Plan zajęć przedmiotu Prawo cywilne: część ogólna i rzeczowa, dobra niematerialne [2200-1P012] Rok akademicki 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Lech Jaworski
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 2.4, budynek nr 1232
Lech Jaworski, Marcin Olechowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 2.4, budynek nr 1232
Marcin Olechowski
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 2.4, budynek nr 1232
Łukasz Żelechowski
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 2.4, budynek nr 1232
Marcin Olechowski
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 2.4, budynek nr 1232
Michał Gajdus, Magdalena Marucha-Jaworska
16:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 215, budynek nr 1107
Maciej Domański
18:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 215, budynek nr 1107
Wtorek
Krzysztof Pietrzykowski, Krystyna Szczepanowska-Kozłowska
9:45
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C, budynek nr 1104
Krzysztof Pietrzykowski, Krystyna Szczepanowska-Kozłowska
11:30
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala C, budynek nr 1104
Maria Boratyńska
13:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 2.8, budynek nr 1232
Michał Warciński
16:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 2.8, budynek nr 1232
Michał Gajdus, Krzysztof Riedl
18:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 3.8, budynek nr 1232
Środa
Lech Jaworski
8:00
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 211, budynek nr 1107
Lech Jaworski
9:45
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 211, budynek nr 1107
Łukasz Żelechowski
11:30
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 211, budynek nr 1107
Łukasz Żelechowski
15:00
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 216, budynek nr 1107
Maciej Giaro
16:45
Ćwiczenia, grupa 16
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 216, budynek nr 1107
Maciej Giaro
18:30
Ćwiczenia, grupa 17
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 216, budynek nr 1107
Czwartek
Michał Gajdus, Bartłomiej Ostrzechowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 19
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 3.4, budynek nr 1232
Włodzimierz Bendza
11:30
Ćwiczenia, grupa 20
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 3.4, budynek nr 1232
Włodzimierz Bendza
13:15
Ćwiczenia, grupa 21
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 3.4, budynek nr 1232
Zbigniew Banaszczyk, Wojciech Machała, Kamil Zaradkiewicz
15:00
Wykład, grupa 2
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala C, budynek nr 1104
Zbigniew Banaszczyk, Wojciech Machała, Kamil Zaradkiewicz
16:45
Wykład, grupa 2
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala C, budynek nr 1104
Piątek
Daniel Rejowski, Alicja Sieczych-Drzewiecka
11:30
Ćwiczenia, grupa 22
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 2.4, budynek nr 1232
Daniel Rejowski, Alicja Sieczych-Drzewiecka
13:15
Ćwiczenia, grupa 23
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 2.4, budynek nr 1232
Daniel Rejowski, Alicja Sieczych-Drzewiecka
15:00
Ćwiczenia, grupa 24
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 2.4, budynek nr 1232
Albert Pielak, Przemysław Sobolewski
16:45
Ćwiczenia, grupa 25
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala 2.4, budynek nr 1232
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: