Plan zajęć grupy przedmiotów
- Jednostka:
- Wydział Polonistyki
- Grupa przedmiotów:
- Wszystkie przedmioty polonistyczne - oferta ILP (3001...) , IJP (3003...) i IPS (3007...)
- Cykl dydaktyczny:
- Semestr letni 2018/19
Ustawienia planu
Poniedziałek
CW, gr. 4 (26, bud. 1102)
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 26, budynek nr 1102
WAR, gr. 2 (3, bud. 1102)
8:00
Warsztaty, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (44, bud. 1102)
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 44, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (7, bud. 1102)
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 7, budynek nr 1102
WAR, gr. 1 (3, bud. 1102)
8:00
Warsztaty, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 1102
CW, gr. 5 (37, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 37, budynek nr 1102
CW, gr. 3 (50, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 50, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (44, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 44, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (7, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 7, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (27, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 27, budynek nr 1102
TRAN, gr. 1 (3, bud. 1102)
9:45
Translatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (10, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 10, budynek nr 1102
CW, gr. 7 (37, bud. 1102)
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 37, budynek nr 1102
CW, gr. 4 (27, bud. 1102)
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 27, budynek nr 1102
CW, gr. 3 (17, bud. 1102)
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 17, budynek nr 1102
CW, gr. 3 (50, bud. 1102)
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 50, budynek nr 1102
CW, gr. 3 (10, bud. 1102)
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 10, budynek nr 1102
CW, gr. 3 (44, bud. 1102)
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 44, budynek nr 1102
TRAN, gr. 2 (3, bud. 1102)
11:30
Translatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 1102
KON, gr. 2 (46, bud. 1102)
11:30
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 46, budynek nr 1102
WAR, gr. 2 (46, bud. 1102)
11:30
Warsztaty, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 46, budynek nr 1102
WAR, gr. 1 (19, bud. 1102)
11:30
Warsztaty, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 19, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (7, bud. 1102)
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 7, budynek nr 1102
TRAN, gr. 3 (3, bud. 1102)
13:15
Translatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 3, budynek nr 1102
WAR, gr. 2 (19, bud. 1102)
13:15
Warsztaty, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 19, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (27, bud. 1102)
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 27, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (50, bud. 1102)
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 50, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (29, bud. 1102)
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 29, budynek nr 1102
KON, gr. 1 (17, bud. 1102)
13:15
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 17, budynek nr 1102
WAR, gr. 1 (7, bud. 1102)
13:15
Warsztaty, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 7, budynek nr 1102
WAR, gr. 1 (46, bud. 1102)
13:15
Warsztaty, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 46, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (44, bud. 1102)
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 44, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (45, bud. 1102)
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 45, budynek nr 1102
KON, gr. 4 (17, bud. 1102)
15:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 17, budynek nr 1102
WAR, gr. 4 (7, bud. 1102)
15:00
Warsztaty, grupa 4
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 7, budynek nr 1102
CW, gr. 3 (10, bud. 1102)
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 10, budynek nr 1102
KON, gr. 3 (27, bud. 1102)
15:00
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 27, budynek nr 1102
KON, gr. 3 (27, bud. 1102)
15:00
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 27, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (6, bud. 1102)
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 6, budynek nr 1102
KON, gr. 2 (19, bud. 1102)
15:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 19, budynek nr 1102
WAR, gr. 2 (8, bud. 1102)
15:00
Warsztaty, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 8, budynek nr 1102
KON, gr. 2 (19, bud. 1102)
15:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 19, budynek nr 1102
KON, gr. 1 (45, bud. 1102)
15:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 45, budynek nr 1102
WAR, gr. 1 (50, bud. 1102)
15:00
Warsztaty, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 50, budynek nr 1102
WAR, gr. 1 (8, bud. 1102)
15:00
Warsztaty, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 8, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (3, bud. 1102)
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 3, budynek nr 1102
CW, gr. 6 (29, bud. 1102)
16:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 29, budynek nr 1102
KON, gr. 4 (17, bud. 1102)
16:45
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 17, budynek nr 1102
WAR, gr. 4 (8, bud. 1102)
16:45
Warsztaty, grupa 4
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 8, budynek nr 1102
KON, gr. 4 (17, bud. 1102)
16:45
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 17, budynek nr 1102
CW, gr. 3 (45, bud. 1102)
16:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 45, budynek nr 1102
WAR, gr. 3 (19, bud. 1102)
16:45
Warsztaty, grupa 3
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 19, budynek nr 1102
WAR, gr. 3 (8, bud. 1102)
16:45
Warsztaty, grupa 3
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 8, budynek nr 1102
WAR, gr. 2 (3, bud. 1102)
16:45
Warsztaty, grupa 2
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 3, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (27, bud. 1102)
16:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 27, budynek nr 1102
WAR, gr. 1 (3, bud. 1102)
16:45
Warsztaty, grupa 1
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 3, budynek nr 1102
WAR, gr. 1 (7, bud. 1102)
16:45
Warsztaty, grupa 1
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 7, budynek nr 1102
KON, gr. 1 (26, bud. 1102)
16:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 26, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (10, bud. 1102)
16:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 10, budynek nr 1102
KON, gr. 1 (26, bud. 1102)
16:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 26, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (6, bud. 1102)
16:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 6, budynek nr 1102
WAR, gr. 5 (8, bud. 1102)
18:30
Warsztaty, grupa 5
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 8, budynek nr 1102
WAR, gr. 4 (19, bud. 1102)
18:30
Warsztaty, grupa 4
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 19, budynek nr 1102
WAR, gr. 4 (3, bud. 1102)
18:30
Warsztaty, grupa 4
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 3, budynek nr 1102
KON, gr. 3 (17, bud. 1102)
18:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 17, budynek nr 1102
WAR, gr. 3 (3, bud. 1102)
18:30
Warsztaty, grupa 3
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 3, budynek nr 1102
WAR, gr. 3 (7, bud. 1102)
18:30
Warsztaty, grupa 3
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 7, budynek nr 1102
Wtorek
WAR, gr. 4 (3, bud. 1102)
8:00
Warsztaty, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 1102
WAR, gr. 3 (3, bud. 1102)
8:00
Warsztaty, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (26, bud. 1102)
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 26, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (17, bud. 1102)
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 17, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (7, bud. 1102)
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 7, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (10, bud. 1102)
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 10, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (6, bud. 1102)
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 6, budynek nr 1102
CW, gr. 5 (37, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 37, budynek nr 1102
CW, gr. 4 (27, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 27, budynek nr 1102
CW, gr. 3 (26, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 26, budynek nr 1102
CW, gr. 3 (10, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 10, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (7, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 7, budynek nr 1102
WYK, gr. 1 (4, bud. 1102)
9:45
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 4, budynek nr 1102
CW, gr. 3 (27, bud. 1102)
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 27, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (3, bud. 1102)
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 1102
KON, gr. 1 (29, bud. 1102)
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 29, budynek nr 1102
KON, gr. 1 (37, bud. 1102)
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 37, budynek nr 1102
KON, gr. 1 (44, bud. 1102)
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 44, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (10, bud. 1102)
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 10, budynek nr 1102
KON, gr. 1 (45, bud. 1102)
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 45, budynek nr 1102
CW, gr. 3 (8, bud. 1102)
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 8, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (6, bud. 1102)
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 6, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (10, bud. 1102)
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 10, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (6, bud. 1102)
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 6, budynek nr 1102
KON, gr. 1 (44, bud. 1102)
13:15
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 44, budynek nr 1102
KON, gr. 1 (37, bud. 1102)
13:15
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 37, budynek nr 1102
KON, gr. 1 (29, bud. 1102)
13:15
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 29, budynek nr 1102
WAR, gr. 4 (26, bud. 1102)
15:00
Warsztaty, grupa 4
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 26, budynek nr 1102
CW, gr. 4 (19, bud. 1102)
15:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 19, budynek nr 1102
WAR, gr. 2 (17, bud. 1102)
15:00
Warsztaty, grupa 2
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 17, budynek nr 1102
CW, gr. 5 (19, bud. 1102)
16:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 19, budynek nr 1102
WAR, gr. 3 (26, bud. 1102)
16:45
Warsztaty, grupa 3
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 26, budynek nr 1102
WAR, gr. 1 (17, bud. 1102)
16:45
Warsztaty, grupa 1
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 17, budynek nr 1102
KON, gr. 1 (44, bud. 1102)
16:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 44, budynek nr 1102
TRAN, gr. 1 (3, bud. 1102)
16:45
Translatorium, grupa 1
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 3, budynek nr 1102
WYK, gr. 1 (17, bud. 1102)
18:30
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 17, budynek nr 1102
WYK, gr. 1 (17, bud. 1102)
18:30
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 17, budynek nr 1102
WYK, gr. 1 (17, bud. 1102)
18:30
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 17, budynek nr 1102
Środa
CW, gr. 6 (8, bud. 1102)
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 8, budynek nr 1102
CW, gr. 5 (10, bud. 1102)
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 10, budynek nr 1102
CW, gr. 3 (17, bud. 1102)
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 17, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (7, bud. 1102)
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 7, budynek nr 1102
CW, gr. 8 (10, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 10, budynek nr 1102
CW, gr. 5 (8, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 8, budynek nr 1102
WAR, gr. 4 (37, bud. 1102)
9:45
Warsztaty, grupa 4
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 37, budynek nr 1102
WAR, gr. 3 (17, bud. 1102)
9:45
Warsztaty, grupa 3
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 17, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (7, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 7, budynek nr 1102
TRAN, gr. 1 (46, bud. 1102)
9:45
Translatorium, grupa 1
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 46, budynek nr 1102
WYK, gr. 1 (B, bud. 1104)
9:45
Wykład, grupa 1
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala B, budynek nr 1104
CW, gr. 1 (29, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 29, budynek nr 1102
WAR, gr. 9 (17, bud. 1102)
11:30
Warsztaty, grupa 9
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 17, budynek nr 1102
WAR, gr. 5 (37, bud. 1102)
11:30
Warsztaty, grupa 5
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 37, budynek nr 1102
TRAN, gr. 2 (46, bud. 1102)
11:30
Translatorium, grupa 2
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 46, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (29, bud. 1102)
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 29, budynek nr 1102
WYK, gr. 1 (8, bud. 1102)
11:30
Wykład, grupa 1
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 8, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (50, bud. 1102)
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 50, budynek nr 1102
KON, gr. 1 (19, bud. 1102)
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 19, budynek nr 1102
KON, gr. 1 (45, bud. 1102)
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 45, budynek nr 1102
CW, gr. 7 (29, bud. 1102)
13:15
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 29, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (19, bud. 1102)
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 19, budynek nr 1102
WYK, gr. 1 (17, bud. 1102)
13:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 17, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (45, bud. 1102)
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 45, budynek nr 1102
TRAN, gr. 1 (46, bud. 1102)
13:15
Translatorium, grupa 1
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 46, budynek nr 1102
WAR, gr. 8 (8, bud. 1102)
15:00
Warsztaty, grupa 8
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 8, budynek nr 1102
WAR, gr. 7 (29, bud. 1102)
15:00
Warsztaty, grupa 7
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 29, budynek nr 1102
CW, gr. 3 (6, bud. 1102)
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 6, budynek nr 1102
TRAN, gr. 3 (46, bud. 1102)
15:00
Translatorium, grupa 3
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 46, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (44, bud. 1102)
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 44, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (17, bud. 1102)
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 17, budynek nr 1102
CW, gr. 10 (6, bud. 1102)
16:45
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 6, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (29, bud. 1102)
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 29, budynek nr 1102
KON, gr. 1 (19, bud. 1102)
16:45
Konwersatorium, grupa 1
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 19, budynek nr 1102
Czwartek
CW, gr. 8 (29, bud. 1102)
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 29, budynek nr 1102
WAR, gr. 2 (37, bud. 1102)
8:00
Warsztaty, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 37, budynek nr 1102
CW, gr. 7 (29, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 29, budynek nr 1102
CW, gr. 6 (37, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 37, budynek nr 1102
WYK, gr. 1 (A, bud. 1104)
9:45
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala A, budynek nr 1104
KON, gr. 1 (45, bud. 1102)
9:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 45, budynek nr 1102
WYK, gr. 11 (107, bud. 1107)
11:30
Wykład, grupa 11
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 107, budynek nr 1107
WAR, gr. 10 (19, bud. 1102)
11:30
Warsztaty, grupa 10
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 19, budynek nr 1102
WAR, gr. 6 (17, bud. 1102)
11:30
Warsztaty, grupa 6
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 17, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (10, bud. 1102)
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 10, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (50, bud. 1102)
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 50, budynek nr 1102
CW, gr. 9 (10, bud. 1102)
13:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 10, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (50, bud. 1102)
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 50, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (17, bud. 1102)
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 17, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (50, bud. 1102)
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 50, budynek nr 1102
WYK, gr. 1 (7, bud. 1102)
15:00
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 7, budynek nr 1102
WYK, gr. 1 (7, bud. 1102)
15:00
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 7, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (19, bud. 1102)
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 19, budynek nr 1102
CW, gr. 9 (29, bud. 1102)
16:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 29, budynek nr 1102
CW, gr. 7 (10, bud. 1102)
16:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 10, budynek nr 1102
CW, gr. 3 (3, bud. 1102)
16:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 3, budynek nr 1102
TRAN, gr. 1 (17, bud. 1102)
16:45
Translatorium, grupa 1
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 17, budynek nr 1102
WAR, gr. 1 (19, bud. 1102)
16:45
Warsztaty, grupa 1
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 19, budynek nr 1102
Piątek
CW, gr. 10 (27, bud. 1102)
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 27, budynek nr 1102
CW, gr. 8 (29, bud. 1102)
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 29, budynek nr 1102
CW, gr. 4 (26, bud. 1102)
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 26, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (6, bud. 1102)
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 6, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (10, bud. 1102)
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 10, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (7, bud. 1102)
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 7, budynek nr 1102
CW, gr. 8 (27, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 27, budynek nr 1102
CW, gr. 6 (29, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 29, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (10, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 10, budynek nr 1102
CW, gr. 2 (7, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 7, budynek nr 1102
CW, gr. 1 (6, bud. 1102)
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 6, budynek nr 1102
WYK, gr. 11 (C, bud. 1104)
11:30
Wykład, grupa 11
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala C, budynek nr 1104
WYK, gr. 1 (8, bud. 1102)
11:30
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 8, budynek nr 1102
WYK, gr. 11 (B, bud. 1104)
13:15
Wykład, grupa 11
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala B, budynek nr 1104
CW, gr. 6 (8, bud. 1102)
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 8, budynek nr 1102
WAR, gr. 2 (7, bud. 1102)
13:15
Warsztaty, grupa 2
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 7, budynek nr 1102
WAR, gr. 1 (7, bud. 1102)
13:15
Warsztaty, grupa 1
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 7, budynek nr 1102
KON, gr. 1 (17, bud. 1102)
16:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala 17, budynek nr 1102
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 1102 — Budynek Wydziału Polonistyki
- 1104 — Audytorium Maximum
- 1107 — Stara Biblioteka - "Stary BUW"