Plan zajęć przedmiotu Analiza matematyczna inf. I [1000-211bAM1] Semestr zimowy 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Andrzej Kozłowski
8:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 3160, budynek nr 3320
Tadeusz Mostowski
8:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 3220, budynek nr 3320
Jacek Gałęski
16:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 16:15 - 18:00
Sala 3160, budynek nr 3320
Sławomir Tomaszewski
16:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 16:15 - 18:00
Sala 3120, budynek nr 3320
Wtorek
Środa
Andrzej Kozłowski
8:30
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 3120, budynek nr 3320
Bartłomiej Szczygieł
8:30
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 3140, budynek nr 3320
Jacek Gałęski
8:30
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 5050, budynek nr 3320
Sławomir Tomaszewski
16:15
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 16:15 - 18:00
Sala 3160, budynek nr 3320
Jan Peszek
16:15
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 16:15 - 18:00
Sala 3130, budynek nr 3320
Czwartek
Bartłomiej Szczygieł
8:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala 3140, budynek nr 3320
Paweł Strzelecki
10:15
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 5440, budynek nr 3320
Piątek
Andrzej Kozłowski
8:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 3042, budynek nr 3320
Andrzej Kozłowski
8:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 1780, budynek nr 3320
Bartłomiej Szczygieł
8:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 3150, budynek nr 3320
Tadeusz Mostowski
8:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 3130, budynek nr 3320
Jacek Gałęski
8:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 3160, budynek nr 3320
Sławomir Tomaszewski
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 3220, budynek nr 3320
Andrzej Kozłowski
10:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 3042, budynek nr 3320
Andrzej Kozłowski
10:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 1780, budynek nr 3320
Bartłomiej Szczygieł
10:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 2280, budynek nr 3320
Jacek Gałęski
10:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 2100, budynek nr 3320
Sławomir Tomaszewski
10:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 3240, budynek nr 3320
Jan Peszek
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 3170, budynek nr 3320
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2