Plan zajęć przedmiotu Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka B - angielski, poz. 2 [3200-L1-0KKKBA2] Semestr letni 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska,
Sala 114, budynek nr 2029
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska
10:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska,
Sala 506, budynek nr 2029
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak,
Sala 01.073, budynek nr 1239
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak,
Sala 01.061, budynek nr 1239
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak,
Sala 01.081, budynek nr 1239
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska
12:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska,
Sala 305, budynek nr 2029
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska
12:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska,
Sala 506, budynek nr 2029
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak,
Sala 01.073, budynek nr 1239
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak,
Sala 01.061, budynek nr 1239
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska
13:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska,
Sala 506, budynek nr 2029
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska
13:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska,
Sala 222, budynek nr 2029
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak,
Sala 01.073, budynek nr 1239
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak,
Sala 01.061, budynek nr 1239
Wtorek
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak,
Sala 00.110, budynek nr 1239
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak,
Sala 00.110, budynek nr 1239
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak,
Sala 00.110, budynek nr 1239
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak,
Sala 01.081, budynek nr 1239
Środa
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 8:30 - 10:00
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska,
Sala 405, budynek nr 2029
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 9:45 - 11:15
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak,
Sala 01.081, budynek nr 1239
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska
10:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 10:15 - 11:45
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska,
Sala 106, budynek nr 2029
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska
10:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 10:15 - 11:45
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska,
Sala 507, budynek nr 2029
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska
10:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 10:15 - 11:45
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska,
Sala 305, budynek nr 2029
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 11:30 - 13:00
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak,
Sala 01.061, budynek nr 1239
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 13:15 - 14:45
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak,
Sala 1.008, budynek nr 1239
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska
13:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 13:45 - 15:15
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska,
Sala 210, budynek nr 2029
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska
13:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 13:45 - 15:15
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska,
Sala 222, budynek nr 2029
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska
13:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 13:45 - 15:15
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska,
Sala 405, budynek nr 2029
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 15:00 - 16:30
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak,
Sala 01.076, budynek nr 1239
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska
15:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 15:30 - 17:00
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska,
Sala 405, budynek nr 2029
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska
15:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 15:30 - 17:00
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska,
Sala 323, budynek nr 2029
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak
18:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 18:30 - 20:00
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak,
Sala 01.076, budynek nr 1239
Czwartek
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak,
Sala 01.081, budynek nr 1239
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak,
Sala 01.061, budynek nr 1239
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak,
Sala 01.079, budynek nr 1239
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska
13:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska,
Sala 209, budynek nr 2029
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska
13:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska,
Sala 305, budynek nr 2029
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Marta Krajewska, Grzegorz Kulesza, Janina Mołczanow, Marcin Możdżonek, Ewa Nowik-Dziewicka, Agnieszka Piątek, Weronika Sztorc, Małgorzata Szupica-Pyrzanowska, Jan Wawrzyniak,
Sala 01.081, budynek nr 1239
Piątek
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska,
Sala 121, budynek nr 2029
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska
12:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska,
Sala 121, budynek nr 2029
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska
13:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 13:45 - 15:15
Ilona Banasiak, Agnieszka Błaszczak, Izabela Czapińska, Wanda Józwikowska, Monika Konert-Panek, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Marcin Możdżonek, Karolina Rosales Miranda, Anna Zagórska,
Sala 506, budynek nr 2029
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: