Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka hiszpańskiego III [3305-PNJH3-21] Semestr zimowy 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
Magdalena Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo, Tomasz Rudowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 1.020, budynek nr 1239
Marzenna Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo, Luis Miletti
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 1.020, budynek nr 1239
Marzenna Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo, Luis Miletti
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 1.020, budynek nr 1239
Magdalena Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo, Dominika Jarzombkowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 1.020, budynek nr 1239
Wtorek
Marzenna Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo, Luis Miletti
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 1.019, budynek nr 1239
Magdalena Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo, Tomasz Rudowski
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 1.023, budynek nr 1239
Środa
Magdalena Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo, Tomasz Rudowski
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 1.025, budynek nr 1239
Magdalena Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo, Dominika Jarzombkowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 1.025, budynek nr 1239
Marzenna Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo, Luis Miletti
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 1.020, budynek nr 1239
Marzenna Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo, Luis Miletti
16:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 1.021, budynek nr 1239
Czwartek
Magdalena Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo, Tomasz Rudowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 1.016, budynek nr 1239
Marzenna Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo, Luis Miletti
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 1.025, budynek nr 1239
Magdalena Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo, Dominika Jarzombkowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 1.016, budynek nr 1239
Piątek
Marzenna Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo, Luis Miletti
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 1.017, budynek nr 1239
Magdalena Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo, Dominika Jarzombkowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 1.014, budynek nr 1239
Marzenna Adamczyk, Aitor Arruza Zuazo, Luis Miletti
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 1.017, budynek nr 1239
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Dydaktyczny - Dobra 55