Plan zajęć przedmiotu Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka C - angielski, poz.2 [3200-L1-0KKKCA2] Semestr letni 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Agata Balińska, Aleksandra Kalata-Zawłocka, Marta Krajewska, Marcin Możdżonek, Jan Wawrzyniak
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 01.077, budynek nr 1239
Ilona Banasiak, Wanda Józwikowska, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Mieczysław Nasiadka, Karolina Rosales Miranda
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Ilona Banasiak, Wanda Józwikowska, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Mieczysław Nasiadka, Karolina Rosales Miranda,
Sala 506, budynek nr 2029
Ilona Banasiak, Wanda Józwikowska, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Mieczysław Nasiadka, Karolina Rosales Miranda
13:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Ilona Banasiak, Wanda Józwikowska, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Mieczysław Nasiadka, Karolina Rosales Miranda,
Sala 114, budynek nr 2029
Wtorek
Ilona Banasiak, Wanda Józwikowska, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Mieczysław Nasiadka, Karolina Rosales Miranda
13:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Ilona Banasiak, Wanda Józwikowska, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Mieczysław Nasiadka, Karolina Rosales Miranda,
Sala 506, budynek nr 2029
Środa
Agata Balińska, Aleksandra Kalata-Zawłocka, Marta Krajewska, Marcin Możdżonek, Jan Wawrzyniak
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 01.077, budynek nr 1239
Agata Balińska, Aleksandra Kalata-Zawłocka, Marta Krajewska, Marcin Możdżonek, Jan Wawrzyniak
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 01.061, budynek nr 1239
Ilona Banasiak, Wanda Józwikowska, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Mieczysław Nasiadka, Karolina Rosales Miranda
10:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 10:15 - 11:45
Ilona Banasiak, Wanda Józwikowska, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Mieczysław Nasiadka, Karolina Rosales Miranda,
Sala 405, budynek nr 2029
Agata Balińska, Aleksandra Kalata-Zawłocka, Marta Krajewska, Marcin Możdżonek, Jan Wawrzyniak
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 01.077, budynek nr 1239
Agata Balińska, Aleksandra Kalata-Zawłocka, Marta Krajewska, Marcin Możdżonek, Jan Wawrzyniak
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 01.080, budynek nr 1239
Ilona Banasiak, Wanda Józwikowska, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Mieczysław Nasiadka, Karolina Rosales Miranda
13:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 13:45 - 15:15
Ilona Banasiak, Wanda Józwikowska, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Mieczysław Nasiadka, Karolina Rosales Miranda,
Sala 506, budynek nr 2029
Czwartek
Ilona Banasiak, Wanda Józwikowska, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Mieczysław Nasiadka, Karolina Rosales Miranda
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Ilona Banasiak, Wanda Józwikowska, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Mieczysław Nasiadka, Karolina Rosales Miranda,
Sala 222, budynek nr 2029
Ilona Banasiak, Wanda Józwikowska, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Mieczysław Nasiadka, Karolina Rosales Miranda
10:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Ilona Banasiak, Wanda Józwikowska, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Mieczysław Nasiadka, Karolina Rosales Miranda,
Sala 305, budynek nr 2029
Agata Balińska, Aleksandra Kalata-Zawłocka, Marta Krajewska, Marcin Możdżonek, Jan Wawrzyniak
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 01.061, budynek nr 1239
Agata Balińska, Aleksandra Kalata-Zawłocka, Marta Krajewska, Marcin Możdżonek, Jan Wawrzyniak
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 2.015, budynek nr 1239
Agata Balińska, Aleksandra Kalata-Zawłocka, Marta Krajewska, Marcin Możdżonek, Jan Wawrzyniak
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 00.110, budynek nr 1239
Agata Balińska, Aleksandra Kalata-Zawłocka, Marta Krajewska, Marcin Możdżonek, Jan Wawrzyniak
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 01.061, budynek nr 1239
Agata Balińska, Aleksandra Kalata-Zawłocka, Marta Krajewska, Marcin Możdżonek, Jan Wawrzyniak
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 00.110, budynek nr 1239
Agata Balińska, Aleksandra Kalata-Zawłocka, Marta Krajewska, Marcin Możdżonek, Jan Wawrzyniak
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 01.079, budynek nr 1239
Agata Balińska, Aleksandra Kalata-Zawłocka, Marta Krajewska, Marcin Możdżonek, Jan Wawrzyniak
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 01.081, budynek nr 1239
Piątek
Ilona Banasiak, Wanda Józwikowska, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Mieczysław Nasiadka, Karolina Rosales Miranda
10:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Ilona Banasiak, Wanda Józwikowska, Edyta Maciejak, Jadwiga Marczyk, Tomasz Michta, Mieczysław Nasiadka, Karolina Rosales Miranda,
Sala 506, budynek nr 2029
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: