Plan zajęć przedmiotu Biotechnologia roślin [1400-115BR] Semestr zimowy 2021/22
Ustawienia planu
Poniedziałek
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maksymilian Zienkiewicz
8:30
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:30 - 13:00
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maksymilian Zienkiewicz,
Sala 21D, budynek nr 3109
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maksymilian Zienkiewicz
8:30
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:30 - 13:00
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maksymilian Zienkiewicz,
Sala 022D, budynek nr 3109
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maksymilian Zienkiewicz
8:30
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:30 - 13:00
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maksymilian Zienkiewicz,
Sala 3F, budynek nr 8068
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maksymilian Zienkiewicz
15:15
Laboratorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:15 - 19:45
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maksymilian Zienkiewicz,
Sala 21D, budynek nr 3109
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maksymilian Zienkiewicz
15:15
Laboratorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:15 - 19:45
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maksymilian Zienkiewicz,
Sala 022D, budynek nr 3109
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maksymilian Zienkiewicz
15:15
Laboratorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:15 - 19:45
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maksymilian Zienkiewicz,
Sala 3F, budynek nr 8068
Wtorek
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maksymilian Zienkiewicz
8:30
Laboratorium, grupa 3
każdy wtorek, 8:30 - 13:00
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maksymilian Zienkiewicz,
Sala 22D, budynek nr 3109
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maksymilian Zienkiewicz
8:30
Laboratorium, grupa 3
każdy wtorek, 8:30 - 13:00
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maksymilian Zienkiewicz,
Sala 022D, budynek nr 3109
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maksymilian Zienkiewicz
8:30
Laboratorium, grupa 3
każdy wtorek, 8:30 - 13:00
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maksymilian Zienkiewicz,
Sala 3F, budynek nr 8068
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska
14:45
Laboratorium, grupa 4
każdy wtorek, 14:45 - 19:15
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 22D, budynek nr 3109
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska
14:45
Laboratorium, grupa 4
każdy wtorek, 14:45 - 19:15
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 022D, budynek nr 3109
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska
14:45
Laboratorium, grupa 4
każdy wtorek, 14:45 - 19:15
Danuta Antosiewicz, Rafał Archacki, Anna Barabasz, Anna Drożak, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Tomasz Krupnik, Oskar Siemianowski, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 3F, budynek nr 8068
Środa
Czwartek
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: