Uniwersytet Warszawski - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Wstęp do programowania [1000-211bWPI] Semestr zimowy 2024/25

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Marcin Kubica
10:15 Wykład, grupa 2 każdy poniedziałek, 10:15 - 12:00 Sala 5440, budynek nr 3320
Piotr Chrząstowski-Wachtel
10:15 Wykład, grupa 1 każdy poniedziałek, 10:15 - 12:00 Sala 4420, budynek nr 3320
Marcin Waniek
12:15 Ćwiczenia, grupa 11 każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00 Sala 3120, budynek nr 3320
Łukasz Bożyk
12:15 Ćwiczenia, grupa 9 każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00 Sala 3150, budynek nr 3320
Paweł Parys
12:15 Ćwiczenia, grupa 8 każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00 Sala 5450, budynek nr 3320
Michał Startek
12:15 Ćwiczenia, grupa 7 każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00 Sala 3160, budynek nr 3320
Artur Zaroda
12:15 Ćwiczenia, grupa 5 każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00 Sala 3230, budynek nr 3320
Piotr Chrząstowski-Wachtel
12:15 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00 Sala 4050, budynek nr 3320
Marcin Dziubiński
12:15 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00 Sala 3140, budynek nr 3320
Eryk Kopczyński
14:15 Ćwiczenia, grupa 14 każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00 Sala 3160, budynek nr 3320
Wojciech Nadara
14:15 Ćwiczenia, grupa 13 każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00 Sala 3230, budynek nr 3320
Grzegorz Pierczyński
14:15 Ćwiczenia, grupa 12 każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00 Sala 3220, budynek nr 3320
Jakub Pawlewicz
14:15 Ćwiczenia, grupa 10 każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00 Sala 3120, budynek nr 3320
Jacek Chrząszcz
14:15 Ćwiczenia, grupa 6 każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00 Sala 3250, budynek nr 3320
Daria Walukiewicz-Chrząszcz
14:15 Ćwiczenia, grupa 4 każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00 Sala 3260, budynek nr 3320
Krzysztof Fleszar
14:15 Ćwiczenia, grupa 3 każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00 Sala 2044, budynek nr 3320

Wtorek

Eryk Kopczyński
12:15 Ćwiczenia, grupa 14 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala 5050, budynek nr 3320
Eryk Kopczyński
14:15 Laboratorium, grupa 14 każdy wtorek, 14:15 - 16:00 Sala 2041, budynek nr 3320

Środa

Marcin Kubica
10:15 Wykład, grupa 2 każda środa, 10:15 - 12:00 Sala 5440, budynek nr 3320
Piotr Chrząstowski-Wachtel
10:15 Wykład, grupa 1 każda środa, 10:15 - 12:00 Sala 4420, budynek nr 3320
Wojciech Nadara
12:15 Laboratorium, grupa 13 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 2044, budynek nr 3320
Eryk Kopczyński
12:15 Laboratorium, grupa 12 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 2045, budynek nr 3320
Marcin Waniek
12:15 Ćwiczenia, grupa 11 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 3120, budynek nr 3320
Jakub Pawlewicz
12:15 Ćwiczenia, grupa 10 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 4060, budynek nr 3320
Tomasz Waleń
12:15 Laboratorium, grupa 9 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 2041, budynek nr 3320
Paweł Parys
12:15 Ćwiczenia, grupa 8 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 3140, budynek nr 3320
Michał Startek
12:15 Ćwiczenia, grupa 7 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 3170, budynek nr 3320
Jacek Chrząszcz
12:15 Ćwiczenia, grupa 6 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 3260, budynek nr 3320
Artur Zaroda
12:15 Laboratorium, grupa 5 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 3045, budynek nr 3320
Daria Walukiewicz-Chrząszcz
12:15 Ćwiczenia, grupa 4 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 3150, budynek nr 3320
Krzysztof Fleszar
12:15 Laboratorium, grupa 3 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 3042, budynek nr 3320
Piotr Chrząstowski-Wachtel
12:15 Ćwiczenia, grupa 2 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 3130, budynek nr 3320
Agata Janowska
12:15 Laboratorium, grupa 1 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 3044, budynek nr 3320
Wojciech Nadara
14:15 Ćwiczenia, grupa 13 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 3150, budynek nr 3320
Grzegorz Pierczyński
14:15 Ćwiczenia, grupa 12 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 3170, budynek nr 3320
Marcin Waniek
14:15 Laboratorium, grupa 11 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 3044, budynek nr 3320
Jakub Pawlewicz
14:15 Laboratorium, grupa 10 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 2041, budynek nr 3320
Łukasz Bożyk
14:15 Ćwiczenia, grupa 9 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 4050, budynek nr 3320
Jakub Radoszewski
14:15 Laboratorium, grupa 8 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 3041, budynek nr 3320
Michał Startek
14:15 Laboratorium, grupa 7 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 3043, budynek nr 3320
Przemysław Rutka
14:15 Laboratorium, grupa 6 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 2043, budynek nr 3320
Marcin Peczarski
14:15 Laboratorium, grupa 4 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 2042, budynek nr 3320
Krzysztof Fleszar
14:15 Ćwiczenia, grupa 3 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 3160, budynek nr 3320
Artur Zaroda
14:15 Laboratorium, grupa 2 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 3045, budynek nr 3320
Marcin Dziubiński
14:15 Ćwiczenia, grupa 1 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 3120, budynek nr 3320

Czwartek

Artur Zaroda
8:30 Ćwiczenia, grupa 5 każdy czwartek, 8:30 - 10:00 Sala 2070, budynek nr 3320

Piątek

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2

Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
tel: +48 22 55 20 000 https://uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)