimowy 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Marcin Kubica
10:15
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 10:15 - 12:00
Sala 5440, budynek nr 3320
Maciej Zielenkiewicz
12:15
Laboratorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 2044, budynek nr 3320
Jacek Chrząszcz
12:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 3240, budynek nr 3320
Marcin Kubica
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 3120, budynek nr 3320
Eryk Kopczyński
14:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00
Sala 5060, budynek nr 3320
Jacek Chrząszcz
14:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00
Sala 3240, budynek nr 3320
Jakub Pawlewicz
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00
Sala 3220, budynek nr 3320
Wtorek
Środa
Marcin Kubica
10:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 10:15 - 12:00
Sala 5440, budynek nr 3320
Bartosz Piotrowski
12:15
Laboratorium, grupa 7
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3043, budynek nr 3320
Jacek Chrząszcz
12:15
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3260, budynek nr 3320
Piotr Skowron
12:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 5840, budynek nr 3320
Grzegorz Fabiański
12:15
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 2044, budynek nr 3320
Jakub Pawlewicz
12:15
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Marcin Kubica
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 3120, budynek nr 3320
Grzegorz Fabiański
14:15
Laboratorium, grupa 6
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3042, budynek nr 3320
Piotr Skowron
14:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 5840, budynek nr 3320
Jacek Chrząszcz
14:15
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3130, budynek nr 3320
Jakub Pawlewicz
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 3120, budynek nr 3320
Eryk Kopczyński
14:15
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Czwartek
Eryk Kopczyński
8:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala 2100, budynek nr 3320
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2