Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom ponad średnio zaawansowany [4024-ANGOB2] Semestr letni 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Julia Halbert
8:15
Lektorat, grupa 56
każdy poniedziałek, 8:15 - 9:45
Sala 313, budynek nr 1351
Klara Małowiecka
8:30
Lektorat, grupa 45
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala C 411, budynek nr 2035
Monika Czerwińska
9:45
Lektorat, grupa 35
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 21, budynek nr 1119
Sławomir Maskiewicz
9:45
Lektorat, grupa 20
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 400, budynek nr 1227
Ewa Zasłona
9:45
Lektorat, grupa 5
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 1119
Hanna Kaczmarczyk
9:45
Lektorat, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 3, kl.C-C26, budynek nr 1221
Julia Halbert
10:00
Lektorat, grupa 57
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 313, budynek nr 1351
Klara Małowiecka
10:15
Lektorat, grupa 46
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Sala C 411, budynek nr 2035
Monika Trela
10:30
Lektorat, grupa 14
każdy poniedziałek, 10:30 - 12:00
Sala 14A, budynek nr 3109
Monika Czerwińska
11:30
Lektorat, grupa 36
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 21, budynek nr 1119
Ewa Zasłona
11:30
Lektorat, grupa 6
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 1119
Hanna Kaczmarczyk
11:30
Lektorat, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 3, kl.C-C26, budynek nr 1221
Julia Halbert
11:45
Lektorat, grupa 58
każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15
Sala 313, budynek nr 1351
Agnieszka Wiloch-Sikorska
11:45
Lektorat, grupa 55
każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15
Sala 130, budynek nr 1351
Eliza Fijałkowska-Ładak
13:15
Lektorat, grupa 39
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 21, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
13:15
Lektorat, grupa 32
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 24, budynek nr 1119
Anna Kurtycz
13:15
Lektorat, grupa 27
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 3, budynek nr 1119
Magdalena Richards
13:15
Lektorat, grupa 25
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 6, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
15:00
Lektorat, grupa 33
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 24, budynek nr 1119
Anna Kurtycz
15:00
Lektorat, grupa 28
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 3, budynek nr 1119
Magdalena Richards
15:00
Lektorat, grupa 26
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 6, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
16:45
Lektorat, grupa 34
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 24, budynek nr 1119
Anna Kurtycz
16:45
Lektorat, grupa 29
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 3, budynek nr 1119
Dorota Jurczyk
17:45
Lektorat, grupa 16
każdy poniedziałek, 17:45 - 19:15
Sala 406, budynek nr 1342
Wtorek
Agnieszka Wiloch-Sikorska
8:15
Lektorat, grupa 54
każdy wtorek, 8:15 - 9:45
Sala 130, budynek nr 1351
Anna Orzyłowska
8:30
Lektorat, grupa 50
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 2280, budynek nr 3320
Urszula Kozyra
8:30
Lektorat, grupa 43
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala C 406, budynek nr 2035
Agnieszka Czubla
8:30
Lektorat, grupa 41
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala C 405, budynek nr 2035
Ewa Kościuk
8:30
Lektorat, grupa 9
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 24, budynek nr 4005
Elżbieta Habielska
9:45
Lektorat, grupa 23
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 6, budynek nr 1119
Anna Orzyłowska
10:15
Lektorat, grupa 51
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala 2280, budynek nr 3320
Urszula Kozyra
10:15
Lektorat, grupa 44
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala C 406, budynek nr 2035
Agnieszka Czubla
10:15
Lektorat, grupa 42
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala C 405, budynek nr 2035
Elżbieta Habielska
11:30
Lektorat, grupa 24
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 6, budynek nr 1119
Hanna Kaczmarczyk
11:30
Lektorat, grupa 19
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 112, budynek nr 1227
Agnieszka Przewłoka
11:30
Lektorat, grupa 10
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 214, budynek nr 1107
Kinga Kasperczyk-Pliszka
12:00
Lektorat, grupa 52
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala B0.03, budynek nr 3113
Małgorzata Rytelewska
12:00
Lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala 406, budynek nr 1342
Magdalena Dębowska
13:15
Lektorat, grupa 40
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 3, budynek nr 1119
Anna Cegiełka
13:15
Lektorat, grupa 30
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 22, budynek nr 1224
Agnieszka Harrison
13:15
Lektorat, grupa 21
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 6, budynek nr 1119
Agnieszka Przewłoka
13:15
Lektorat, grupa 11
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 214, budynek nr 1107
Ewa Zasłona
13:15
Lektorat, grupa 7
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala D-poddasze, budynek nr 1108
Paweł Ozyra
13:15
Lektorat, grupa 3
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 126, budynek nr 1216
Kinga Kasperczyk-Pliszka
13:45
Lektorat, grupa 53
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala B0.03, budynek nr 3113
Anna Cegiełka
15:00
Lektorat, grupa 31
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 22, budynek nr 1224
Agnieszka Harrison
15:00
Lektorat, grupa 22
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 6, budynek nr 1119
Ewa Zasłona
15:00
Lektorat, grupa 8
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala D-poddasze, budynek nr 1108
Paweł Ozyra
15:00
Lektorat, grupa 4
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 126, budynek nr 1216
Środa
Krzysztof Zabłocki
8:00
Lektorat, grupa 17
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 24, budynek nr 1119
Ewa Zasłona
8:00
Lektorat, grupa 8
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 1119
Hanna Kaczmarczyk
8:00
Lektorat, grupa 1
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3, kl.C-C26, budynek nr 1221
Klara Małowiecka
8:30
Lektorat, grupa 45
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala C 411, budynek nr 2035
Sławomir Maskiewicz
9:45
Lektorat, grupa 20
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 400, budynek nr 1227
Krzysztof Zabłocki
9:45
Lektorat, grupa 18
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 24, budynek nr 1119
Hanna Kaczmarczyk
9:45
Lektorat, grupa 2
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 3, kl.C-C26, budynek nr 1221
Klara Małowiecka
10:15
Lektorat, grupa 46
każda środa, 10:15 - 11:45
Sala C 411, budynek nr 2035
Monika Trela
10:30
Lektorat, grupa 14
każda środa, 10:30 - 12:00
Sala 6B, budynek nr 3109
Ewa Zasłona
11:30
Lektorat, grupa 7
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 1119
Kinga Kasperczyk-Pliszka
12:00
Lektorat, grupa 52
każda środa, 12:00 - 13:30
Sala B0.03, budynek nr 3113
Renata Orłowska-Charszlak
12:15
Lektorat, grupa 49
każda środa, 12:15 - 13:45
Sala 2016, budynek nr 3105
Waldemar Sikorski
12:30
Lektorat, grupa 47
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala 1135, budynek nr 3105
Krzysztof Wideryński
13:15
Lektorat, grupa 37
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 22, budynek nr 1224
Anna Kurtycz
13:15
Lektorat, grupa 27
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 3, budynek nr 1119
Kinga Kasperczyk-Pliszka
13:45
Lektorat, grupa 53
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala B0.03, budynek nr 3113
Waldemar Sikorski
14:15
Lektorat, grupa 47
każda środa, 14:15 - 15:45
Sala 1135, budynek nr 3105
Krzysztof Wideryński
15:00
Lektorat, grupa 38
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 22, budynek nr 1224
Anna Kurtycz
15:00
Lektorat, grupa 28
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 3, budynek nr 1119
Anna Kurtycz
16:45
Lektorat, grupa 29
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 3, budynek nr 1119
Czwartek
Agnieszka Wiloch-Sikorska
8:15
Lektorat, grupa 54
każdy czwartek, 8:15 - 9:45
Sala 130, budynek nr 1351
Urszula Kozyra
8:30
Lektorat, grupa 43
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala C 406, budynek nr 2035
Agnieszka Czubla
8:30
Lektorat, grupa 41
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala B P-01, budynek nr 2028
Ewa Kościuk
8:30
Lektorat, grupa 9
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala 24, budynek nr 4005
Elżbieta Habielska
9:45
Lektorat, grupa 23
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 6, budynek nr 1119
Urszula Kozyra
10:15
Lektorat, grupa 44
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala C 406, budynek nr 2035
Agnieszka Czubla
10:15
Lektorat, grupa 42
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala B P-01, budynek nr 2028
Małgorzata Rytelewska
10:15
Lektorat, grupa 15
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala 406, budynek nr 1342
Elżbieta Habielska
11:30
Lektorat, grupa 24
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 6, budynek nr 1119
Kinga Kasperczyk-Pliszka
11:30
Lektorat, grupa 12
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 1.10, budynek nr 1109
Agnieszka Przewłoka
11:30
Lektorat, grupa 10
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 214, budynek nr 1107
Anna Orzyłowska
12:30
Lektorat, grupa 50
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala B0.02, budynek nr 3113
Magdalena Richards
13:15
Lektorat, grupa 25
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 24, budynek nr 1119
Agnieszka Harrison
13:15
Lektorat, grupa 21
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 3, budynek nr 1119
Agnieszka Przewłoka
13:15
Lektorat, grupa 11
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 214, budynek nr 1107
Paweł Ozyra
13:15
Lektorat, grupa 3
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 126, budynek nr 1216
Anna Orzyłowska
14:15
Lektorat, grupa 51
każdy czwartek, 14:15 - 15:45
Sala B0.02, budynek nr 3113
Magdalena Richards
15:00
Lektorat, grupa 26
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 24, budynek nr 1119
Agnieszka Harrison
15:00
Lektorat, grupa 22
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 3, budynek nr 1119
Paweł Ozyra
15:00
Lektorat, grupa 4
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 126, budynek nr 1216
Magdalena Dębowska
16:45
Lektorat, grupa 40
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 22, budynek nr 1224
Dorota Jurczyk
17:45
Lektorat, grupa 16
każdy czwartek, 17:45 - 19:15
Sala 406, budynek nr 1342
Piątek
Krzysztof Zabłocki
8:00
Lektorat, grupa 17
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 4, budynek nr 1120
Julia Halbert
8:15
Lektorat, grupa 58
każdy piątek, 8:15 - 9:45
Sala 313, budynek nr 1351
Waldemar Sikorski
8:15
Lektorat, grupa 48
każdy piątek, 8:15 - 9:45
Sala 1130, budynek nr 3105
Monika Czerwińska
9:45
Lektorat, grupa 35
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 1119
Anna Cegiełka
9:45
Lektorat, grupa 30
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 22, budynek nr 1224
Krzysztof Zabłocki
9:45
Lektorat, grupa 18
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 213, budynek nr 1107
Ewa Zasłona
9:45
Lektorat, grupa 5
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala D-poddasze, budynek nr 1108
Julia Halbert
10:00
Lektorat, grupa 56
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 313, budynek nr 1351
Agnieszka Wiloch-Sikorska
10:00
Lektorat, grupa 55
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 130, budynek nr 1351
Waldemar Sikorski
10:00
Lektorat, grupa 48
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 1130, budynek nr 3105
Renata Orłowska-Charszlak
10:15
Lektorat, grupa 49
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Sala 2016, budynek nr 3105
Monika Czerwińska
11:30
Lektorat, grupa 36
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 1119
Anna Cegiełka
11:30
Lektorat, grupa 31
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 22, budynek nr 1224
Hanna Kaczmarczyk
11:30
Lektorat, grupa 19
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 112, budynek nr 1227
Kinga Kasperczyk-Pliszka
11:30
Lektorat, grupa 12
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 1.10, budynek nr 1109
Ewa Zasłona
11:30
Lektorat, grupa 6
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala D-poddasze, budynek nr 1108
Julia Halbert
11:45
Lektorat, grupa 57
każdy piątek, 11:45 - 13:15
Sala 313, budynek nr 1351
Eliza Fijałkowska-Ładak
13:15
Lektorat, grupa 39
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 6, budynek nr 1119
Krzysztof Wideryński
13:15
Lektorat, grupa 37
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 22, budynek nr 1224
Elżbieta Grzyb
13:15
Lektorat, grupa 32
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 3, budynek nr 1119
Krzysztof Wideryński
15:00
Lektorat, grupa 38
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 22, budynek nr 1224
Elżbieta Grzyb
15:00
Lektorat, grupa 33
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 6, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
16:45
Lektorat, grupa 34
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala 6, budynek nr 1119
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 1107 — Stara Biblioteka - "Stary BUW"
- 1108 — Budynek Pomuzealny
- 1109 — Budynek Szkoły Głównej
- 1119 — Budynek Szkoły Języków Obcych
- 1120 — Szpital Św. Rocha - Polonistyka
- 1216 — Pałac Czetwertyńskich-Uruskich
- 1221 — Pałac Tyszkiewiczów-Potockich
- 1224 — Pałac Zamojskich - Nowy Świat 69
- 1227 — Budynek Dydaktyczny - Karowa 18
- 1342 — Budynek Dydaktyczny - Stawki 5/7
- 1351 — Budynek Dydaktyczny - Mokotowska 16/20
- 2028 — Budynek B Wydz. Zarządzania - Szturmowa 1/3
- 2035 — Budynek C Wydz. Zarządzania - Szturmowa 1/3
- 3105 — Gmach Wydziału Geologii - Żwirki i Wigury 93
- 3109 — Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1
- 3113 — W.Fizyki budynek A i B CeNT II - Pasteura 5
- 3320 — Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2
- 4005 — Budynek Dydaktyczny - Podchorążych 20