Plan zajęć przedmiotu Ewolucja ustrojów państwowych i instytucji prawnych - ćwiczenia [2200-1P006C] Semestr zimowy 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Andrzej Bielecki
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 2.6, budynek nr 1232
Tomasz Królasik
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 3.025, budynek nr 1239
Tomasz Królasik
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 3.025, budynek nr 1239
Marek Wąsowicz
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 2.6, budynek nr 1232
Wtorek
Paweł Borecki
8:00
Ćwiczenia, grupa 23
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3.8, budynek nr 1232
Adam Moniuszko
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3.025, budynek nr 1239
Paweł Borecki
9:45
Ćwiczenia, grupa 24
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3.8, budynek nr 1232
Piotr Pomianowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3.025, budynek nr 1239
Piotr Pomianowski
11:30
Ćwiczenia, grupa 25
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 3.025, budynek nr 1239
Andrzej Zakrzewski
15:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 3.025, budynek nr 1239
Środa
Paweł Borecki
8:00
Ćwiczenia, grupa 19
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 215, budynek nr 1107
Romuald Kraczkowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 20
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 215, budynek nr 1107
Romuald Kraczkowski
11:30
Ćwiczenia, grupa 21
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 215, budynek nr 1107
Tomasz Królasik
13:15
Ćwiczenia, grupa 22
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 215, budynek nr 1107
Adam Moniuszko
13:15
Ćwiczenia, grupa 18
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 3.025, budynek nr 1239
Czwartek
Andrzej Bielecki
8:00
Ćwiczenia, grupa 13
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 3.025, budynek nr 1239
Andrzej Bielecki
9:45
Ćwiczenia, grupa 14
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 3.025, budynek nr 1239
Paweł Borecki
11:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 3.025, budynek nr 1239
Romuald Kraczkowski
13:15
Ćwiczenia, grupa 16
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 3.025, budynek nr 1239
Piotr Pomianowski
15:00
Ćwiczenia, grupa 17
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 3.025, budynek nr 1239
Piotr Pomianowski
18:30
Ćwiczenia, grupa 26
każdy czwartek, 18:30 - 20:00
Sala 216, budynek nr 1107
Piątek
Romuald Kraczkowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 2.3, budynek nr 1232
Romuald Kraczkowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 2.3, budynek nr 1232
Andrzej Zakrzewski
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 3.025, budynek nr 1239
Romuald Kraczkowski
13:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 3.025, budynek nr 1239
Andrzej Zakrzewski
15:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 3.025, budynek nr 1239
Adam Moniuszko
16:45
Ćwiczenia, grupa 27
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala 2.8, budynek nr 1232
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: