Plan zajęć przedmiotu Kształcenie kompetencji komunikacyjnych języka C - niemiecki, poz.1 [3200-L1-0KKKCN1] Semestr zimowy 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
Krzysztof Drużycki, Katarzyna Malesa, Hedwig Mauracher, Róża Zielnik-Kołodzińska
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 01.061, budynek nr 1239
Anna Jędrzejczyk, Virginia Schulte, Boris Schwencke
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala Z.516, budynek nr 1239
Anna Jędrzejczyk, Virginia Schulte, Boris Schwencke
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala Z.516, budynek nr 1239
Wtorek
Anna Jędrzejczyk, Virginia Schulte, Boris Schwencke
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 01.080, budynek nr 1239
Krzysztof Drużycki, Katarzyna Malesa, Hedwig Mauracher, Róża Zielnik-Kołodzińska
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 01.075, budynek nr 1239
Anna Jędrzejczyk, Virginia Schulte, Boris Schwencke
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 3.132, budynek nr 1239
Anna Jędrzejczyk, Virginia Schulte, Boris Schwencke
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 3.132, budynek nr 1239
Środa
Anna Jędrzejczyk, Virginia Schulte, Boris Schwencke
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 3.132, budynek nr 1239
Anna Jędrzejczyk, Virginia Schulte, Boris Schwencke
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 1.616, budynek nr 1239
Krzysztof Drużycki, Katarzyna Malesa, Hedwig Mauracher, Róża Zielnik-Kołodzińska
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 01.073, budynek nr 1239
Anna Jędrzejczyk, Virginia Schulte, Boris Schwencke
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 1.616, budynek nr 1239
Anna Jędrzejczyk, Virginia Schulte, Boris Schwencke
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 3.132, budynek nr 1239
Czwartek
Anna Jędrzejczyk, Virginia Schulte, Boris Schwencke
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 2.158, budynek nr 1239
Piątek
Krzysztof Drużycki, Katarzyna Malesa, Hedwig Mauracher, Róża Zielnik-Kołodzińska
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 01.079, budynek nr 1239
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Dydaktyczny - Dobra 55