Plan zajęć przedmiotu Ewolucja ustrojów państwowych i instytucji prawnych - ćwiczenia [2200-1P006C] Semestr letni 2018/19
Ustawienia planu
Poniedziałek
Andrzej Bielecki
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 3.3, budynek nr 1232
Romuald Kraczkowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 3.3, budynek nr 1232
Romuald Kraczkowski
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 3.3, budynek nr 1232
Tomasz Królasik
13:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 3.3, budynek nr 1232
Romuald Kraczkowski
15:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 2.8, budynek nr 1232
Tomasz Królasik
16:45
Ćwiczenia, grupa 18
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 2.4, budynek nr 1232
Wtorek
Andrzej Bielecki
8:00
Ćwiczenia, grupa 13
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 1.4, budynek nr 1232
Andrzej Bielecki
9:45
Ćwiczenia, grupa 14
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 2.6, budynek nr 1232
Paweł Borecki
11:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 2.4, budynek nr 1232
Paweł Borecki
13:15
Ćwiczenia, grupa 16
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 2.4, budynek nr 1232
Tomasz Królasik
15:00
Ćwiczenia, grupa 17
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 212, budynek nr 1107
Tomasz Królasik
18:30
Ćwiczenia, grupa 27
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 1.4, budynek nr 1232
Środa
Romuald Kraczkowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 23
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 1.4, budynek nr 1232
Andrzej Zakrzewski
9:45
Ćwiczenia, grupa 24
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 1.4, budynek nr 1232
Andrzej Zakrzewski
11:30
Ćwiczenia, grupa 25
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 1.4, budynek nr 1232
Romuald Kraczkowski
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 3.8, budynek nr 1232
Piotr Pomianowski
16:45
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 2.3, budynek nr 1232
Piotr Pomianowski
18:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 3.8, budynek nr 1232
Czwartek
Jarosław Kuisz
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 2.3, budynek nr 1232
Marek Wąsowicz
15:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 3.8, budynek nr 1232
Paweł Borecki
18:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 18:30 - 20:00
Sala 3.3, budynek nr 1232
Piątek
Jarosław Kuisz
8:00
Ćwiczenia, grupa 19
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 2.4, budynek nr 1232
Jarosław Kuisz
9:45
Ćwiczenia, grupa 20
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 2.4, budynek nr 1232
Jarosław Kuisz
11:30
Ćwiczenia, grupa 21
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 1.4, budynek nr 1232
Jan Sowa
15:00
Ćwiczenia, grupa 22
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 213, budynek nr 1107
Michał Sadłowski
16:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala 3.4, budynek nr 1232
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: