Plan zajęć przedmiotu Emisja głosu i technika mowy [3007-ZNP-EM] Semestr letni 2018/19
Ustawienia planu
Poniedziałek
Beata Ciecierska-Zajdel
8:00
Warsztaty, grupa 17
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 8, budynek nr 1102
Beata Ciecierska-Zajdel
9:45
Warsztaty, grupa 18
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 8, budynek nr 1102
Beata Ciecierska-Zajdel
11:30
Warsztaty, grupa 19
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 8, budynek nr 1102
Dorota Całek
15:00
Warsztaty, grupa 14
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 3.018, budynek nr 1239
Joanna Wyszyńska
16:00
Warsztaty, grupa 16
każdy poniedziałek, 16:00 - 17:30
Sala 1.40, budynek nr 3113
Dorota Całek
16:45
Warsztaty, grupa 15
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 3.018, budynek nr 1239
Dorota Kurek
16:45
Warsztaty, grupa 6
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 126, budynek nr 1216
Dorota Kurek
18:30
Warsztaty, grupa 7
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 126, budynek nr 1216
Wtorek
Dorota Całek
10:15
Warsztaty, grupa 12
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala 209, budynek nr 2029
Beata Ciecierska-Zajdel
12:00
Warsztaty, grupa 22
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala 207, budynek nr 2029
Dorota Całek
12:00
Warsztaty, grupa 13
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala 209, budynek nr 2029
Beata Ciecierska-Zajdel
16:45
Warsztaty, grupa 8
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 126, budynek nr 1216
Środa
Joanna Wyszyńska
11:45
Warsztaty, grupa 2
każda środa, 11:45 - 13:15
Sala 29, budynek nr 3212
Joanna Wyszyńska
13:30
Warsztaty, grupa 3
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 29, budynek nr 3212
Dorota Kurek
15:15
Warsztaty, grupa 4
każda środa, 15:15 - 16:45
Sala 29, budynek nr 3212
Agata Piotrowska-Mastalerz
16:45
Warsztaty, grupa 10
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 01.079, budynek nr 1239
Dorota Kurek
16:45
Warsztaty, grupa 5
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 29, budynek nr 3212
Agata Piotrowska-Mastalerz
18:30
Warsztaty, grupa 11
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 01.079, budynek nr 1239
Czwartek
Beata Ciecierska-Zajdel
8:30
Warsztaty, grupa 9
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala 408, budynek nr 1342
Piątek
Beata Ciecierska-Zajdel
8:00
Warsztaty, grupa 20
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 8, budynek nr 1102
Beata Ciecierska-Zajdel
9:45
Warsztaty, grupa 21
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 8, budynek nr 1102
Beata Ciecierska-Zajdel
15:00
Warsztaty, grupa 1
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 301A, budynek nr 3109
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 1102 — Budynek Wydziału Polonistyki
- 1216 — Pałac Czetwertyńskich-Uruskich
- 1239 — Budynek Dydaktyczny - Dobra 55
- 1342 — Budynek Dydaktyczny - Stawki 5/7
- 2029 — Budynek Dydaktyczny - Szturmowa 4
- 3109 — Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1
- 3113 — W.Fizyki budynek A i B CeNT II - Pasteura 5
- 3212 — Gmach Wydziału Chemii - Pasteura 1