Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka hiszpańskiego II [3305-PNJH-21] Rok akademicki 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Magdalena Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 221, budynek nr 1237
Magdalena Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 221, budynek nr 1237
Katarzyna Górna, Dominika Jarzombkowska, Luis Miletti
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 1.009, budynek nr 1239
Magdalena Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 221, budynek nr 1237
Wtorek
Katarzyna Górna, Dominika Jarzombkowska, Luis Miletti
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala Lab6, budynek nr 1237
Magdalena Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3.023, budynek nr 1239
Magdalena Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 3.023, budynek nr 1239
Magdalena Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 3.023, budynek nr 1239
Katarzyna Górna, Dominika Jarzombkowska, Luis Miletti
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 215, budynek nr 1237
Środa
Magdalena Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 215, budynek nr 1237
Magdalena Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 215, budynek nr 1237
Magdalena Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 215, budynek nr 1237
Katarzyna Górna, Dominika Jarzombkowska, Luis Miletti
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 215, budynek nr 1237
Czwartek
Katarzyna Górna, Dominika Jarzombkowska, Luis Miletti
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala Lab6, budynek nr 1237
Magdalena Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 3.023, budynek nr 1239
Magdalena Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 3.023, budynek nr 1239
Magdalena Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 3.023, budynek nr 1239
Katarzyna Górna, Dominika Jarzombkowska, Luis Miletti
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 3.018, budynek nr 1239
Piątek
Katarzyna Górna, Dominika Jarzombkowska, Luis Miletti
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 114, budynek nr 1237
Katarzyna Górna, Dominika Jarzombkowska, Luis Miletti
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 114, budynek nr 1237
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: