Uniwersytet Warszawski - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka niemieckiego [3302-PN1-Z] Semestr zimowy 2024/25

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Marta Czyżewska, Ewelina Michta, Joanna Oleksiewicz-Kozicka
9:45 Ćwiczenia, grupa 5 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 1.232, budynek nr 1239
Marta Czyżewska, Magdalena Mistewicz, Beata Peć
9:45 Ćwiczenia, grupa 3 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 3.210, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Marta Torenc, Dominika Wyrzykiewicz
9:45 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 1.219, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Joanna Oleksiewicz-Kozicka
11:30 Ćwiczenia, grupa 6 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 1.232, budynek nr 1239
Ewelina Michta, Magdalena Mistewicz, Joanna Sobańska
11:30 Ćwiczenia, grupa 4 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 1.012, budynek nr 1239
Marta Czyżewska, Marta Torenc, Dominika Wyrzykiewicz
11:30 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 3.045, budynek nr 1239

Wtorek

Marta Czyżewska, Ewelina Michta, Joanna Oleksiewicz-Kozicka
8:00 Ćwiczenia, grupa 5 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 1.223, budynek nr 1239
Marta Czyżewska, Magdalena Mistewicz, Beata Peć
8:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 1.219, budynek nr 1239
Marta Czyżewska, Marta Torenc, Dominika Wyrzykiewicz
8:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 3.210, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Joanna Oleksiewicz-Kozicka
9:45 Ćwiczenia, grupa 6 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 1.217, budynek nr 1239
Ewelina Michta, Magdalena Mistewicz, Joanna Sobańska
9:45 Ćwiczenia, grupa 4 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 1.219, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Marta Torenc, Dominika Wyrzykiewicz
13:15 Ćwiczenia, grupa 2 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala 1.223, budynek nr 1239

Środa

Ewa Majewska, Joanna Oleksiewicz-Kozicka
8:00 Ćwiczenia, grupa 6 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 1.011, budynek nr 1239
Ewelina Michta, Magdalena Mistewicz, Joanna Sobańska
8:00 Ćwiczenia, grupa 4 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 1.232, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Marta Torenc, Dominika Wyrzykiewicz
8:00 Ćwiczenia, grupa 2 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 3.045, budynek nr 1239
Marta Czyżewska, Ewelina Michta, Joanna Oleksiewicz-Kozicka
9:45 Ćwiczenia, grupa 5 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala 3.210, budynek nr 1239
Marta Czyżewska, Magdalena Mistewicz, Beata Peć
9:45 Ćwiczenia, grupa 3 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala 3.212, budynek nr 1239
Marta Czyżewska, Marta Torenc, Dominika Wyrzykiewicz
9:45 Ćwiczenia, grupa 1 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala 1.219, budynek nr 1239

Czwartek

Ewelina Michta, Magdalena Mistewicz, Joanna Sobańska
9:45 Ćwiczenia, grupa 4 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 1.232, budynek nr 1239
Marta Czyżewska, Magdalena Mistewicz, Beata Peć
9:45 Ćwiczenia, grupa 3 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 3.210, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Marta Torenc, Dominika Wyrzykiewicz
9:45 Ćwiczenia, grupa 2 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 1.219, budynek nr 1239
Marta Czyżewska, Ewelina Michta, Joanna Oleksiewicz-Kozicka
11:30 Ćwiczenia, grupa 5 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 3.210, budynek nr 1239
Marta Czyżewska, Marta Torenc, Dominika Wyrzykiewicz
11:30 Ćwiczenia, grupa 1 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 1.219, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Joanna Oleksiewicz-Kozicka
13:15 Ćwiczenia, grupa 6 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala 1.223, budynek nr 1239

Piątek

Ewa Majewska, Joanna Oleksiewicz-Kozicka
8:00 Ćwiczenia, grupa 6 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 3.210, budynek nr 1239
Ewa Majewska, Marta Torenc, Dominika Wyrzykiewicz
8:00 Ćwiczenia, grupa 2 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 3.212, budynek nr 1239
Marta Czyżewska, Ewelina Michta, Joanna Oleksiewicz-Kozicka
9:45 Ćwiczenia, grupa 5 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 3.210, budynek nr 1239
Ewelina Michta, Magdalena Mistewicz, Joanna Sobańska
9:45 Ćwiczenia, grupa 4 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 1.219, budynek nr 1239
Marta Czyżewska, Marta Torenc, Dominika Wyrzykiewicz
9:45 Ćwiczenia, grupa 1 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 1.232, budynek nr 1239
Marta Czyżewska, Magdalena Mistewicz, Beata Peć
11:30 Ćwiczenia, grupa 3 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala 3.210, budynek nr 1239

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Dydaktyczny - Dobra 55

Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
tel: +48 22 55 20 000 https://uw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0 (2024-03-22)